Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domeczek.......


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pestko, Aniu własnie z tym mam problem bo już nie jestem w stanie zastosować wszystkiego co trzeba :bash: tarsy i schody wylane, miejsce jest tylko na płytki i niewielka hydroizolację :-) Licze ze reszta bedzie zrobiona tak ze nie odpadną szybko, tylko teraz jakie płytki wybrać ??

 

 

Ivy a jaki masz ksztalt tarasu i wejscia do domu?!

Nie wiedzialam ze plytki sa takie do BANIIIIIIIIIII:bash::confused::confused:

 

tak wygląda mniej więcej mój taras

 

6598224650dba4c5902dadb3a4c57e55.jpg

 

a ta schody wejsciowe

6a6ef3a91ab83f356129292a0c700ab7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonka, u mnie to samo - za wysoko wylane - zostaje gres. Powiem Ci, że nie panikuję - moi rodzice całe życie z gresem dają radę, to my też damy. Oby tylko zbyt śliski nie był.

 

wiem , wiem dużo osób ma gres- oglądam wszystkie domy kto co ma dookoła heheh

tylko teraz jaki ten gres ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z przodu kostkę granitową, a z tyłu betonową i nikogo to w oczy nie kłuje, że jest co innego z przodu i co innego z tyłu. Więc wg mnie przód z tyłem taki sam nie musi być :no:

 

Na początku to nawet wolałam mieć gres, tylko spękałam przed tym żeby mi nie spękał jakby fachowiec się "pomylił". Ale na pewno uda się znaleźć ładny gres :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo! juz wszystko wylane za wysoko i tylko gres zostaje...i do tego moje tarasy sa polokragle- glowie sie od kilku tyg co mam tam wymyslic:bash::bash:

 

U ciebie Ivy nie jest zle bo sprawdza sie wielkie kwadratowe plyty lub waskie- ala deski.

 

P.S. Ja bym dala te same plytki z przodu i z tylu.

 

to faktycznie masz trochę trudniej , dobry glazurnik pewnie sobie poradzi :-)

 

Ja mam z przodu kostkę granitową, a z tyłu betonową i nikogo to w oczy nie kłuje, że jest co innego z przodu i co innego z tyłu. Więc wg mnie przód z tyłem taki sam nie musi być :no:

 

Na początku to nawet wolałam mieć gres, tylko spękałam przed tym żeby mi nie spękał jakby fachowiec się "pomylił". Ale na pewno uda się znaleźć ładny gres :yes:

 

jak bym mogla wybierac to tez cos kostkowego by było , al eniestety zadecydowano za mnie :rolleyes: kusi mnie inny rodzaj płytek, chyba ze znajdę cos ładnego i antyposlizgowego jednoczesnie :rolleyes:

Asia ty masz rozne krzesla przy stole u ciebie wszystko przejdzie designerski test ;););):p:P

 

;)

Haha... No tak. Jestem niemiarodajna. Skażona asymetrycznością. I jeszcze niedojrzałym dizajnersko Darem (w końcu oddziaływuje na mnie codziennie :p). Na swoją obronę mam tylko tyle, że zaakceptuję również wybór tej samej okładziny na tył i na przód :yes: :D

 

Haj fajf! :bye: :hug:

 

dzięki z akceptację obu wersji, zobaczymy co si euda zrealizować :rolleyes:

U siebie chyba zrobię taką samą z przodu i z tyłu ale nie dlatego, że tak musi być, tylko żeby móc wybrać jedną i mieć z głowy dwie sprawy za jednym zamachem;)

 

jak znajdę ( a moze masz coś na oku) jakies ladne i jednoczesnie antyposlizgowe faktycznie a nie tylko z nazwy to tez wolała bym jeden rodzaj :rolleyes:

Jednak kusi mni eopcja czegoś anty poślizgowego i średnioatrakcyjnego ( bo jeszcze nie znalazlam takich zeby mialy dwie te cechy w sobie ) na schody wejsciowe bo z nich korzystamy tez zimą i coś ładniejszego na taras bo tam zimą mniej nas :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak , mam zrobionę ta samą okleiną :yes: Inaczej bym sie nie zdecydowała na takie rozwiązanie. Blat ma strukture wiec było by bardzo żle wizualnie z inna :sick:

 

Czarną ścianę mam w kuchni - komin - robocz efotki

 

0b86f6dceb233ad3ade56591156099ea.jpg

strae foto

4445644b79e77a10a3619b000230a723.jpg

 

mam pytanie czy do tych lamp typu "tuba" można montować żarówki LEDowe? bo z tego co mi mówił elektryk są to mocne halogeny i żarówki ledowe są bardzo drogie do tych lamp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy do tych lamp typu "tuba" można montować żarówki LEDowe? bo z tego co mi mówił elektryk są to mocne halogeny i żarówki ledowe są bardzo drogie do tych lamp...

 

witam :welcome: mozna montować oczywiście żarówki ledowe :) ja mam we wszytskich 11 tubach takie żarówki. Cena w zalezności od mocy to od 8 zł w górę wiec nie wiem czy takie bardzo drogie :rolleyes: W zestawie nie ma żarówek wiec można kupić dowolne czy to halogen czy LED :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivy a ile masz tam miejsca? Zmiesci sie taka plytka klinkierowa ?http://www.stroeher.pl/prod/15/plytki-tarasowe/plytka-klinkierowa-aera-x/

Pamietam ze Efilo miala takie przed wejsciem[ATTACH=CONFIG]308347[/ATTACH]

 

dziękuję :) kiedys trafiłam na ich stronę...ale chyba to niestety jest za wysokie na moj beton:bash::bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślisz o takich drobnych kamyczkach? Znajomi mają od ogrodu zrobione białe na zaokrąglonych tarasach. Trzyma się dobrze już 4 lata. Nie jest śliskie, w stopy nie parzy. W sobotę będę u nich, to sfotografuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/industone-mozaika-kamienna-grey-szary-interlock-i5120610817.html

Jest tego kilka rodzajów i kolorów. Znajomi mają białą. My kiedyś okazyjnie w LMie kupiliśmy szarą. Miała iść do dolnej łazienki, ale przegrała z trawertynem.

A zdjęcie po położeniu w sobotę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...