Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domeczek.......


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ale dałas zadanie :)

Trzmielina na pniu... jaka, bo one w rożnych kolorach mogą być.

Lawenada wiadomo srebrzyście niebieskawa i fioletowe kwiaty.

 

Tło trzeba by dobrać do zestawienia kolorów. Może faktycznie ciemny iglak, albo CIS. Można go puściś luzem, a można strzyc.

W każdym razie musi być mocna ciemna zieleń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O teraz jak wjeżdżałam do nas przypomniałam sobie jeszcze z iglaków mój ukochany świerk conica.

Chyba najładniejszy z iglaków, tylko bardzo wolno rośnie.

 

Conice mam i bardzo lubię ;-) tylko własnie wolno i chyba jak juz urośnie to troszkę za duże :cool:

Ale dałas zadanie :)

Trzmielina na pniu... jaka, bo one w rożnych kolorach mogą być.

Lawenada wiadomo srebrzyście niebieskawa i fioletowe kwiaty.

 

Tło trzeba by dobrać do zestawienia kolorów. Może faktycznie ciemny iglak, albo CIS. Można go puściś luzem, a można strzyc.

W każdym razie musi być mocna ciemna zieleń.

zadanie dla mnie trudno bo nei wiem jaki ewentualnie iglak ma wąski pokrój jak cis a kosztuje jak tuja ;-)

Pestko trzmielina taka zwykła :-) cos jak to

http://www.ogrodkroton.pl/zdjecia/3396.jpg

 

Ivy pisała wcześniej (chyba u mnie), że cis nie :no:

 

Cis nie tylko ze względu na koszty, dość wolno rośnie z tego co wyczytałam a taki odpowiedniej wysokości to min 150 zł/szt x 6 szt :-( Ten element w miarę na "juz" musi byc odpowiedniej wysokosci wiec nie chciała bym czekać az urośnie a budżet moze nie dac rady bo jeszcze reszta zakupów dośc duzych czeka ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks później...

Iwonka, ale pięknie u Ciebie :yes:

Widziałaś u mnie inspiracje zasłon z żaluzjami? Moim zdaniem białe drewniane żaluzje wyglądałyby pięknie. Wtedy nie musiałabyś mieć dużo tkaniny w zasłonach, bo używałabyś tylko żaluzji, a zasłony tylko jako dekoracja. I wszystkie okna byłyby spójne :)

Co masz w tej chwili w oknach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonka, ale pięknie u Ciebie :yes:

Widziałaś u mnie inspiracje zasłon z żaluzjami? Moim zdaniem białe drewniane żaluzje wyglądałyby pięknie. Wtedy nie musiałabyś mieć dużo tkaniny w zasłonach, bo używałabyś tylko żaluzji, a zasłony tylko jako dekoracja. I wszystkie okna byłyby spójne :)

Co masz w tej chwili w oknach?

 

Aniu żalużej uwielbiam ale na okna tarasowe raczej niezbyt - chce w kuchni 5 cm drewniane - zabieraja za dużo miejsca i sie nie zmieszczą nad oknem balkonowym - do tego trzeba je całe podniejść bo mam okno otwierane :bash: na oknie nie da rady - bo mam "staromodne" okna z podzialką balkonowe :bash::bash:

w tej chwili w oknach mam ..hmmm to czym ozdabiałaś choinkę ;-)

 

Iwonka a kuchnię pokażesz?? Ślicznie poproszę :)

 

Pusia kuchni nie widziałaś?

W sumie sie nie dziwie :D

 

Ivy, zasłony dużo dają na plus :yes:

 

A powinnam?? Gdzie była? Przegapiłam?

Bo tu tylko kawalątek widać :(

 

Kuchnie pokazywalam w stanie zaraz po , niewiele się zmieniło od tego czasu ;-) Zrobię w weekend jakieś aktualne foto :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Pusia zrobiłam foto ale nic prawie sie nie zmieniło od stanu zero :cool:

29cf805d33af5c7c54b5ece85b1a83f0.jpg

i wystawka która jakos sie robi sama ;-)

2c09a571fb20d28eb42f064648f097d4.jpg

kuchnia taka zwyklaka , brakuje żaluzji ktore chyba dużo dodadzą ;-)

 

Dzięki Iwonko, wiesz ja zakręcona, musiałam gdzieś przeoczyć "stan zero".

A kuchnia z tych jakie kocham - taka, że pierwsze wrażenie po wejściu - czysto, jasno, prosto - PIĘKNIE.

Gdzieś na FM wyczytałam, że biała kuchnia oklepana bo wszyscy mają. No chyba nie. Owszem w inspiracjach jest sporo, trochę na FM. Ale tak z ręką na sercu ile takich kuchni widzicie na żywo - u rodziny, przyjaciół, znajomych??

Raczej i na FM i w realu dominują kuchnie klasyczne, no i IKEA.

Dlatego jak dojrzałam kawałek zdjęcia Twojej - poprosiłam o całość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...