Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domeczek.......


Recommended Posts

Gotowy blejtram z zagruntowanym podobraziem też kupisz w każdym sklepie dla plastyków.

Farby akrylowe szybko wysychają, więc jeśli chcesz stosować te fajne metody, o których napisała Aga, to kładź grubszą warstwę. Z drugiej strony na akrylach zabawę kolorem można poprawiać po wyschnięciu, bo są kryjące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kochane jesteście :hug:

Dziękuję za wskazówki

Musiałabym chyba jednak dużo takich filmików zobaczyć :lol2:

A tak szczerze, to jestem pokorna wobec kunsztu i umiejętności osób znających się na tym, albo takich niebywałych talentów jak Szocik :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, chcesz mieć te, które można z góry spóścić niżej, żeby wyżej był prześwit? Nie wiedziałam, że te mechanizmy są takie drogie.

Umknął mi ten post o roletach :(

Edytowane przez pestka56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

farby akrylowe, klej, gazety, możesz też użyć jakiejś farby strukturalnej. Bawisz się pędzlami, palcami, szpatułką, wałkiem, stemplujesz ciekawymi fakturami tkaninami, folia bąbelkową, możesz przylepiać do gęstej farby jakąś szklankę i po woli odrywać żeby wyciągnąć farbę do przodu. Możesz poodbijać monety powgniatać jakieś przedmioty aby się odcisnęły w farbie a potem je wyjąc i tak pozostawić do wyschnięcia, Jak przeschnie możesz lekko pomazać innym kolorem półsuchym pędzlem - będziesz miała efekt pyłu lub brudu. Możesz robić wszystko co Ci do głowy przyjdzie

 

Pierwszy lepszy sklep plastyczny z googla - farby akrylowe

 

Rewelacyjne pomysły ! Na filmiku wygląda na łatwe , ale nie wiem czy potrafiłabym tak zrobić. :lol2:

Edytowane przez aniqa1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, chcesz mieć te, które można z góry spóścić niżej, żeby wyżej był prześwit? Nie wiedziałam, że te mechanizmy są takie drogie.

Umknął mi ten post o roletach :(

 

Chce cos na okna tak aby byc zasloniętym jak firanką- czyli zeby nas nie było widac a było światło i abym mogla nas zaciemnić wieczorem :-)

Poza tym mechanizmem jest jesczez duo ...nie wiem sama ;-) Oba niestety w sumie drogie :rolleyes:

 

Rewelacyjne pomysły ! Na filmiku wygląda na łatwe , ale nie wiem czy potrafiłabym tak zrobić. :lol2:

 

Malujesz ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też od razu przyszło mi do głowy podziałanie z płytką + mechanizm. Można spróbować :). Cięcie nie jest tanie, ale pewnie tańsze niż cena zegara.

System rolet też coś drogaśny :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Iwonka, a on musi być okrągły? :lol2: Bo można przyciąć w kwadrat marmur carrara, wywiercić dziurę na środku i u zegarmistrza dorobić mechanizm :) A może zapytać firmę, czy nie zechcieliby wyciąć w kamieniu koła jakiej zechcesz średnicy?

 

Też od razu przyszło mi do głowy podziałanie z płytką + mechanizm. Można spróbować :). Cięcie nie jest tanie, ale pewnie tańsze niż cena zegara.

System rolet też coś drogaśny :(

 

hmmm kształt..dowolny...zaczęłam sie tylko zastanawiać jak go powisić bo on strasznie ciężki :sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooooooooo jaki piekny prezent :D

 

Ciesze sie z Waszego spotkania :hug:

 

pufa jest super, jest piekna, masywna i szuka dobrego miejsca ;)

spotkanko jak zawsze super :rolleyes:

ooo jak miło:) jest już jakiś pomysł na renowację :)?

 

Podoba mi sie takie jak jest , nie wiem czy takiej dostojnej pufie pasują jakies wow wzory, czy własnie taka nie jest naładniejsza :-)

Muszę poszukac i przemyślec sprawę ;)

ŁAŁ :yes:

 

no jest WOW :-)

Jak Karolina o nie wspominała to myślalam ze to taka pufa

http://imged.pl/3398/stolek-taboret-do-pianina-fortepianu-7-1073398.jpg

 

a to jest piękny, ciężki regulowany mebel :rolleyes:

jestem zachwycona :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pufa jest super, jest piekna, masywna i szuka dobrego miejsca ;)

spotkanko jak zawsze super :rolleyes:

 

Podoba mi sie takie jak jest , nie wiem czy takiej dostojnej pufie pasują jakies wow wzory, czy własnie taka nie jest naładniejsza :-)

Muszę poszukac i przemyślec sprawę ;)

 

 

no jest WOW :-)

Jak Karolina o nie wspominała to myślalam ze to taka pufa

 

a to jest piękny, ciężki regulowany mebel :rolleyes:

jestem zachwycona :bye:

 

Ivy, to jest piękna stylowa ławka fortepianowa :) Jeżeli nie ma żadnych ubytków w tapicerce (bo na fotce coś tam widać, ale nie wiem co), to możesz ją taką zostawić, jest bardzo ładna. Ale inna tapicerka też by wyglądała świetnie ;)

 

bb-1645.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...