Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Toamsz Brzęczkowski - najlepszy kandydat na parlamentarzystę.


coulignon

Recommended Posts

Tak mi przyszło do głowy czytając Jego licznie wypociny na Forum Innym (gdzie dostał bana) i FM. Otóż TB jest idealnym kandydatem na Wybrańca Narodu

1. Mówi mętnie, mętnością dorównuje połowie aktualnego sejmu.

2. Mówi żarliwie. Żarliwością przewyższa nawet Antoniego Macierewicza. Mam podejrzenia że Antoni jest częstym gościem jego małej budki na Bartyckiej. Pobiera nauki przed każdym wystąpieniem publicznym.

3. .Jego licznych zasług nigdzie nie można zweryfikować.

4. W zasadzie nie wiadomo czym dokładnie się zajmuje - bo zdaje się że nie tym o czym mówi.

5. Powtarza się. Częsta przypadłość posłów.

6. Jeśli czegoś nie wie to stara się użyć argumentów ad persona w stosunku do osoby która zadaje trudne pytania.

 

 

Ktoś jeszcze zauważa jakieś cechy idealnego parlamentarzysty?

 

Piszcie!

 

I mój osobisty apel:

 

2015 i wybory blisko. Tomaszu! Idźcie tą drogą!!!

 

 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi przyszło do głowy czytając Jego licznie wypociny na Forum Innym (gdzie dostał bana) i FM. Otóż TB jest idealnym kandydatem na Wybrańca Narodu

1. Mówi mętnie, mętnością dorównuje połowie aktualnego sejmu.

2. Mówi żarliwie. Żarliwością przewyższa nawet Antoniego Macierewicza. Mam podejrzenia że Antoni jest częstym gościem jego małej budki na Bartyckiej. Pobiera nauki przed każdym wystąpieniem publicznym.

3. .Jego licznych zasług nigdzie nie można zweryfikować.

4. W zasadzie nie wiadomo czym dokładnie się zajmuje - bo zdaje się że nie tym o czym mówi.

5. Powtarza się. Częsta przypadłość posłów.

6. Jeśli czegoś nie wie to stara się użyć argumentów ad persona w stosunku do osoby która zadaje trudne pytania.

 

 

Ktoś jeszcze zauważa jakieś cechy idealnego parlamentarzysty?

 

Piszcie!

 

I mój osobisty apel:

 

2015 i wybory blisko. Tomaszu! Idźcie tą drogą!!!

 


 

W sprawie formalnej - ad personam

 

A tak w ogóle to raczej wątek do Hyde Parku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Konto usunięte_12*
W sprawie formalnej - ad personam

A tak w ogóle to raczej wątek do Hyde Parku...

Słusznie! Popieram!

Niektórym tak już nienawiść (polityczna) zaćmiła umysły, że wszędzie usiłują głosić swą umiłowaną "ewangelię" (czytaj: ratować podupadającą w sondażach "Wiodącą" Siłę Narodu strasząc w tym celu naiwnych bajką

o Żelaznym Wilku) :D

Ad rem, panowie coulignon i firewall! Ad rem!!

A co do pana T.B., to nie zgadzając się z jego nadmierną żarliwością muszę przyznać, że czasami miewa rację.

Edytowane przez Konto usunięte_12*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat pudło! Partia rządząca nie jest obiektem moich westchnień. A tak po prawdzie to nie ma partii z którą mógłbym się identyfikować. A to że TB przypomina pisowych bojowników to jest to prawda. Jego też nikt i nic nie przekona że "białe jest białe, a czarne jest czarne" (cyt. klasyka )

A teraz: ad rem - proszę, podaj te racje według TB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...