Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

dom Latarnika


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 277
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

to ja tez się po rozpływam w zachwytach- jedyna rzecz przychodzi mi na myśl jak widzę zdjęcia waszego domku: A jeśli dom będę miał to będzie bukowy koniecznie pachnący i słoneczny

wasz może nie jest bukowy ale jest pachnący bo mi te zdjęcia pachną... :wink:

szkoda, że mi Bozia nie dała takiego talentu ale też bym, chciała osiągnąć taki cel...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latarniku- chciałabym zapytac jak kolor sypialni sprawdza się "w praniu"- własnie maluję sypialnię i mam prawie identyczny kolor (tylko bez tego ciemniejszego liliowego- sam jasny) i chcę zapytać czy dobrze czujecie się w tym wnętrzu.

Zawsze miałam białe ściany i malowanie kolorami w nowym domu trochę mnie przeraża ale widze że mamy podobne zestawy- przedpokój też miał być jak Wasz, teraz jednak skłaniam się do zgaszenia odcienia- raczej w stronę piasku niż cegły :)

Napisz czy któreś pomieszczenie Cię z czasem ie zaczęło męczyć i czy te kolory się sprawdzają w życiu.

Naprawdę fajny Dom!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawe wnętrza, nie trendy? . Radość tworzenia wnętrz własnego domu i każdego szczegółu w nim jest to jest właśnie trendy! Nie ma nic piękniejszego jak samodzielnie wykonane przedmioty, które są jedyne , niepowtarzalne i tylko u nas. Nie jestem stałą bywalczynią forum, ale Twój dom jest taki autentyczny, że nie sposób go nie wyłowić z tej całej masy wnętrz skażonych tzw. trendami. Lubię wnętrza, która same opowiadają o właścicielach, taki dialog z gościem. Wasz dom jest bardzo rozmowny, pasje właścicieli bardzo widoczne, ma niepowtarzalny klimat, nie jest przebrany i wystrojony jak kobieta do kościoła w niedzielę. Wszystko takie spójne i łagodne , to lubię :D . Bardzo miła wizyta. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam no to się posypało :o :lol: , cieszę się, że jeszcze jest wielu zwolenników domów kompletnie nie nadążających za współczesną modą i tym co nam w większości serwują kolorowe czasopisma. Wraz z żonką meblując nasz dom, byliśmy pod wrażeniem domu, który obok Danuśki Stenki zagrał główną rolę w filmie "Nigdy w życiu" :p . Niestety, nie mamy domu z bali ale staraliśmy się aby nasze wnętrza przypominały ten filmowy klimat. (jeślii chodzi o czasopisma to podpatrzyłem, że żonka często kupuje gazetę WERANDA, polecam).

AluB, kolor w sypialni jest ok (zwłaszcza jak gaszę światło :lol: :oops: :wink: ). A tak poważnie to kolorek jest delikatny i stonowany, daje uczucie świeżości i czystości w przeciwieństwie do pomarańczowej ściany w holu, ale ona miała być pewną prowokacją, która miała zachęcać gości do wejścia i poznania co jest dalej. A tak właściwie to o kolorach się chyba nie dyskutuje tak jak o gustach, przede wszystkim mają podobać się Tobie. Natomiast jeśli chodzi o czerwień w kuchni to sprawdza się rewelacyjnie poza jednym, pobudza apetyt :roll:

 

sylvia1 Wysłany: Wto Cze 12, 2007 9:12 am Temat postu:

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

to ja tez się po rozpływam w zachwytach- jedyna rzecz przychodzi mi na myśl jak widzę zdjęcia waszego domku: A jeśli dom będę miał to będzie bukowy koniecznie pachnący i słoneczny

wasz może nie jest bukowy ale jest pachnący bo mi te zdjęcia pachną...

szkoda, że mi Bozia nie dała takiego talentu ale też bym, chciała osiągnąć taki cel...

