Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do domku i ogrodu Ani i Bartka


Recommended Posts

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wiem Aga, że będzie gorzej :lol:

Dziś sobie uświadomiłam, że wykonałam już swoją część roboty w temacie "Babcią być" i że reszta należy do mojego malutkiego synusia - Pawełka :o :o :o :o

 

To dopiero trauma :roll: :lol:

 

A tak na serio - Paweł zrobił się krzykliwy :o Pokazuje palcem co chce, albo co mu się podoba i kwiczy na to :o I gadek mały łazi już całkiem pewnie przy wszystkich meblach, zaczyna nawet się puszczać :o :wink:

 

Co to będzie z choinką w tym roku? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Maluszku!

 

Ogromnie miło Cię widzieć! :lol: :lol:

 

 

Paweł jest nie do podrobienia. Wczoraj gdy do śniadania tatuś nie chciał mu dać picia zmarszczył czoło, pochylił główkę do przodu i tak hipnotyzował Bartka spojrzeniem w stylu " Ja Ci jeszcze pokażę, kto tu rządzi" :lol: :lol: :lol: :lol:

Bartek nie wytrzymał i ryknął śmiechem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ja tego nie widziałam? :roll:

Nagrywasz Pawcia kamerką? Ja swoje nagrywałam, to teraz moje ulubione "hity kinowe" :lol:

Czy Pawcio już mówi - tola? Anusia, mam nadzieję, że go nauczyłaś :wink: jeśli nie, to przyjeżdżam po świętach 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, Pawelek jest taki slodki, ze az oczu nie mozna oderwac od tych zdjec...A czy on na prawde juz je sam to jablko tak jak na zdjeciu??? :o

Zabawnie macie teraz z nim, bo to taki maly psotnik, a tyle w sobie ma wdzieku, ze nie mozna mu sie sprzeciwiac,nie?! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tolusia

Pafcio mówi mama, baba, amba i małpa :lol:

Ale zobacz co najbardziej lubi pić :wink: - zerknij do albumu :lol:

 

zerknęłam :lol: słodziutki, kochany, mądry chłopczyk, wie co najlepsze 8)

szeptałam mu o tym na ucho latem i zobacz...zapamiętał :lol: :wink: 8) :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, Pawelek jest taki slodki, ze az oczu nie mozna oderwac od tych zdjec...A czy on na prawde juz je sam to jablko tak jak na zdjeciu??? :o

Zabawnie macie teraz z nim, bo to taki maly psotnik, a tyle w sobie ma wdzieku, ze nie mozna mu sie sprzeciwiac,nie?! :wink:

 

Zeljko

Właśnie tak. Sam tak zajada jabłko, surową marchewkę, banany, kiwi (baaardzo lubi). Tylko ja potem czasem muszę dokładnie myć i jego, i krzesełko i podłogę :lol: :lol:

 

Słodki psotnik - nic dodać, nic ująć :lol: :lol:

Minki robi przecudowne, pokazuje różne rzeczy wyciągniętym "dyrektorsko" grubiutkim paluszkiem wskazującym i wędruje po całym domu albo na kolankacha, albo na nóżkach przy meblach. I rozbrajająco się usmiecha i śmieje. Zdjęcia tego nie oddają w pełni :roll:

 

Sprzeciwiam się mu zasadniczo ja. Moze jeszcze troszkę moja mama. Reszta famili - okręcona wokół tego paluszka :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tolusia

Pafcio mówi mama, baba, amba i małpa :lol:

Ale zobacz co najbardziej lubi pić :wink: - zerknij do albumu :lol:

 

zerknęłam :lol: słodziutki, kochany, mądry chłopczyk, wie co najlepsze 8)

szeptałam mu o tym na ucho latem i zobacz...zapamiętał :lol: :wink: 8) :p

 

No właśnie tak myślałam, że to Twoja sprawka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu -Pawełek jest przesłodki :D ale będziecie mieli cudne święta :D :D :D

 

Mam nadzieję Ew-ka :lol:

Że zdążymy coś zjeść, zanim Pafcio to ściągnie ze stołu :wink:

 

PS. To będą moje pierwsze Święta bez obrusu na stole (zawsze był taki miękko opadający na podłogę), z choinką zastawioną kanapą i z ciastami w zamkniętym pokoju :wink:

 

I będzie cudnie! :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...