Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domeczek.......


Recommended Posts

znalazłam tylko coś takiego, ale jak się na coś natknę to podrzucę ;)

 

ze strony: http://www.silvan.pl/drzwi-wewnetrzne/

 

Poniżej prezentujemy nietypową szafę z drzwiami uchylnymi, za którą kryje się pomieszczenie łazienki. Prowadzą do niego drzwi wewnętrzne wykonane z lakierowanego mdf.

 

http://www.silvan.pl/zdjecia/drzwi/drzwi-wewnetrzne-lakierowane-mdf-polmat-polysk.jpg

 

:bye:

 

Dziękuję, tak to coś takiego jak mam na myśli :yes:

Wpadłam na forum więc przyszłam pomachać :bye: :) :hug:

:hug:

Ivy podrzucam inspiracje :)

 

tutaj pod schodami

92f713319c8699eef618d7eaccf53.jpg

 

http://showcasemiami.com/wp-content/uploads/2012/11/25-Guest-br-5-cabinet.jpg

 

7fdd295054f20f33200e98d364acc3b5.jpg

 

http://www.swarta.com/images/61861/en-suite-flush-doors-ensuite-bathrooms-modern-closet-sonnemann-toon-architects-11474.jpg

 

 

oooo takkkkkk, tego mi było potrzeba , dziękuję :yes:

Ukryte przejście?? Rewelacj@ :)

 

Świetny pomysł :)

 

tez coraz bardziej mi sie podoba ten pomysł :yes:

Potrzebuje miejsca w sypilani wiec pomyślałam o zabudowie ;-) Mam alebo do zrobienia taką jak na powyższych inspiracjach z wejsciem do lazeinki albo druga sciana to ta naprzeciwko łózka z TV, coś jak tu :

b00bc2908bfa15f98a678530d5c974b1.jpg

ab4fc19a9bd92def2d2bd288440f8812.jpg

 

 

--------------------

Mało mnie bo wnętrzarsko niewiele a właściwie nic sie nie dzieje :cool: Zbieram siły i fundusze i moze na wiosnę coś ruszy. ale pewnie wtedy będe myślala o ogrodzie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

O ogrodzie, to Ty myśl już teraz. Zaplanuj i posprawdzaj czy masz dobre pomysły. Elfir wróciła na forum, więc warto podpytać.

Wiosną zwykle na wiele rzeczy robi się nie wiadomo czemu za późno, jeśli wcześniej tego nie przemyślisz i nie zorganizujesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ogrodzie, to Ty myśl już teraz. Zaplanuj i posprawdzaj czy masz dobre pomysły. Elfir wróciła na forum, więc warto podpytać.

Wiosną zwykle na wiele rzeczy robi się nie wiadomo czemu za późno, jeśli wcześniej tego nie przemyślisz i nie zorganizujesz :)

 

Pesto to racja :yes: Mysle i powoli planuje a nwet ma juz troche zaplanowane. Pewnie w przewie świtecznej bede miala wiecej czasu na konkrety ;-)

Wiosna to raczej myslenie skąd kase na to wszystko wytrzasnąć ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja rada – nie rób wszystkiego na raz. Zaplanuj i zrób na początek szkielet, czyli wyznacz rabaty, zdecyduj, które chcesz podwyższyć (ładniej rośliny się prezentują na spadzistym terenie), ile i gdzie trawnik, ścieżki, jak poprowadzić rozprowadzenie wody i prądu do oświetlenia. Potem posadź duże rośliny, czyli najpierw drzewa, a potem krzewy. Zrób trawnik, bo nawet jeśli nie zrobisz od razu ścieżek i instalacji, to nie problem naciąć już wyrośniętą murawę i położyć co trzeba.

Pamiętaj o borderach przeciw przerastaniu korzeni – to trzeba zakopać wokół rabat.

