Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do domku i ogrodu Ani i Bartka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wysłałam Tomka na przeszkolenie, odbierzecie go z dworca?

 

Jasne, już jadę :lol:

Jak wróci, będzie kosił trawę, jeździł samochodami osobowymi i ciężarowymi, pielił chwasty, zrywał maliny, jeżyny i pomidory z krzaków i jeszcze jakąś umiejętność ekstra mu wymyślimy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu czytelnia pierwsza klasa :)

Paweł to super gość i jaki pomocny :)

Co do pieluch, napewno się uda tylko trzeba cierpliwości i nic na siłę bo się młody zwiesi na całego.

U mojej koleżnaki poskutkowało puszcznie młodego po mieszkaniu bez pieluchy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

witaj :-)

jesienne przesadzanie mówisz? oj jak szybko minęło lato ;-)

mam do obsadzenia jeszcze jedną część domu - ale najpierw muszą stanąć słupki pod taras, bo mi wszystko zniszczą.....chyba w tym roku sie nie uda :-?

ale porządki jesienne czas zacząć, tak, tak...też musze z tym ruszyć ;-)

pozdrawiam serdecznie (równiez 2 Panów w tych samych pozach :wink: :lol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivonka,

ja mam zapał bo pogoda dopisuje, jak zacznie wiać i lać to już nie będę się tak rwać do porządków w ogrodzie :wink:

 

Małymi kroczkami dążę do ostatecznej formy mojego ogrodu. Jak już zostaną tylko ścieżki do wyłożenia wtedy będę zadowolona. Ale to jeszcze dłuuuga droga przede mną :roll: :wink:

 

Panowie pozdrawiają :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivonka

Obiecuję pełną dokumentację fotograficzną :lol: Na razie darń się zdejmuje i drzewo na zimę się rąbie - nuuudy :wink:

 

Aga

Bardzo dziękuję :lol: Niestety do mnie zupełnie niepodobny :roll: :wink:

 

Froschka

Bo ja widziałam śliczniejsze :wink:

A chłopaki w łazience rozśmieszają mnie do łez, na żywo jeszcze bardziej niż na zdjęciach :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No takich chłopaków to tylko pozazdrościć :D

zdjęcia absolutnie rozbrajające :lol: Anusia, jak będziecie do nas jechać (stoję na drodze i wypatruję zgodnie z obietnicą) to koniecznie weź Pawełkową kosiarkę, niech i mój trawnik skosi, będę zaszczycona :D ucałowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miko

Jeśli Cię to pocieszy, to Ci powiem, że dziś po zdjeciu pieluchy owszem pobiegł do łazienki, zrobił siusiu do nocniczka a potem przyniósł nam pokazać wszystko rozlewając po podłodze :roll: Ale później nasiusiał sobie w kalesonki, skarpetki i sandałki i wcale się tym nie przejął :roll:

 

A przy zasypianiu robi takie cyrki, że ja z sypialni wychodzę po godzinie cała prawie zaryczana z bezsilności i ze złości :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu ja pampersami tak mbardzo się nie przejmuję ...pewnie, że fajnie byłoby się tego wydatku poznać...ostatnio nawet promocji na to nie robią :roll: :evil:

ale przyjdzie na naszych czas i nic na siłę. Znam takiego ancymona co to w pampersa robi a 3 lata ma :roll:

A ze spaniem nie wiem co ci poradzić ...może spróbuj go kłaść tak jak ja przed 10. Mój młody chodzi spać tak o 21.30 razem z nami jeszcze je kaszkę z butelki , potem myje mu zęby, kładę do łóżka , mówię papa , gaszę światło i wychodzę :roll: . Nawet nie mruknie i śpi... ale ze starszym miałam trochę większe problemy...to zależy od charakteru, tak myślę :roll:

Olek miał 2 i pół miesiąca a spał naprawdę całą noc , co było dla mnie wielkim zaskoczeniem , usypiał o 20-21 i budził się o 6-7 na mleczko a potem spał dalej do 9 :D .

Tak więc drugie dziecko grzeczniejsze! tego się trzymaj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...