Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do domku i ogrodu Ani i Bartka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dziewczyny

Gdyby to były same strokrotki to może bym to zostawiła tak, jak jest. Ale tego chwastu się u nas nasiało zatrzęsienie! Wszystko przez ugór sąsiadki zza płota. Chwasty tam sięgają mi do ramion i wszystko się ślicznie pyli z wiatrem- czyli w kierunku mojej działki :evil:

Zadecydowaliśmy, że jednak powalczymy o czysty trawnik i kwiaty po jego bokach- i to takie kwiaty, jakie nam się podobają, nie takie, jakie przylecą z włości sąsiadki :lol:

 

Ivonka

U nas wylazły same- stokrotki :wink: Tyle, że nie one jedne :o :wink:

 

Przeprowadzka nabrała rumieńców. Oceniam, że powinniśmy się zamknąć w terminie mędzy dwoma tygodniami a miesiącem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dumna jestem z tego miodku jak nie wiem co! :lol: Długo o niego walczyłam, bo dla "otoczenia" był on z początku zbyt intensywny ale przeforsowałam i teraz wszystkim się podoba. Mamy go w wiatrołapie i hallu- wraz z klatką schodową. Pięknie pasuje do łazienki, do której się właśnie z hallu wchodzi :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pooglądałem zdjęcia i te nowe (i te stare dla przypomnienia też :) )

 

Pięknie wam to wszystko wychodzi - ale moim faworytem jest jednak ogrodzenie

wraz z bramą. Zawęża ono co prawda pole wyboru rasy ewentualnego psa -

musicie kupić doga niemieckiego bo wszystkie mniejsze uciekną między dechami :D:D:D.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogrodzenie jest dumą Bartka :wink:

Zamontowaliśmy już zamek, więc otwierać trzeba kluczykiem i nikt niepowołany przez bramę nie przejedzie (za moment też powinien przestać wchodzić przez furtkę- też będzie klamka z kluczykiem :wink: )

 

Co do psa- gdy żywopłot urośnie nie będzie takiego problemu :wink: Z kolei za wielki i zbyt skoczny też nie może być, bo z wysokością płotu poradzi sobie w każdej sytuacji :wink:

 

Tak to jest- jedne wybory pociągają za sobą konieczność następnych...

Ale mi się na filozofię zebrało :o :o :o Rydzu- to przez Ciebie! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu!

 

W jaki sposób otrzymałaś ten cudowny kolor miodowy w wiatrołapie?

Czy to farba gotowa czy mieszana samemu? Prosze o odpowieź poniewaz taki kolor planuje połozyć na ścianie kominowej w moim salonie.

 

Pozdrawiam Paty.

 

P.S.

mam takie same płytki z Opoczna w małej łazience.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magi

:lol: :lol: :lol:

 

Tylko mojemu tacie się udało- zwiał na ryby :wink:

Po takich dniach jak ta sobota, kiedy jest tyle rączek do pracy, naprawdę widać, że coś się rusza do przodu :lol:

 

I wierz mi, strasznie ciężko nam stamtąd odjeżdżać. Pociesza nas tylko myśl, że to już naprawdę kwestia dwóch- trzech tygodni :lol:

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielona

Troszkę się zachowaliśmy jak dzikusy :lol:

Halogen się zaświecił- podrywamy się i Bartek sprawdza o co chodzi :lol:

Owad bzyczy zaplątany w folii na oknie- Bartek wstań i kilim :lol:

 

Ale pięknie było. Szykujemy się na powtórkę, mimo bardzo niewygodnego łóżka (narazie) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...