Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Lodówka z ekspozycji to dobry interes?


now77ak

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 50
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 5 months później...

nie miałoby to sensu aby na ekspozycji była włączona no chyba że pracownicy sklepu mieli by tam trzymać drugie śniadanie ;)

moim zdaniem taki produkt jest bezpieczny zresztą można sprawdzić z którego roku jest produkt i domyślić się ile stoi czasem to są tylko 3 miesiące :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Bałabym się raczej przy małych sprzętach, typu laptop, czy blender, bo to zawsze często oglądane i łatwiej uszkodzić. Pralki czy lodówki raczej nikt nie sprawdza tak dokładnie, tylko na drzwiczki trzeba bardziej uważać.

 

Bywają stoiska prezentacyjne na których pralka/chłodziarka pracuje(ą) 2-3 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Nigdy nie kupuję z ekspozycji. Tyle łap maca sprzęt, obchodzi się z nim byle jak - nie, dziękuję. Raz jeden zrobiłem wyjątek właśnie dla lodówki, ale to dlatego, że padła mi moja wysłużona, do remontu kuchni miałem rok czasu, więc szukałem niedrogiego zastępstwa na już i znalazłem w pobliskim euro. W przeciwnym razie na pewno bym nie wziął sprzętu z ekspozycji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Zawsze są plusy i minusy, ale moim zdaniem więcej plusów. Znajomy na sprzęcie AGD do kuchni (płyta, piekarnik, zmywarka, mikro, okap i robot wielofunkcyjny) , Electrolux z górnej polki zaoszczędził bardzo dużo, mówił że wyszło go to w cenie sprzętu Amica, wiec ....

każdy zainteresowany musi zrobić sobie rachunek zysków i strat i jak ma dostęp do towaru z ekspozycji z dobrego źródła to temat poważnego zastanowienia się, ja jak dojdę ze swoją budową do tego etapu, bardzo mocno będę taką opcję rozważał,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...