 

Sadzenie drobiazgów będziesz robić sukcesywnie. co roku więcej. Nie będzie tak bolało finansowo, bo wiele roślin po 2-3 sezonach będziesz mogła dzielić i rozsadzać.

 

Aha i najlepiej nie spiesz się. Wybierz na początek jedną rabatę i ją zrób. Jak skończysz to zabierz się za drugą, itd :) Ogrodnik to cierpliwy człowiek.

 

Trochę mogę podpowiadać. O ważniejsze rzeczy pytaj Elfir i... będziesz mieć piękny ogród :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja rada – nie rób wszystkiego na raz. Zaplanuj i zrób na początek szkielet, czyli wyznacz rabaty, zdecyduj, które chcesz podwyższyć (ładniej rośliny się prezentują na spadzistym terenie), ile i gdzie trawnik, ścieżki, jak poprowadzić rozprowadzenie wody i prądu do oświetlenia. Potem posadź duże rośliny, czyli najpierw drzewa, a potem krzewy. Zrób trawnik, bo nawet jeśli nie zrobisz od razu ścieżek i instalacji, to nie problem naciąć już wyrośniętą murawę i położyć co trzeba.

Pamiętaj o borderach przeciw przerastaniu korzeni – to trzeba zakopać wokół rabat.

 

Sadzenie drobiazgów będziesz robić sukcesywnie. co roku więcej. Nie będzie tak bolało finansowo, bo wiele roślin po 2-3 sezonach będziesz mogła dzielić i rozsadzać.

 

Aha i najlepiej nie spiesz się. Wybierz na początek jedną rabatę i ją zrób. Jak skończysz to zabierz się za drugą, itd :) Ogrodnik to cierpliwy człowiek.

 

Trochę mogę podpowiadać. O ważniejsze rzeczy pytaj Elfir i... będziesz mieć piękny ogród :)

 

taki jest plan - wtym roku chciala bym zrobić teren+ trawnik + z jednej strony czymś sie oddzielić od sąsiadów - coś zielonego wysokie - tuje, świerki, nie wiem jeszcze + drobne nasadzenia typu hortensje zeby już rosły ;-)

Ogród jest mały ok 500 m2 wiec wielu sciezek itp nie bedzie i raczej płaski przy tej powierzchni. Nawodnienie/pkt poboru wody jest rozłożone, ewentualnie do dolożenia czy poprawek reszta. Musze jakoś rozrysowac co bym chciala i pokaże czy to ma sens ;-) Raczje planuje ogród na te najbliższ ekilka lat dośc prosty bo musze poznac sie z rolsinami i moze bed emiala kiedyś na niego wiecej czasu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivy :hug:

Prześliczna choinka. Bardzo elegancka :yes:

I widzę, że kupiłaś te roletki dwustronnie opuszczane. Jesteś zadowolona?

 

Choinka bardzo dziękuje :D

Roletki to tymczasowe rozwiązanie :cool: Do końca nie wiem co bym tam chciała, pewnie rolety rzymskie na podwójnym mechanizmie - firanka/zasłona ale moj budżet nie jest teraz w stanie tego zrealizować :cool: A jednocześnie czymś musimy się osłonić :yes: Wybrałam takie plisy których nie trzeba wiercić w okno. Nie jest to szczyt designu ale spełniają swoją funkcje i wtapiają się w otoczenie, jak wymyśle co tam chce a głownie nazbieram do skarbonki nie będzie żal wyrzucić a okna nie będą miały dziur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choinka super! Uwielbiam Twoje sople :) Też zwróciłam uwagę na rolety, ale najbardziej wzrok mój przykuła cekinowa poduszka idealnie pasująca do skrzącej się kokardy na drzewku :) Świetnie to wygląda :yes:

 

Dziękuję :) Sople i ja uwielbiam, "robią robotę" i sa piękne :-)

Poduszka na żywo mieni sie jeszcze bardziej, ślicznie wygląda na tle ciemnej kanapy u mnie. Polecam bo sa teraz w dobrej cenie w h&m home ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Bardzo dziękuję za życzenia :hug::hug::hug:

