Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domeczek.......


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ivy, nie radzę sobie z wyszukiwaniem na FM. Poszukuję info nt. blatu kuchennego. Napiszesz mi jaki masz? Wiem, że o tym już było:bash:

 

Edit, już znalazłam. To teraz bardzo bym Cię poprosiła o zbliżenie:)

 

a co dokładnie chciała byś zobaczyć ??

brzydka pogoda ale moze cos widac tutaj na fotkach:

03bc6a8ca0ba813a36417f1c665c865f.jpg

029d55fcaad7a8fc1015097eeece6cd4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, muszę podjechać gdzieś zobaczyć na żywo. Jak się sprawuje blat? Jest praktyczny czy raczej tylko ładny?

 

Jestem bardzo zadowolona, zmywam go albo recznikim papierowym z jakimś płynem do kuchni lub cleanem albo zwykłą sciereczką z microfibry zmoczoną w wodzie, nie zostają żadne mazy /ślady wiec nie trzeba pucować :-) Jedynie jak na każdej czarnej powierzchni widac okruszki ale kwestia koloru a nie tego blatu :-) Ogólnie jestem bardzo zadowolona :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm ja ma KA ;) ale jest tam gdzieś u mnie kilka polecanych :rolleyes:

 

A gdzie kupowałaś - pamiętasz sklep? W zasadzie potrzebuję czegoś to robienia ciast i szatkowania. Nakładka do mielenia mięsa jeszcze by się przydała. Zastanawiam się nad Elektroluxem, KA i Kenwoodem Chef-em - tylko on ma dużo rzeczy, które nie są mi potrzebne - wytrawną kuchareczką raczej nigdy nie będę;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie kupowałaś - pamiętasz sklep? W zasadzie potrzebuję czegoś to robienia ciast i szatkowania. Nakładka do mielenia mięsa jeszcze by się przydała. Zastanawiam się nad Elektroluxem, KA i Kenwoodem Chef-em - tylko on ma dużo rzeczy, które nie są mi potrzebne - wytrawną kuchareczką raczej nigdy nie będę;)

 

dostałam w prezencie od kuzynki z US :rolleyes:

a patrzyłas na bosha Mum ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania ale ten KA to pewnie i tak schowam do szafki, bo miejsca nie ma na blacie (wstyd się przyznać:lol2:)

 

Ps. a jaki kolor byś u mnie widziała? Bo mam kilka faworytów i już nawet obczaiłam końcówki, które byłyby potrzebne.

 

Iwonka, pewnie będzie tak, że kupię coś szarego (ani ciemnego ani jasnego), co będzie miało najprostszy rant na stopniu. Drewno i kompozyt odpada, bo dojdzie deska na elewację i wyjdzie koszmarek;) Policzyłam, że samej powierzchni jest 52 m plus podstopnica plus zapas:bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohh tak dylematy... u mnie tez jeszcze wypalenie wnetrzarskie - a jeszcze sie nawet nie wprowadzilam;);)

 

Aneta ja u Ciebie widze KA:cool::cool:

 

Ivy a deske dasz tez z przodu na schodach?

 

tak, taki chyba bedzie plan jak stanie na desce :rolleyes:

http://www.podlogi-kopp.pl/upload/galerie/113/taras-kompozytowy-Twinson-1-znEkh_m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania ale ten KA to pewnie i tak schowam do szafki, bo miejsca nie ma na blacie (wstyd się przyznać:lol2:)

 

Ps. a jaki kolor byś u mnie widziała? Bo mam kilka faworytów i już nawet obczaiłam końcówki, które byłyby potrzebne.

 

Iwonka, pewnie będzie tak, że kupię coś szarego (ani ciemnego ani jasnego), co będzie miało najprostszy rant na stopniu. Drewno i kompozyt odpada, bo dojdzie deska na elewację i wyjdzie koszmarek;) Policzyłam, że samej powierzchni jest 52 m plus podstopnica plus zapas:bash:

 

ja nie mam nic na elewacji to chyba deska będzi ok, ale jak znajdziesz fajne płytki to podziel się :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...