Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domeczek.......


Recommended Posts

Idąc za werwa Tomkowej i po pokazaniu bloga z szablonami którego kiedyś juz widziałam ale zupełnie mi umknął zastanawiam się co zrobić fajnego w garderobie :-) Co byscie zrobiły na tej ścianie - lustro i ??? bo nie mam lustra w garderobie nadal :mad:

Zastanawiam sie nad szablonem lub pasami ;)

Fotel tez wymaga przeróbki ale niestety nie wiem jak sie za to zabrać bez umiejętności szycia a chyba na tapicera nie zasługuje /nie wiem nawet jaki to byl by koszt/ Drzwi do szafy beda kiedyś białe, na ta chwilę tego typu

http://img06.staticclassifieds.com/images_tablicapl/247937485_1_644x461_szafa-pax-ikea-warszawa.jpg

 

c2e674d1002f54edf4b2208cd5f8c91b.jpg

e5025ac55c67cd1cc05278bf115c40b8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Iwonka, ta moja werwa jest uzależniona od pór roku ;) Na zimę najchętniej zasypiałabym, jak niedźwiadki :lol2:

Ja bym w garderobie pomalowała tę ścianę na gładko, gdyż lustro zajmie sporo miejsca. Mierzyłaś ile zajmie ściany? Jeżeli szablon, to wyłącznie kilka akcentów między lustrem a skosem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOOOOO kogo ja widzę ;) Dziekuję za slowa wsparcia do jesiennych wysiewów, w okolicy wszyscy poz anami zrobili to wiosna ale poza tym ze jest zielona to jest różnie :cool:

Co tam u Was, jak sie mieszka . Pokazała byś trochę tego swojego zielonego dywanu :cool:

 

hmmm u nas chyba nie będzie siatki na krety, chyba - do momentu realizacji jeszcze chwila :cool:

 

Mieszka się dobrze, już się bardzo przyzwyczailiśmy do domu :) Ogarnęliśmy większość lamp (zostały łazienki na górze i nasza sypialnia na którą nie mam pomysłu), wciąż nie mamy mebli, ale na przykład zrobiliśmy rolety więc wreszcie nam nie świeci słońce latem i można się od sąsiadów zasłonić :) W tym roku większość aktywności skupiliśmy na zewnątrz i teraz powoli zaczynamy się cieszyć działką, choć pracy jest wciąż sporo, ale prawie zrobiłam się specjalistą od mszyc i innego rodzaju szkodników :D

U nas gdyby nie siatka, byłby zryty cały trawnik, bo w rabatach są krety i nornice, siatka super chroni. Uruchomiliśmy też podlewanie rabat i donic ogródkowych, więc jest bardzo wygodnie, bo nie muszę o tym myśleć. Wciąż żyjemy jednak w niewiedzy ile to kosztuje :D

 

wrzucam kilka zdjęć, może coś Ci się spodoba - ja jestem zachwycona skrzyniami ogródkowymi, które zrobił mój mąż, jest bardzo ładnie i wygodnie z nimi

 

WP_20150609_007.jpg

 

A tutaj rabata różano-lawendowo-budlejowa przy wejściu na działkę, jeszcze wszystko jest małe ale mam nadzieję że za jakiś czas się rozrośnie :)

WP_20150704_001.jpg

 

no i trawa, teraz jest chyba ładniejsza, na zdjęciu wciąż widać trochę pustych miejsc, ale mąż zadziałał z nawozem i dosiewkami i teraz jest fajny dywan

WP_20150609_004.jpg

 

Powodzenia w pracach ogródkowych i reszcie :D!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivy z tych szablonów może po prostu wzór Chevron,albo coś takiego tylko to wydaje mi się już skomplikowane i byłby problem ze skosem.

własnie ten skos wprowadza mi zamęt:cool:

 

Iwonka, ta moja werwa jest uzależniona od pór roku ;) Na zimę najchętniej zasypiałabym, jak niedźwiadki :lol2:

Ja bym w garderobie pomalowała tę ścianę na gładko, gdyż lustro zajmie sporo miejsca. Mierzyłaś ile zajmie ściany? Jeżeli szablon, to wyłącznie kilka akcentów między lustrem a skosem

 

Jednolicie tzn ta jedna sciana pod skosem , tak ??

cos jak tu ?