 

Droga Sylviu 1 , własny domy czy mieszkanko można rónież wykończyć w oparciu o pchle targi, sklepy ze starociami, rynki czy też drobiazgi jakie można kupić za niewielką kasę na allegro, życzę powodzenia w wyszukiwaniu rzeczy z duszą i doklejam jeden szczegół

http://th.interia.pl/20,g161272651475951/i470175.jpg

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AluB, kolor w sypialni jest ok (zwłaszcza jak gaszę światło :lol: :oops: :wink: ). A tak poważnie to kolorek jest delikatny i stonowany, daje uczucie świeżości i czystości w przeciwieństwie do pomarańczowej ściany w holu, ale ona miała być pewną prowokacją, która miała zachęcać gości do wejścia i poznania co jest dalej. A tak właściwie to o kolorach się chyba nie dyskutuje tak jak o gustach, przede wszystkim mają podobać się Tobie. Natomiast jeśli chodzi o czerwień w kuchni to sprawdza się rewelacyjnie poza jednym, pobudza apetyt :roll:

Latarniku- oczywiście decyzja jest tylko moja ale lubię słuchać opinii ludzi o kolorach w których się dobrze lub źle czują. Przekonałam się że kolor nie tylko musi być ładny, nie w każdym ładnym pokoju dobrze się żyje ;)

Tak jak sąsiad odwiódł mnie od niebieskiego (zimnego) pokoju dziecka i teraz mamy jaśniutko-błękitne tylko półtorej ściany a reszta to waniliowy budyń ;) tak szukam różnych opinii o innych kolorach, które na zdjęciu są świetne a mogą powodować reakcje o jakich bym nie pomyslała (głód w kuchni :p )

Pozdrowienia!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latarniku, trafiłam tu przypadkiem, a teraz siedzę z opadniętą szczęką i nie wiem co powiedzieć... :o

Marzył mi się zawsze taki domek, ale boję się, ze nie umiałabym tak jak Wy wszystkiego przemyśleć i dobrać, nie mówiąc o zdolnosciach Twojej Żony :D Bawię się troszkę decoupagem, chciałabym kiedyś umieć robić rzeczy choć w połowie tak ładne :oops:

Wasz dom jest po prostu przepiękny, i taki przytulny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziękuję bardzo za miłe słowa i cieszę się, że i takie domy mają wielu zwolenników 8)

a_gnieszka - to link do strony, z której często korzysta moja żonka

http://fotoforum.gazeta.pl/71,1,1111.html

 

a tu chyba ostatnie zdjęcia :-?

http://th.interia.pl/20,g161272651475951/i474845.jpg

http://th.interia.pl/20,g161272651475951/i474846.jpg

okno prawe

http://th.interia.pl/20,g161272651475951/i474847.jpg

okno lewe

http://th.interia.pl/20,g161272651475951/i474848.jpg

http://th.interia.pl/20,g161272651475951/i474856.jpg

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawe wnętrza, nie trendy? . Radość tworzenia wnętrz własnego domu i każdego szczegółu w nim jest to jest właśnie trendy! Nie ma nic piękniejszego jak samodzielnie wykonane przedmioty, które są jedyne , niepowtarzalne i tylko u nas. Nie jestem stałą bywalczynią forum, ale Twój dom jest taki autentyczny, że nie sposób go nie wyłowić z tej całej masy wnętrz skażonych tzw. trendami. Lubię wnętrza, która same opowiadają o właścicielach, taki dialog z gościem. Wasz dom jest bardzo rozmowny, pasje właścicieli bardzo widoczne, ma niepowtarzalny klimat, nie jest przebrany i wystrojony jak kobieta do kościoła w niedzielę. Wszystko takie spójne i łagodne , to lubię :D . Bardzo miła wizyta. Pozdrawiam.

 

Oj, Mokka pięknie to ujęła :) Zgadzam się jak najbardziej! Bardzo długo mieszkaliśmy z żoną w wynajętych, urządzonych przez właścicieli mieszkaniach, teraz marzymy o swoim domu - ciepłym, autorskim i trochę retro :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne z artystycznym smakiem urządzone wnętrza! Ciesze się, że mogłam zwiedzić nietypowy i nietradycyjny domek.

Sama tak bym swego domu nie urządziła, ale Waszym zachwyciłam się podziwiając każdy szczegół. Napewno w takich wnętrzach czułabym się bajkowo :D

Gratuluję!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...