Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domeczek.......


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Posiadam blat 38 klejony z pasków , taki cienki 28 wygląda dość rachitycznie ,obok stary kredens z motywami na szkle w klimatach jidysz ....

Coś około 100 lat ma to drewno na kredensie i jeszcze wygląda całkiem nieźle , to tak na marginesie dyskusji ile wytrzyma blat laminowany ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 mm mam u siebie :)

 

38 :)

 

Dopiero sie zalogowalam, nie mialam czasu w ciagu dnia...

 

Ivy piekne widoczki, zazdraszczam urlopu, bo mi samej przydalby sie jakis reset ahhh

 

Ivy, ten 38 choćby był najzwyklejszy, będzie wyglądał przy 28 jak milion dolarów - wierzaj na słowo - wiesz, ile blatów w życiu widziałam - warto dopłacić:yes:

 

Posiadam blat 38 klejony z pasków , taki cienki 28 wygląda dość rachitycznie ,obok stary kredens z motywami na szkle w klimatach jidysz ....

Coś około 100 lat ma to drewno na kredensie i jeszcze wygląda całkiem nieźle , to tak na marginesie dyskusji ile wytrzyma blat laminowany ...

 

ooo jak jednogłośnie :rolleyes:

 

Tak raczej bedzie 38 mm bo inne wyglądają hmmm cienko ;)

Ivy, :hug:

 

Wpadam do starych znajomych zostawiam "przytulasa" i sprawdzam "postępy"...

 

I co? U Ivy jest deficyt zdjęć :p

 

Aniu nie ma co za bardzo pokazywac, bo ciągle niby coś robimy ale tez nie sa to spektakularne prace.

Jak tylko cos sie pojawi wartego pokazania beda zdjęcia :rolleyes:

Dziękuję za wizytę i zapraszam :) Przyznam, ze zaglądam do Ciebie i obserwuję postępy. Gratuluję! Kciuki mile widziane, na pewno się przydadzą.

 

 

Postępy u nas bardzo powoli, jest duża szansa ze nas przegonicie zwłaszcza z wykończeniówką ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, u mnie są takie - Jane firmy Domino

...

jestem bardzo zadowolona :yes: proste , wygodne, tanie :D

Uwielbiam zamek magnetyczny w swoich drzwiach, w połączeniu z uszczelką którą maja sa super fajne, i nie da sie nimi trzasnąć :p

a ten zamek to się kupuje razem z klamką???

 

bo rozumiem że uszczelka to już była jakaś przy drzwiach specjalna? matko ale ja tępa w tym... no nie ogarniam :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli nie jestem sama z tym że nie wiem o co cho zbyt :)

wygugulałam tyle że to magnesy się przyciągają i dzięki temu drzwi ciszej się zamykają i dokładniej dochodzą do futryny...

 

 

ale to znaczy że nie naciska się na klamkę by ten "dzyndzel" się schował by zamknąć?

on sam się chowa pod wpływem magnesu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ten zamek to się kupuje razem z klamką???

 

bo rozumiem że uszczelka to już była jakaś przy drzwiach specjalna? matko ale ja tępa w tym... no nie ogarniam :bash:

 

Jak działa zamek magnetyczny? Bo ja chyba pierwsze słyszę :)

 

czyli nie jestem sama z tym że nie wiem o co cho zbyt :)

wygugulałam tyle że to magnesy się przyciągają i dzięki temu drzwi ciszej się zamykają i dokładniej dochodzą do futryny...

 

 

ale to znaczy że nie naciska się na klamkę by ten "dzyndzel" się schował by zamknąć?

on sam się chowa pod wpływem magnesu?

 

Zamek magnetyczny wygląda tak u mnie

http://media-cache-ak0.pinimg.com/736x/36/df/9d/36df9d40db2b0e53bfe1a7872deb260e.jpg

 

jednym słowem ten "ząbek" wyskakuje dopiero jak drzwi sa zamknięte, działa na magnes jak nazwa wskazuje , czyli nie ma odłgosu zamykania, przy zamykaniu nie trzeba naciskac też klamki zeby się schował :-) Podobno jest to tez trwalsze niż normalne :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w domku bardzo małe zmiany, w weekend robiliśmy rzeczy których nie widać ze są zrobione - tam coś przykręcić, tu posprzątać, tam coś dokręcić ..i tak cały weekend cos dłubaliśmy :-)

 

Zawisła lampa, kolejny kable poszedł precz :cool:

http://media-cache-ak0.pinimg.com/736x/9b/39/b7/9b39b7a4f430b1ab07ab78ab426838f7.jpg

http://media-cache-ak0.pinimg.com/736x/e9/53/19/e953197efc0cac1ae2b3969ccdc2ef3c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...