Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domeczek.......


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mam pytanko czy ma któraś z was ktos może ma taki okap ?

http://elicacom.cdn-immedia.it/sites/default/files/styles/500x500_resize/public/prodotti/Ciak_Aperta_2014_gallery_1.jpg?itok=gvNgZAqp

 

lub inny o takiej konstrukcji ??

Szukam czegoś niewidocznego ale z tym wysuwanym /ukrytym elementem ??

czy poziom hałasu DB(A) 55-64 /min-max jest akceptowalny ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Iwonka, lampa świetna! :yes: Ona wisi nad stołem? To druga też jest? ;)

 

 

Dzięki ;-) No właśnie...lampa obecnie jest jedynaczką :cool: Pokochałam ja już dawno ale jakos na dwie ciężko było sie skusić :cool: Zobaczyłam ją potem u Roberta Skitka i utwierdziłam sie w przekonaniu ze tylko one :yes: Ostatnio na jednym z portali zakupowych na L kupiłam ją zaułamek ceny...ale byla 1 :mad: teraz czekam az gdzieś sie pojawi i jednocześnie zbierajac do skarbonki jak by sie nie udało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na jednym z portali zakupowych na L

 

Nigdy nie tam nie próbowałam zakupów, nawet nie wiem, jak to się robi ;) Z moich wazoników jestem zupełnie niezadowolona. Tak, jak duży, kupiony wcześniej, jest bez skazy, tak te małe, każde ma jakiś feler :sick: No i wreszcie przyjrzałam się metkom, bo z dużego wyrzuciłam i pamiętałam, że to coś niemieckiego lub duńskiego. No i są niemieckiej firmy, ale made in china ;) Ty jesteś zadowolona z zakupu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie tam nie próbowałam zakupów, nawet nie wiem, jak to się robi ;) Z moich wazoników jestem zupełnie niezadowolona. Tak, jak duży, kupiony wcześniej, jest bez skazy, tak te małe, każde ma jakiś feler :sick: No i wreszcie przyjrzałam się metkom, bo z dużego wyrzuciłam i pamiętałam, że to coś niemieckiego lub duńskiego. No i są niemieckiej firmy, ale made in china ;) Ty jesteś zadowolona z zakupu?

 

Zakupu tam samo jak na innych z których korzystasz :yes: Jak by Ci sie gdzies rzucila na oko w atrakcyjnej cenie to proszę o sygnał :cool:

Ja swoje zakupy odesłałam :( Miałam zbity wazonik wiec cała paczka bo coś tam jeszcze bylo mało atrakcyjnego została zwrócona :mad:

Zostaje mi narazie tylko ten z P :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 1 month później...
Mam pytanko czy ma któraś z was ktos może ma taki okap ?

http://elicacom.cdn-immedia.it/sites/default/files/styles/500x500_resize/public/prodotti/Ciak_Aperta_2014_gallery_1.jpg?itok=gvNgZAqp

 

lub inny o takiej konstrukcji ??

Szukam czegoś niewidocznego ale z tym wysuwanym /ukrytym elementem ??

czy poziom hałasu DB(A) 55-64 /min-max jest akceptowalny ??

 

uzytkowalam taki wyciag przez kika lat i nie mam mu nic do zarzucenia (efektywnosc bardzo doba, halas do zaakceptowania nie wyrozniacy sie na tle innych konstrukcji)

jedynym problemem byla wysokosc na ktorej byl zamontowany, ale moze to moja wina bo naleze do tych wyzszych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uzytkowalam taki wyciag przez kika lat i nie mam mu nic do zarzucenia (efektywnosc bardzo doba, halas do zaakceptowania nie wyrozniacy sie na tle innych konstrukcji)

jedynym problemem byla wysokosc na ktorej byl zamontowany, ale moze to moja wina bo naleze do tych wyzszych

 

bardzo dziękuję za informacje :D ja malutka to nie powinien przeszkadzać ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Zakupu tam samo jak na innych z których korzystasz :yes: Jak by Ci sie gdzies rzucila na oko w atrakcyjnej cenie to proszę o sygnał :cool:

Ja swoje zakupy odesłałam :( Miałam zbity wazonik wiec cała paczka bo coś tam jeszcze bylo mało atrakcyjnego została zwrócona :mad:

Zostaje mi narazie tylko ten z P :cool:

 

Lampa juz niedługo / koniec kwietnia/ nie będzie jedynaczką :cool: udało sie zamówić w tym samym miejscu w dobrej cenie drugą, teraz czekam na przesyłkę której realizacja jak to w klubie zakupowym trochę trwa ;-)

 

Jesli ktos pamięta dawno temu miałam plan, jako ze u mnie nie jak u Ani wszytsko dzieje sie w ślimaczym tempie to wczoraj udało mi się "oprawić" fotki, teraz mysle gdzie je powiesić/postawić ;-)

18cc0f9672cb279f58c251753d596f18.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampa juz niedługo / koniec kwietnia/ nie będzie jedynaczką :cool: udało sie zamówić w tym samym miejscu w dobrej cenie drugą, teraz czekam na przesyłkę której realizacja jak to w klubie zakupowym trochę trwa ;-)

 

:wave: Ale będzie pięknie!! :)

 

Jesli ktos pamięta dawno temu miałam plan, jako ze u mnie nie jak u Ani wszytsko dzieje sie w ślimaczym tempie to wczoraj udało mi się "oprawić" fotki, teraz mysle gdzie je powiesić/postawić ;-)

 

Aj, bo ja taki raptus, w gorącej wodzie kąpany ;) Teraz znów wracam do koncepcji likwidacji nadstawki z kredensu ;)

Pamiętam plan na ramki nad sofą :yes: Fotki stolicy śliczne, za sofą wyglądałyby super :)

 

edit: Iwonka, a jakiej długości jest bok sofy? Nadal będę Cię namawiać na lekkie odsunięcie narożnika od ścian :) Wystarczy 27 cm. Wtedy możesz kupić półkę Lack, dokupić proste nogi i dać ją za sofą. Na niej jak największe grafiki i będzie zupełnie jak na inspiracji, którą kiedyś pokazywałaś :)

Edytowane przez Tomkowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
:wave: Ale będzie pięknie!! :)

 

 

b87c08aa9904bc4aa9fe7d9c827da8ae.jpg

 

edit: Iwonka, a jakiej długości jest bok sofy? Nadal będę Cię namawiać na lekkie odsunięcie narożnika od ścian :) Wystarczy 27 cm. Wtedy możesz kupić półkę Lack, dokupić proste nogi i dać ją za sofą. Na niej jak największe grafiki i będzie zupełnie jak na inspiracji, którą kiedyś pokazywałaś :)

 

Aniu plan na połkę tam jest i trochę miejsca tez :-) Lack jest trochę za głeboki i długości mi nie pasuja ale planuje tam na cala szerokość połko- konsole zeby postawić obrazki oraz cos odłożyć bo i tak jest troche odsuniete od sciany bo jest tam głośnik wiec teraz tylko kurz sie tam zbiera i sobie mieszka :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...