Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domeczek.......


Recommended Posts

ja mam kostkę dookoła na metr szerokości - swobodnie da się iść dookoła domku nie obcierając się o ścianę

 

kamyczki są extra, mi się bardzo podobają... ale u nas musiała być kostka by wygodnie myć okna z zewnątrz - czytaj: postawić drabinę :lol2:

 

Własnie myślę nad kamyczkami...ma byc tylko estetetycznie zeby nie zarastało/brudziło sie :-) Okna myję od wewnątrz wiec ten problem mam z głowy :cool:

U nas opaska z kostki o szerokości ok. 85 cm, jest akurat :)

 

Dzięki za info, tak cały czas sie zastanawiam co wybrać :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mieliśmy zwykłe zielone (te karbowane) kupione w LM. Ale jesienią je wszystkie wyciągnęłam. Są dość słabe i zaczęły pękać. Ciężko je też wkopać żeby ładnie wyglądało, głównie z powodu tej falistości. Potem jest dodatkowo kłopot z koszeniem, bo nie można kosiarką dobrze dojechać. A jak się wjeżdża na kamyczki to można noże uszkodzić, albo nawet wał kosiarki. Raz mi się zdarzyło „złapać” spory kamień i sporo to kosztowało :(

 

Teraz zrobimy najpewniej ten http://www.galabord.pl/index3-1-pl.php Są u nich też inne. Od strony domu kamyczki, a od strony trawnika jeden rządek kostki granitowej, albo może kamienia polnego łupanego. Po to żeby dobrze się obkaszało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Optuję za opaską z kostki bo często trzeba przeprowadzić różne rzeczy z przodu na tył budynku i na odwrót. W moim przypadku są to kosze na śmieci, grill na gółkach, rowerek itp. Jeśli opaska z kamyków/żwiru, to sugeruję obok również ścieżkę z kostki. Ale oczywiście to kwestia gustu i konkretnych potrzeb.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivy, od jakiegos czasu sledze Twoj watek, extra dom, gratuluje.

Widzialam, ze mocno zglebialas temat listwe przypodlogowych. Mozesz napisac na jakie sie zdecydowalas ostatecznie?

Tez szukam jakis do drzwi Asilo Linate bialych.

 

Witam i dziękuję za komplementy :D duuuuuzo jeszcze brakuje jednak do extra domu :cool:

Listew niestety jeszcze nie ma ale na 100% mam wybrane TE

Wg producenta drzwi kolor śnieżna biel jest najbardziej zbliżony do koloru Ral 9003 wiec w tym kolorze będe chciała je zamówić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas opaska z kamyków i potem naokoło chodnik z płyt; dziewczyny pocinają rowerami/hulajnogą, my taczką, kosiarką... przydaje się.

 

ooo kogo widzę :D:D:D właśnie bardzo podoba mi sie taka opcja jak u Ciebie :-) tylko kiedy ja sie doczekam kostki...

 

Mieliśmy zwykłe zielone (te karbowane) kupione w LM. Ale jesienią je wszystkie wyciągnęłam. Są dość słabe i zaczęły pękać. Ciężko je też wkopać żeby ładnie wyglądało, głównie z powodu tej falistości. Potem jest dodatkowo kłopot z koszeniem, bo nie można kosiarką dobrze dojechać. A jak się wjeżdża na kamyczki to można noże uszkodzić, albo nawet wał kosiarki. Raz mi się zdarzyło „złapać” spory kamień i sporo to kosztowało :(

 

Teraz zrobimy najpewniej ten http://www.galabord.pl/index3-1-pl.php Są u nich też inne. Od strony domu kamyczki, a od strony trawnika jeden rządek kostki granitowej, albo może kamienia polnego łupanego. Po to żeby dobrze się obkaszało.

 

O dziękuję, myślalam właśni o tych borderach :cool:

Optuję za opaską z kostki bo często trzeba przeprowadzić różne rzeczy z przodu na tył budynku i na odwrót. W moim przypadku są to kosze na śmieci, grill na gółkach, rowerek itp. Jeśli opaska z kamyków/żwiru, to sugeruję obok również ścieżkę z kostki. Ale oczywiście to kwestia gustu i konkretnych potrzeb.

Jest to bardzo przydatna uwaga, musze przemyśleć ten temat jeszcze raz i zastanowić sie kiedy zrobimy kostkę :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i dziękuję za komplementy :D duuuuuzo jeszcze brakuje jednak do extra domu :cool:

Listew niestety jeszcze nie ma ale na 100% mam wybrane TE

Wg producenta drzwi kolor śnieżna biel jest najbardziej zbliżony do koloru Ral 9003 wiec w tym kolorze będe chciała je zamówić :D

 

Ivy będziesz zamawiała z tą uszczelką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonka, kradnę inspiracje - bomba!

 

ooooo fajne - podobaja mi się półeczki obok szafy!!

i jakie wielkie listwy :D choć to już chyba się listwą nienazywa w takim rozmiarze :-P

 

Przecudne inspiracje! uwielbiam takie wnętrza! :)

 

Tak myślałam ze może sie spodobać :rolleyes: Zastanawiam sie czy takie stoliki bedą do mnie pasować ??

podałabyś jaki masz zlew w kuchni?:) jakiej firmy kolor? ( na pewno gdzieś pisałaś ale nie wiem gdzie szukać:)

 

Zlew mam jakiś " no name z marketu" nie jest to moj wyśniony, porostu jest :-) teraz wybrała bym inny, jednokomorowy z więszką komorą i taki jak maja Karolina czy Aneta :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałam ze może sie spodobać :rolleyes: Zastanawiam sie czy takie stoliki bedą do mnie pasować ??

 

 

Zlew mam jakiś " no name z marketu" nie jest to moj wyśniony, porostu jest :-) teraz wybrała bym inny, jednokomorowy z więszką komorą i taki jak maja Karolina czy Aneta :-)

 

Ivy a mogłabyś powiedzieć jaki ma Karolina, Aneta?:) nie wiem czy brać blanco czy może franke i jaki kolor pod ten "nasz" czarny blat?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...