Okres świąteczny byl bardzo intensywny , a noworoczny jeszcze bardziej :rolleyes: Niestety nie wnętrzarsko a zdrowotnie :sick: Teściowa złamała rękę tak nieszczęśliwie ze potrzebna była operacja , a ze dzieli nas spora odległość to trochę pozmieniały się plany i Nowy Rok spędziliśmy poza domem mimo planowanej imprezki u nas :rolleyes: Jednak mając trochę czasu i dystansu od domku kulka drobnych postanowień noworocznych jest, kilka planow dla domku również ;-)

Mam tylko nadzieję ze nie będzie tak :

http://www.bez-cenzury24.pl/upload/images/large/2016/01/moj_cel_na_2016_rok_2016-01-05_13-51-33.jpg

 

Pytanko - jakie modele baterii umywalkowych podtynkowych macie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli byliście w moich okolicach? Przykro mi z powodu Teściowej. Mam nadzieję, że już lepiej?

 

Na dole mam kludi booz

http://www.lazienkowy.pl/obrazki/300710kludi4.jpg

 

Estetycznie bardzo mi odpowiada. Działa bez zarzutu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonka, pomyślności w Nowym Roku!! :hug:

Z bateriami nie pomogę, ale cieszę się z tego pytania :) Bo to może oznaczać, że ruszacie z drugą łazienką :wiggle: Umieram z ciekawości, co wymyśliłaś :)

 

Aniu niestety nie będzie to tak szybko, zbieram kasę i powoli chce skompletować potrzebne elementy ...i najwazniejsze wybrac plytki ;-) Ne jestem na bieżąco i musze wrocić do tematu, odwiedzić klka salonow i zebrać myśli :cool:

Hahahahaha dobre.

Dołączam się do życzeń noworocznych :yes:

:cool:

Czyli byliście w moich okolicach? Przykro mi z powodu Teściowej. Mam nadzieję, że już lepiej?

 

Na dole mam kludi booz

http://www.lazienkowy.pl/obrazki/300710kludi4.jpg

 

Estetycznie bardzo mi odpowiada. Działa bez zarzutu :)

 

Ewuś byliśmy nawet dośc blisko ale tylko kilka godzin na samego Sylwestra u kuzyna P. z Twoich okolic. Mama miala operacje w Sylwestra więc do poźnego popoludnia byliśmy w szpitalu a juz w Nowy rok ok poludnia ponownie w szpitalu zeby nie byla sama w taki świąteczny czas :yes: Wyjazd byl szybki i intensywny, jakoś ciagle takie mamy :cool:

Muszę wybrać spokojny czas i ...kawka ;-)

 

Dziekuję za baterię , zapisuje ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivy, oby Nowy Rok był lepszy niż koniec starego :hug:

 

Daj znać koniecznie jak będziesz na Śląsku. Zapraszam Cię do nas bardzo, bardzo serdecznie :hug:

 

Świetna ta zabudowa, choć domyślam się ceny :(. Nam zaśpiewano za meble do zabudowy nad wc tyle, że będą tam tymczasem (a pewnie na stałe) drzwi ażurowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivy, oby Nowy Rok był lepszy niż koniec starego :hug:

 

Daj znać koniecznie jak będziesz na Śląsku. Zapraszam Cię do nas bardzo, bardzo serdecznie :hug:

 

Świetna ta zabudowa, choć domyślam się ceny :(. Nam zaśpiewano za meble do zabudowy nad wc tyle, że będą tam tymczasem (a pewnie na stałe) drzwi ażurowe.

 

Ewo dam znać jak tylko uda sie wybrać na wycieczkę w Twoje strony :-)

Zabudowa...kosmos praktycznie w cenie mojej kuchni :sick: Dzisiaj mam wizytę poleconego przez malą mi stolarza i zobaczymy co z tego wyniknie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...