Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do domku i ogrodu Ani i Bartka


Recommended Posts

Ivonka

 

Zanim ja coś wybiorę... :roll:

Bo wszystkie są cudne po prostu, a jest ich ... :-? 8)

 

A tu właśnie mam problem - bo przez ten licznik Pawła mieści się tylko albo link do dziennika albo do komentarzy - to co mam wybrać? Co jest bardziej potrzebne i wygodne? Bo nie wiem :-? :roll:

 

hmmm, skoro trzeba wybierać to niech jednak zostanie dziennik...komentarzy będziemy szukać...na szczęście Twoje rzadko spadają na 2 stronę więc nie powinno być tak źle :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jak zawsze cudnie i domowe :)

Aż czuć te przetwory :)

 

Aga

A naleśniki z serkiem waniliowym i takim domowym dżemem wiśniowym to po prostu bajka!

 

Rozumiem, że ktoś nie robi przetworów bo nie lubi albo nie ma czasu i mu na tym nie zależy. Ale nie rozumiem, jak ktoś mówi, że nie robi bo można takie same kupić w sklepie. (Mam tak twierdzących znajomych). TAKIEGO smaku te dżemy ze sklepu nie mają i nigdy mieć nie będa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że ktoś nie robi przetworów bo nie lubi albo nie ma czasu i mu na tym nie zależy. Ale nie rozumiem, jak ktoś mówi, że nie robi bo można takie same kupić w sklepie. (Mam tak twierdzących znajomych). TAKIEGO smaku te dżemy ze sklepu nie mają i nigdy mieć nie będa!

 

Racja!!! jak ta tesknię za samkiem dżemów mojej babci :roll: I właśnie dlatego, żeby odnalezc smak dzicimstwa zamierzam robic przetwory - choc mala porycjke jakiegos smakolyku - jak tylko bede miala ta swoja wymarzona kuchnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że ktoś nie robi przetworów bo nie lubi albo nie ma czasu i mu na tym nie zależy. Ale nie rozumiem, jak ktoś mówi, że nie robi bo można takie same kupić w sklepie. (Mam tak twierdzących znajomych). TAKIEGO smaku te dżemy ze sklepu nie mają i nigdy mieć nie będa!

 

Racja!!! jak ta tesknię za samkiem dżemów mojej babci :roll: I właśnie dlatego, żeby odnalezc smak dzicimstwa zamierzam robic przetwory - choc mala porycjke jakiegos smakolyku - jak tylko bede miala ta swoja wymarzona kuchnie :D

 

 

BRAWO Iga! :lol: :lol:

A jak sie potem przyjemnie wyciaga taki słoiczek ze spiżarni i stawia na stole gdy śniegi i zimne wichry za oknem! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że ktoś nie robi przetworów bo nie lubi albo nie ma czasu i mu na tym nie zależy. Ale nie rozumiem, jak ktoś mówi, że nie robi bo można takie same kupić w sklepie. (Mam tak twierdzących znajomych). TAKIEGO smaku te dżemy ze sklepu nie mają i nigdy mieć nie będa!

 

Racja!!! jak ta tesknię za samkiem dżemów mojej babci :roll: I właśnie dlatego, żeby odnalezc smak dzicimstwa zamierzam robic przetwory - choc mala porycjke jakiegos smakolyku - jak tylko bede miala ta swoja wymarzona kuchnie :D

tylko nie przesadzajcie z ilością :D moja rodzinka tak sie rozsmakowała w dżemach mojej roboty ,że z roku na rok robiłam coraz więcej ......i. co ?.....przejadły sie :( mam jeszcze kilka słoików z czarnej porzeczki sprzed ......hmmm 4 lat?? juz nie robię dżemów ...smażę tylko borówki do mięs 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie beda mikroskopije ilosci. Maz ze wzgledu na zdrowy tryb zycia nie jada nic (albo stara sie) co ma cukier - w tym drzemow tez oczywiscie :roll: Nwet nie wiem czy bedzie jadl moje ciasta :roll: Powiedzial, ze zobaczy :o Dodam, ze kiedys jadl slodycze jak smok ale ja mu sie pojawila mala oponka to sie odchudzil i zaprzestal, zeby go nie kusilo :o To sie nazywa sila woli :o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie beda mikroskopije ilosci. Maz ze wzgledu na zdrowy tryb zycia nie jada nic (albo stara sie) co ma cukier - w tym drzemow tez oczywiscie :roll: Nwet nie wiem czy bedzie jadl moje ciasta :roll: Powiedzial, ze zobaczy :o Dodam, ze kiedys jadl slodycze jak smok ale ja mu sie pojawila mala oponka to sie odchudzil i zaprzestal, zeby go nie kusilo :o To sie nazywa sila woli :o

 

O kurka :o :o :o

To rzeczywiście silna wola.

Ale też pójście na łatwiznę :lol:

Bo łatwiej nie jeść wcale niż rozsądne ilości :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie robię bo mało tego jadamy ja wcale dzieci wcale mąż wyjątkowo.

Ale jeśli chodzi o walory smakowe to nic domowych nie przeskoczy :)

Aniu zdjęcia rzeczywiście cudne :)

 

Ani kwaśnych, ani słonych, ani słodkich?

To co Wy jecie? Sam makaron? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dołączam się do zdania że smak domowych przetworów jest całkiem inny :-) Poza tym wiesz co dajesz do środka ;-)

 

Aniu - a teraz z innej beczki: czy mielście taką bialą skrzynkę gazową czy ją malowaliście?

 

Mieliście :lol:

a tak pytałam bo my mamy ohydną żółtą i myśle o jej przemalowaniu bardziej pod kolor tynku....farba do powierzchni metalowych i chyba się uda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivonesca kiedys w jakim pismie widzialam sprzety w kuchni - w tym kuchenke- przemalowana na kolor mebli (rowniez starych i ratowanych malowaniem). To byla taka artystyczna kuchnia, wiec nie byli idelanie rowno pokryte - a w takie smugi i i przecierki. Niestety nie wiem jak to zrobili, ale bardzo mi sie podobalo :D takze mysle, ze ci sie uda :wink:

 

A w ogole to ja tez bede miala bialy piekarnik :D Te wszytskie srebra i inoxy sa trodne w utrzymaniu czystosci :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie robię bo mało tego jadamy ja wcale dzieci wcale mąż wyjątkowo.

Ale jeśli chodzi o walory smakowe to nic domowych nie przeskoczy :)

Aniu zdjęcia rzeczywiście cudne :)

 

Ani kwaśnych, ani słonych, ani słodkich?

To co Wy jecie? Sam makaron? :wink:

 

I jeszcze ziemniaki :wink: :)

A z dżemów najlpeij lubię zółty ser :wink: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...