1adaae8a8e79c2e841eb9a95bd3d61c8.jpg

hmmm nie wiem jakie lustro jeszcze heheh Chcialam jakies duze ale nic fajnego nie moge tam wymyślić :bash:

Mieszka się dobrze, już się bardzo przyzwyczailiśmy do domu :) Ogarnęliśmy większość lamp (zostały łazienki na górze i nasza sypialnia na którą nie mam pomysłu), wciąż nie mamy mebli, ale na przykład zrobiliśmy rolety więc wreszcie nam nie świeci słońce latem i można się od sąsiadów zasłonić :) W tym roku większość aktywności skupiliśmy na zewnątrz i teraz powoli zaczynamy się cieszyć działką, choć pracy jest wciąż sporo, ale prawie zrobiłam się specjalistą od mszyc i innego rodzaju szkodników :D

U nas gdyby nie siatka, byłby zryty cały trawnik, bo w rabatach są krety i nornice, siatka super chroni. Uruchomiliśmy też podlewanie rabat i donic ogródkowych, więc jest bardzo wygodnie, bo nie muszę o tym myśleć. Wciąż żyjemy jednak w niewiedzy ile to kosztuje :D

 

wrzucam kilka zdjęć, może coś Ci się spodoba - ja jestem zachwycona skrzyniami ogródkowymi, które zrobił mój mąż, jest bardzo ładnie i wygodnie z nimi

 

WP_20150609_007.jpg

 

A tutaj rabata różano-lawendowo-budlejowa przy wejściu na działkę, jeszcze wszystko jest małe ale mam nadzieję że za jakiś czas się rozrośnie :)

WP_20150704_001.jpg

 

no i trawa, teraz jest chyba ładniejsza, na zdjęciu wciąż widać trochę pustych miejsc, ale mąż zadziałał z nawozem i dosiewkami i teraz jest fajny dywan

WP_20150609_004.jpg

 

Powodzenia w pracach ogródkowych i reszcie :D!!!

 

Cudownie u Was :hug: Dzisiaj jak usiadłam z kawa pomyślałam ze lubię ten swój domek, duuuuzo brakuje ale jest tak jak chcialam. Super ze Wam tez sie dobrze mieszka , bo to najważniejsze:)

Warzywniak superowy , wyszedł idealnie :-) trawka i roślinki super, lawenda sie rozrośnie i na kolejny sezon będzie ogromna :)

 

Bardzo podoba mi sie zrobiony przed lawenda "plortek" z bukszpanu, nim lawenda pokaże swoje walory jest zieloniutko .

Planuję u siebie tak zrobić :

 

2d981edde424f85e656e3a35907af9f4.jpg

 

 

a208ee0118582cfc169c8d8a41c43ae7.jpg

 

z podlewaniem to koszty zależą czy macie osobno liczoną wode /osobny licznik/ czy razem ze ściekami i po ile jest m3 wody :-) U nas o tyle dobrze- tylko dla podlewania - ze mamy szambo wiec koszt samej wody :cool:

 

jessuuu jak bym chciala juz miec zielono :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednolicie tzn ta jedna sciana pod skosem , tak ??

cos jak tu ?

