Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domeczek.......


Recommended Posts

Mam dokłądnie takie samo założenie ...... dlatego ..... hłe, hłe, hłe - noszę w torebce wydruki z listą roślin na obecnie realizowane rabaty, jak się natknę to się nie powstrzymam :rotfl:

 

tez mam notesik, zapisane tam juz mam zakupy na jesiń np cebul które gdzies mi teraz wpadły w oko czosnkow czy tulipanow i inne roslinki. chwilowo nie mam zrobionej jednej czesci gddzie bede miala 45 mb w=płotu po zewnętrznej do obsadzenia i pewnie jakieś 30 mb od strony ogrodu ;-) Mam mała dziąłkę wiec rabaty po obrysie z wylomami u mnie wiec bedzie co sadzić, lista powstaje. Zakupy jedynie teraz jak sie cos "trafi" cenowo super ;-)

To dobra metoda, póki coś nie jest załamująco piękne :bash:

nie mam miejsca na zalamujaco pikne hehe albo cena mnie powstrzymuje ;-)

Ile ta lawenda? 189 zł czy mam coś ze wzrokiem?

Ja wczoraj w akcie desperacji i niemocy w planowaniu rabat pojechałam do największej okolicznej szkółki i wreszcie coś kupiłam :)

 

nieee, wzrok na szóstkę ;-) tez sprawdzałam czy nie ma przecinka ;-)

co kupiłaś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

JA też widziałam przecinek :cool: ale to może był brak wyobraźni, bo jak jedna doniczka doniczka może kosztować tyle, co bez przecinka? Rąbnęli się w etykiecie , co i tak znaczy, że ona droga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 10 months później...
Czosnki i „czarne” tulipany... co tam między tulipkami rośnie, monardy (pysznogłówki)? Wiosna :)

 

Między tulipanami hortensje limelight, znikną czosnki i tulipany nadejdzie czas hortensji i traw.

 

Doriko tulipany zawsze można do donic i zadowołoac gdziekolwiek, potem super wyglądaja np przed domem :-)

30704618_2382640568428231_5971313133789948208_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozejrzyj się za tulipanami botanicznymi. Ich się nie wykopuje i są bardzo niskie. Mogłabyś zostawić je i każdej wiosny kwitły by jako pierwsze w ogrodzie, prawie równo z krokusami. Tak samo irysy reticulata :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...