Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domeczek.......


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

przecież możesz podwiesić na haczyku w miejscu jakim będziesz chciała :)

 

kabel z sufitu wtedy może wyjść gdzie tam chce - u mnie to samo w łazience, bo 2 kable mam wyprowadzone i każdy w innej odległości :o

 

tylko akurat pewnie wypadnie na wysokości anemostatu:sick:

Iwonka, a nich sobie wchodzi w światło lustra - będzie złudzenie, że są dwie. A w jakim kierunku zmierzamy? Klasyk, czy może a la loft?

cos ładego i nie za astronomiczna kasę:rolleyes:

a może jakaś lampa na wysięgniku, taka łamana? :)

 

tez tak mysle :yes:

 

O, super pomysł!

 

czytacie mi w myślach :rolleyes::rolleyes: znacie jakąś mała która by pasowała ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i oto jest pytanie :cool:

 

Ale dlaczego chcesz łamaną? Bo prosta wchodzi w światło lustra? Łamana też będzie wchodzić :D No, chyba że chodzi o to, żeby ją tak złamać, żeby wisiała z boku. Ja bym się tym odbiciem w lustrze wcale nie przejmowała i zrobiła prostą. Gdybyś miała ramy lustrzane pod kątem klejone, to mogłabyś się martwić, że odbicie będzie wielokrotne i nie będzie dobrze, ale masz proste i, moim zdaniem, będzie okej :)

Edytowane przez Tomkowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivy kupiłam wczoraj próbkę Twojej farby z jadalni:) fajny kolorek chyba nie będzie za ciemny? jak go oceniasz robi wrażenie ciemnego? kupiłam też próbkę 1000 ale mam wrażenie, ze wpada w niebieski i przy białych meblach prawie wszystko się zlewa w jedną całość:) w kuchni też masz 1500? zapytam jeszcze o użytkowanie matowej kuchni, dostałam wczoraj próbkę od stolarza i jak dotkniesz brudnym palcem od razu widać a zmyć nie aż tak łatwo jak oceniasz użytkowanie, mycie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego chcesz łamaną? Bo prosta wchodzi w światło lustra? Łamana też będzie wchodzić :D No, chyba że chodzi o to, żeby ją tak złamać, żeby wisiała z boku. Ja bym się tym odbiciem w lustrze wcale nie przejmowała i zrobiła prostą. Gdybyś miała ramy lustrzane pod kątem klejone, to mogłabyś się martwić, że odbicie będzie wielokrotne i nie będzie dobrze, ale masz proste i, moim zdaniem, będzie okej :)

 

Robilam przymiarki takiej prostej , cos jak te :

http://maxlight.com.pl/userdata/gfx/9e10224efeee97df109b49b6425cd420.jpg

http://www.stereodesign.pl/_uploads/thumb/98006_lanx_jpg_600_600_normal423w.jpg

 

jakos nie pasuje mi jak cala lampa sie odbija w tym lustrze, kawalek chyba bardziej mi pasuje :rolleyes:

Łamana da więcej możliwości - może wchodzić albo nie wchodzić w lustro;)

 

Fajna sprawa - sama bym sobie taką sprawiła ale chyba nie mam już gdzie:(

:rolleyes:

Więcej możliwości, więcej wszystkiego :) Są dosyć drogie, np. taka

[ATTACH=CONFIG]306024[/ATTACH]

Ale może można pokombinować i zdolny mężczyzna przerobi dół tak, aby go można było przytwierdzić do sufitu i wtedy, np. taka lampka za 60 zł wyglądałaby też fajnie :)

[ATTACH=CONFIG]306025[/ATTACH]

 

Aniu dziękuję, musze zapytac czy moj jest zdolny w tym temacie ;)

Ivy kupiłam wczoraj próbkę Twojej farby z jadalni:) fajny kolorek chyba nie będzie za ciemny? jak go oceniasz robi wrażenie ciemnego? kupiłam też próbkę 1000 ale mam wrażenie, ze wpada w niebieski i przy białych meblach prawie wszystko się zlewa w jedną całość:) w kuchni też masz 1500? zapytam jeszcze o użytkowanie matowej kuchni, dostałam wczoraj próbkę od stolarza i jak dotkniesz brudnym palcem od razu widać a zmyć nie aż tak łatwo jak oceniasz użytkowanie, mycie

 

Kolorek nie jest ciemny :no: kuchnia i jadalnia to ten sam kolor ;) Pomalowałaś ta sciane gdzie bedzie na probę ??

