Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do domku i ogrodu Ani i Bartka


Recommended Posts

Aniu Witam poraz pierwszy :) ...

obejrzałam sobie album, synus pierwsza klasa :D ...tez czekamy na takiego słodkiego smyka...dom oczywiście prezentuje sie bardzo okazale....ale ja mam konkretne pytanko dotyczące lampy

 

http://www.naszdom.tu.org.pl/albums/Ferie-zimowe-w-Konikowie/IM000469.sized.jpg

 

moze już o nich cos pisałas więcej, ale nie doczytałam...interesuje mnie oczywiście nazwa - model i cena ...bede wdzięczna za informacje :)

pozdrawiam serdecznie :)

 

 

 

motyczko

 

Na początku bardzo przepraszam, że tak długo trwało zanim odpisuję, ale taki to urok łącza radiowego, że często szwankuje, co właśnie u nas nastąpiło niedawno więc nie miałm jak :evil: Na szczęście awaria już usunięta :p

 

Teraz o lampach:

Łampy są z firmu technolux, tutaj wklejam Ci adres strony:

http://www.technolux.pl

Model geo ecru, ceny pamiętam słabo, ale coś około 100 zł za sztukę. Kupiliśmy je w normalnym sklepie z lampami w Koszalinie, więc rozejrzyj się u siebie.

 

Pozdrawiam i trzymam kciuki za przyjście na świat zdrowiutkiego bobaska :lol:

 

teraz ja Witam Aniu po dłuższej nieobecnosci :)

dziękuję slicznie za informacje ...poszukam oferty w swoim regionie ...za zdrowiutkiego bobaska tez dziękuję :D cała przyjemność po mojej stronie gdyby taki fajowy nam sie przytrafił :wink: bo te bociany u nas słabo latają...ostatnio same czaple :lol:

 

pozdrawiam słodko :)

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witaj,

w koncu udało mi się zamieścić kilka zdjęć :wink:

 

a Twoje jak zwykle piękne ! nie tylko sam ogród ale jeszcze same zdjęcia pięknie wykonane !

 

a różę tę nową specjalnie kropiłaś przed zdjęciem? :p 8) :wink:

wierzba ogromna! i powojnik juz kwitnie ! super!

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a różę tę nową specjalnie kropiłaś przed zdjęciem? :p 8) :wink:

 

Po deszczu Ivonka było, po deszczu

:lol: :lol: :lol:

 

Powojnikiem sama jestem zaskoczona. Tak szybko? :lol: :lol: :lol:

A za parę dni będzie orgia na pergoli różanej. Pąków setki, a róże aż po dach. Niesamowite są :lol:

 

Pędzę teraz oglądać Twoje zdjęcia :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Aniu (lubię to imię - bardzo mi się dobrze kojarzy - jak wymawiam to się uśmiecham i ciepło się robi :oops:) - co ty tym roslinkom zadajesz? Chyba i Pawełkowi to samo bo nie wiadomo co szybciej rośnie?

 

Odnośnie tarasku i wieczoru - ostatnio w ikei (ale pewnie i gdzie indziej dostać można) zakupiłem taką prostą, metalową lampkę do której wkłada się te pastylki świecowe. Tak jakoś chwyta za serce jak się wieczorem siedzi a płłomyk pełłga w lampce ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewusia, Ew-ka

Zgadzam się z Wami stuprocentowo :lol:

Sama codziennie go wycałowuję całego i mam ochotę schrupać :lol: :lol: :lol: Jego pulchności doprowadzają mnie do kwiku :oops:

I pomyśleć, że kiedyś będzie miał długie, owłosione nogi i już nie ja będę go wszędzie wycałowywać :o :o :wink:

 

 

_bogus_

Roślinki karmiłam zimą końskim nawozem, ale Pafcia oczywiście nie :wink:

Synka karmię tym, co mam :lol: I sama się dziwię, że on na tym lichym jedzonku tak rośnie :lol: :lol:

 

Otóż to! Wieczór, taras i nikłe światełko latem to jak zimą wieczór i kominek - NIEROZŁĄCZNE :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim ciociom w podziękowaniu przesyłamy ogromnego buziaka! (takiego mokrego :lol: )

 

Aga

Zdrówko zawsze najważniejsze!