1adaae8a8e79c2e841eb9a95bd3d61c8.jpg

hmmm nie wiem jakie lustro jeszcze heheh Chcialam jakies duze ale nic fajnego nie moge tam wymyślić :bash:

 

Dokładnie tak, ta ściana, na której byłoby lustro :yes: Ale tak myślę, czy na szaro ;) A może granatowo? ;) Taki piękny, marynarski granat :D

Ostatnio w B widziałam fajne proste lustra, za niecałe 50 zł ;) Może nie są olbrzymie, ale na okres przejściowy idealne ;) Były białe, szare i czarne :cool: Były dosyć wąskie, ale dwa obok siebie wyglądałyby u Ciebie super :) (miały ok 45 cm szerokości)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, ta ściana, na której byłoby lustro :yes: Ale tak myślę, czy na szaro ;) A może granatowo? ;) Taki piękny, marynarski granat :D

Ostatnio w B widziałam fajne proste lustra, za niecałe 50 zł ;) Może nie są olbrzymie, ale na okres przejściowy idealne ;) Były białe, szare i czarne :cool: Były dosyć wąskie, ale dwa obok siebie wyglądałyby u Ciebie super :) (miały ok 45 cm szerokości)

 

Właśnie nie chciałam szarości...wroć chcialam a nawet czarna ale jest umowa w domu z P. ze na górze nie będzie szarości, a głównie szarych scian :rolleyes: Są już szare zasłony i podłoga w łazience - jeszcze pewnie w drugiej coś sie pojawi wiec nie chce przeginać :p Czarny tez już jest w gabinecie wiec odpada :-) a kiedys tak kiedys jeszcze jeden "wolny" dzieciowy gdzie pewnie tez coś z tych kolorow iec ten tego :sick:

Lustro chcialam w rzeżbionej ramie, takie na bogato ale nie znalazlam "antyku" w fajnej cenie, wieć szukam nadal :-)

Myślalam o TYM ale nie wiem czy nei za proste :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonka najpierw bym kupiła lustro i zobaczyła ile miejsca Ci zostanie - bo jak chcesz w bogatej ramie to chyba najlepiej na gładkiej ścianie - czyli tylko wtedy pomalować na kolor jakiś

 

to z I. na pewno na proste :-P ja biorę od nich hemnesa lustro jak tylko tam zajadę

 

no wersje sa dwie - albo bogata rama i gladko albo coś prostego i wtedy wzorek :-)

to z I. na pewno na proste :-P - za proste, tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lustro chcialam w rzeżbionej ramie, takie na bogato ale nie znalazlam "antyku" w fajnej cenie, wieć szukam nadal :-)

 

nie wiem czy nie pasowałoby ci któreś z Jyska....

ja mam to http://cdn1.jysk.com/getimage/web.large/44021

kupiłam po obniżonej cenie (często mają promocję na lustra)... wisi w przedpokoju i jest wystarczająco wielkie, żeby się przejrzeć ;)

 

są też takie do postawienia.... tylko wtedy węższe o połowę, ale też fajne... (zajrzyj sobie na ich stronę)

 

a nie chciałabyś jakiejś wypasionej tapety na tej ścianie? wtedy lustro z tymi swoimi kantami trochę się zgubi...

 

http://img.zszywka.pl/0/0032/w_9878/wystroj-wnetrz/lustro-na-tapecie.jpg

 

http://img.zszywka.pl/0/0206/thb_2293/lustrooswietlenie-tapeta.jpg

 

http://img.shmbk.pl/rimgsph/100307_e4d8d8b9-12b8-4337-99bb-ca00d8b12fde_max_550_800_klasyczne-wnetrze-w-cieplych-kolorach-z-elementami-glamour-hol-przedpokoj-styl-glamour.jpg

 

http://static.e-lazienki.pl/fmfiles/toaleta-dla-gosci1334579027/toaleta-dla-gosci-14_main.jpg?2

 

albo zaszaleć i poprzyklejać zamiast jednego dużego lustra dużo luster heksagonalnych z Ikei.... ale prawdę powiedziawszy trzeba by się było w sklepie przyjrzeć czy w ogóle w takiej dekoracji da radę człowiek się normalnie przeglądać :rolleyes:

 

http://static1.squarespace.com/static/5225a724e4b0329755b79aa6/t/55ac86c9e4b0f779b86015e5/1437370059338/?format=750w

 

tu przykład z bloga Houseloves....

ale wtedy drzwi szafy musiałyby być jednolite białe...