Moje szafki nie sa trudne w utrzymaniu, dobra mikrofibra i jakiś płyn i jest ok. wiem jednak ze te maty/polmaty itp sa rozne :rolleyes:

Aniu dzięki Tobie też wczoraj odwiedziłam pepco i wyszłam z ramkami, kubkami, super:)

 

ja tez wczoraj bylam, i jest nowa fajna seria taka troche scandi :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję:) pomalowałam dość spory kawałek, gdzie będą meble, żeby wypróbować kolor;) ale zdecydowałam, że sypialnie maluje tym kolorem będę miała jakieś odniesienie:) sypialnia jest od północy i jeśli tam nie będzie zbyt ciemno to w salonie w ogóle:)

 

a odcisk palca z próbki mebli próbowałam zmyć zwykłą woda i ręcznikiem papierowym, zeszło ale nie tak łatwo;) a płynem pewnie łatwiej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Moje szafki nie sa trudne w utrzymaniu, dobra mikrofibra i jakiś płyn i jest ok. wiem jednak ze te maty/polmaty itp sa rozne :rolleyes:

...

wczoraj odklejona została folia z naszych :)

siorka wpadła wieczorem zobaczyć co robimy, garki przywiozła i stwierdziła że chce już zobaczyć te szafki... no i wzięła i pozrywała :lol2:

 

mam nadzieję że będą się dobrze czyściły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję:) pomalowałam dość spory kawałek, gdzie będą meble, żeby wypróbować kolor;) ale zdecydowałam, że sypialnie maluje tym kolorem będę miała jakieś odniesienie:) sypialnia jest od północy i jeśli tam nie będzie zbyt ciemno to w salonie w ogóle:)

 

a odcisk palca z próbki mebli próbowałam zmyć zwykłą woda i ręcznikiem papierowym, zeszło ale nie tak łatwo;) a płynem pewnie łatwiej:)

testuj kolor, powinnaś być zadowolona ;)

Oj, powiem ci, że powinno schodzić samą wilgotna ścierką.

Ja do moich mebli z Ikei nie uzywam nic innego jak wilgotna ściereczka z mikrofibry.

 

chyba specjalnie pobrudzę tą próbkę i zobaczę jak będzie schodzić:) jak byłam w ikei to na tych matowych kuchniach było widać brud( a na połysku już tak nie) wiadomo pełno ludzi itp. gdybym miała pewność, że łatwo wszystko zejdzie:)

 

testuj probke jak masz taką mozliwość :rolleyes: Ja ze swoich jestem zadowolona, zwykłych paluchów nie widać, jedynie tłuste ale z tym te zmozna sobie poradzić ;)

 

wczoraj odklejona została folia z naszych :)

siorka wpadła wieczorem zobaczyć co robimy, garki przywiozła i stwierdziła że chce już zobaczyć te szafki... no i wzięła i pozrywała :lol2:

 

mam nadzieję że będą się dobrze czyściły :)

 

Będzie Pani zadowolona :rolleyes::rolleyes: może jakies foto dla koleżanek ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blat jest tymczasowy - widać cięcie, bo to dwa kawałki... no i trzeba było odsunąć się trochę od cięcia by nie pękło... a gazówkę to się źle dogadaliśmy, bo już po 21wszej było... % się lały :D no i wyszło tak daleko...

 

na styk na pewno nie będzie - będzie odstęp ale nie taki wielki... myślę 5-7cm

 

ale spoko - to na 2 miesiące... potem się zrobi inaczej... a teraz sobie posprawdzam czy mi tak wygodnie, czy może lepiej będzie je zamienić miejscami...

 

to opcja testowa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...