Odpukać! Bo na razie Pawełek zdrów jak rybka! :lol:

 

W ogrodzie jeszcze nie przestałam szaleć na ten sezon :oops:

Będzie altanka z różami i powojnikami :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Będzie altanka z różami i powojnikami :lol: :lol: :lol: :lol:

 

o to to.....jestem tym zainteresowana :-) chcę aby jeszcze tego lata brukarz poukładał mi pozostałe resztki/ odpadki kostki granitowej na "podłogę" w takiej altance, a potem jakieś drewniane scianki trzeba będzie kupić. I chyba dam jeszcze na "sufit" jakieś belki żeby rosło po tym....no właśnie co? mam dylemat - wiciokrzew czy róże? trochę przychylam sie do róż - aby to był kącik różany, gdyż nie mam jeszcze zadnej :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Będzie altanka z różami i powojnikami :lol: :lol: :lol: :lol:

 

o to to.....jestem tym zainteresowana :-) chcę aby jeszcze tego lata brukarz poukładał mi pozostałe resztki/ odpadki kostki granitowej na "podłogę" w takiej altance, a potem jakieś drewniane scianki trzeba będzie kupić. I chyba dam jeszcze na "sufit" jakieś belki żeby rosło po tym....no właśnie co? mam dylemat - wiciokrzew czy róże? trochę przychylam sie do róż - aby to był kącik różany, gdyż nie mam jeszcze zadnej :oops:

 

Noooo, Ivonka...

To tylko róże! Pasują z powijnikami, z tym, że powojniki najlepiej dosadzić rok później.

 

U mnie niestety bez kostki. Wszystko na razie na gołej trawie stawiamy, bo kostka to będzie któregoś roku duuuża inwestycja.

Moja altanka będzie miała tylko trzy ścianki, w środku ławeczkę i stoliczek. To raczej taki kącik na intymną kawkę w ogrodzie. Dlatego też róże z powojnikami mi do niej bardzo pasują. A przed "wejściem" dwa rododrndrony. Spróbuje odczarować zły urok, bo coś u mnie rododendrony chorują i się nie przyjmują

 

I zasadź koniecznie jakieś liliowate u siebie. Ja teraz z rumieńcami na policzkach czekam na rozkwitnięcie lilii. Porosły co nie miara a kolorów nie pamiętam :oops:

Podziwiam teraz rude liliowce. Bardzo lubię te kwiaty. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo, Ivonka...

To tylko róże! Pasują z powijnikami, z tym, że powojniki najlepiej dosadzić rok później.

 

U mnie niestety bez kostki. Wszystko na razie na gołej trawie stawiamy, bo kostka to będzie któregoś roku duuuża inwestycja.

Moja altanka będzie miała tylko trzy ścianki, w środku ławeczkę i stoliczek. To raczej taki kącik na intymną kawkę w ogrodzie. Dlatego też róże z powojnikami mi do niej bardzo pasują. A przed "wejściem" dwa rododrndrony. Spróbuje odczarować zły urok, bo coś u mnie rododendrony chorują i się nie przyjmują

 

I zasadź koniecznie jakieś liliowate u siebie. Ja teraz z rumieńcami na policzkach czekam na rozkwitnięcie lilii. Porosły co nie miara a kolorów nie pamiętam :oops:

Podziwiam teraz rude liliowce. Bardzo lubię te kwiaty. :cry:

 

Własnie myślałam dokładnie o czymś takim - 3 ścianki a w środku ławka i stolik. Do wypicia kawki lub poczytania ksiązki w ogrodzie. A co będziesz dawała na ścianki? Bo ja myślałam o takich kratkach typu jak masz dla powojników. I dlaczego powojniki mają być dosadzone rok później? ...bo już chyba teraz zdecydowałam się do końca na róże :-) :-)

Rododendronów u mnie raczej nie będzie - no chyba że mnie jakoś mąż przekona ;-)

A lilie i liliowce - masz rację - koniecznie musze nadrobić ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...