 

pozdrawiam :bye:

 

jak tam poszukiwania stolika?

Edytowane przez Catti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy nie pasowałoby ci któreś z Jyska....

ja mam to http://cdn1.jysk.com/getimage/web.large/44021

kupiłam po obniżonej cenie (często mają promocję na lustra)... wisi w przedpokoju i jest wystarczająco wielkie, żeby się przejrzeć ;)

 

są też takie do postawienia.... tylko wtedy węższe o połowę, ale też fajne... (zajrzyj sobie na ich stronę)

 

a nie chciałabyś jakiejś wypasionej tapety na tej ścianie? wtedy lustro z tymi swoimi kantami trochę się zgubi...

 

http://img.zszywka.pl/0/0032/w_9878/wystroj-wnetrz/lustro-na-tapecie.jpg

 

http://img.zszywka.pl/0/0206/thb_2293/lustrooswietlenie-tapeta.jpg

 

http://img.shmbk.pl/rimgsph/100307_e4d8d8b9-12b8-4337-99bb-ca00d8b12fde_max_550_800_klasyczne-wnetrze-w-cieplych-kolorach-z-elementami-glamour-hol-przedpokoj-styl-glamour.jpg

 

http://static.e-lazienki.pl/fmfiles/toaleta-dla-gosci1334579027/toaleta-dla-gosci-14_main.jpg?2

 

albo zaszaleć i poprzyklejać zamiast jednego dużego lustra dużo luster heksagonalnych z Ikei.... ale prawdę powiedziawszy trzeba by się było w sklepie przyjrzeć czy w ogóle w takiej dekoracji da radę człowiek się normalnie przeglądać :rolleyes:

 

http://static1.squarespace.com/static/5225a724e4b0329755b79aa6/t/55ac86c9e4b0f779b86015e5/1437370059338/?format=750w

 

tu przykład z bloga Houseloves....

ale wtedy drzwi szafy musiałyby być jednolite białe...

 

pozdrawiam :bye:

 

jak tam poszukiwania stolika?

 

 

ooo bardzo dziękuję :-) Tak coś chodzi za mna w tej garderobie żeby zmienić i sama nie wiem co :-)

Twoje lustro jest super, i zobaczyłam ze można je upolować za mniej niż połowe ceny :rolleyes: Hmmmm musze zmierzyć czy się zmieści :sick:

Jesli tak to scianę zostawiła bym gładką a obok bym postawiła jakos ładnie pikowany taborecik co to po niego nie mogę dojechać do Karoliny :hug:

i by było idealnie :-)

 

Catti jak zwykle przyniesie, co trzeba :D To lustro Dianalund jest piękne i u Catti prezentuje się znakomicie :) I te wymiary! 78x180!

 

tak, Catii ma zawsze jakies perełki :-) lustro jest super :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak sprawdzam dostepność to juz w zadnym sklepie Ikea nie ma :/

 

to albo będzie dostawa albo wycofują :-( ciekawe czy sa w nowym katalogu :-)

 

nie ma i nie będzie.... :mad:

zadzwoniłam do Ikei, miła pani powiedziała, że te lustra sprzedawane są od 2010 roku i ich sprzedaż zaplanowana była do sierpnia 2015... na dzień dzisiejszy nie ma w żadnym sklepie i nie będzie już dostaw... nie jest też w systemie zaplanowany żaden produkt zastępczy, a co z nowości będzie początkiem sierpnia w katalogach to pani niestety nie wiedziała....

 

jednym słowem.... maszbaboplacek :bash:

 

pozostaje zerżnąć wzór, wymiary i udać się do najbliższego szklarza w celu zakupu, a za zaoszczędzone pieniądze kupić se torebkę :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...