Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domeczek.......


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dotarłam do siebie :sick:

 

Ooooo proszę ! jaka różnica!

Gratuluję !!!:wave:

bardzo sie cieszę z tej róznicy :)

Iwonka, przypomniała mi się Twoja łazienka i plan na lustro, bo znalazłam takie w miarę rozsądnej cenie ;) Jaki wymiar byłby idealny, bo znalazłam 61x81 cm? TUTAJ ;)

 

Aniu w tej ceglanej łazience wisi to lustro , wydawało mi sie przez jakiś czas za duze ele zostanie :-)

23878379e73d1dfdf2e72f04121e852c.jpg

 

za to nadal szukam lampy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivy obrazy, grafiki, zdjęcia, a nawet taka półka jak na inspiracji będą świetnie na tej ścianie wyglądały:)

 

masz już jakiś konkretny stolik kawowy upatrzony? może coś podpatrzę, bo też nadal szukam:rolleyes:

 

ps. niezmiennie uwielbiam Twoje schody :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też sobie zaplanowałam symetryczne kinkiety na jednej ze ścian nad kanapą i coś mi się wydaje że jeden zlikwiduję... Twój salon zdecydowanie domaga się dodatków, jest jednak (chyba?) bardzo duży... Na małej przestrzeni jedna, dwie grafiki i fajny koszyczek robią efekt, na dużej nie jest tak łatwo. Moim zdaniem półka nad kanapą będzie super.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy będziesz chciała powiesić zasłony, to będziesz musiała odsunąć narożnik od ściany.

Ja proponuję, żebyś go od razu odsunęła (ja mam dziś fazę na przestawianie mebli :lol2:). To od razu sprawi, że narożnik będzie niemal równo pod kinkietami :)

 

Aniu własnie przez to dosunięcie naroznika raczej ni ebedzie tam zasłon , tylko....tu jeszcze nie ma jednoznacznej odpowiedzi :-)

Odsuniecie go od okna tak zeby ładnie zmiesciły sie zasłony spowoduje ze będzie on mega blisko rtv'ki - co nie bedzie dobrze wyglądać :( Odległośc naroznika od szafki to ok 110 cm

Poprawiło by to symetrię ale nie wyszło by dobrze salonowi :-( jedynie można byc może cos tam postawić- chociaż nie wiem czy nie jest za wąsko - zeby dolny poziom przedłużyc optycznie.

Ivy obrazy, grafiki, zdjęcia, a nawet taka półka jak na inspiracji będą świetnie na tej ścianie wyglądały:)

 

masz już jakiś konkretny stolik kawowy upatrzony? może coś podpatrzę, bo też nadal szukam:rolleyes:

 

ps. niezmiennie uwielbiam Twoje schody :wiggle:

 

muszę pomyślec nad jakimś ułożeniem grafiki :cool:

stolik - nadal ten - chociaż szukam dalej

http://decordots.com/wp-content/uploads/2014/10/grey-walls-Flos-lamp-Hay-tray-tables.jpg

 

taki Flos by pasowal tam idealnie , chyba trzeba zagrac w totka :cool:

 

http://images.styleroom.fi/image/scaled/normal/drhi/1/615862-hay-tray.jpg

http://images.styleroom.fi/image/scaled/full/3eqh/2/643326-v2-lokki-valaisin.jpg

schody dziękują , w sierpniu zostana odświeżone i będą znowu piękne :yes:

Też sobie zaplanowałam symetryczne kinkiety na jednej ze ścian nad kanapą i coś mi się wydaje że jeden zlikwiduję... Twój salon zdecydowanie domaga się dodatków, jest jednak (chyba?) bardzo duży... Na małej przestrzeni jedna, dwie grafiki i fajny koszyczek robią efekt, na dużej nie jest tak łatwo. Moim zdaniem półka nad kanapą będzie super.

 

Przemyśl kwestie kinkietów, ja bym teraz inaczej to oświetlenie rozmieściła :cool:

Salon nie jest niestety duży 4,10 x 6,05 m :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie już pod kinkiety zrobione, ale co za problem jeden kabelek uciachać? Jestem prawie pewna, że tak uczynię:cool: ale jeśli dwa zostawię, to pewnie będą to takie jak u Ciebie dyskretne kosteczki.

Salon wygląda na wielki;) to raczej zaleta.

 

nie ma tam za wiele mebli, i jest otwarty troche na korytarz i jadalnie wiec całkiem dobrze wygląda ten wymiar :-)

Kosteczki sa bardzo subtelne, bardzo mi tam pasują :yes:

Ivy podobają mi się te stoliki, jak one się nazywają? masz linka? ceny zabijają?:)

To TE stoliki , link do pierwszego sklepu pod ręką :-)

 

stoliki są superowe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoliki Hay są fajne, ale u Ciebie musiałoby być ich chyba ze cztery ;) Sofa jest bardzo duża i dwa, tak jak na inspiracjach, po prostu znikną. Ja u Ciebie widzę coś takiego (bez foteli, rzecz jasna)

 

[ATTACH=CONFIG]322599[/ATTACH]

 

taki stolik będzie za duzy - salon ma 4 m szerokościi taki stolik byłby za duży raczej i za cieżki. raczej na tej czesci dłuższej myslałam o jakim pomocniku czy coś podobnego :-)

raczej cos takiego , modułowego ale P. nie podobaja sie takie :(

http://modo4u.pl/18862-large_bosky/lawy-twin-white-komplet-.jpg

 

Ivy dziękuję za namiary na stoliki,chyba przepadłam;) tylko jaki kolor:rolleyes:

 

śliczne są, będa u ciebie pasować :-)

Ivy, Marta, wiem, że Hay Tray kupił Balearic (TU jego salon). Można go zapytać o wrażenia, ale raczej jest bardzo zadowolony :)

 

musze poszukac czyu gdzieś lokalnie sa do pomacania :yes:

Iwonka, jak Ty to robisz, że nie masz w domu zbędnych rzeczy?? U mnie zawsze wszystkiego pełno:bash:

 

Śliczny masz ten narożnik - uwielbiam! Pomysł z grafikami super - też za mną chodzą ale jeszcze nic nie wybrałam. Czekam na Twoje;)

 

Raczej staram sie wszystko upychać, denerwuja mnie przydasie w duzej ilości a co za tym idzie mam nadal mało dupereli dekoracyjnych bo łapię sie na tym ze mi przeszkadzaja a jednoczesnie cos bym chciała bo mi sie podobają :-)

Palakatów szukam, musze przejżeć nasze fotki i tez cos wybrać :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...