Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domeczek.......


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

cześć K|rolewno śniezko.............. bardzo profesjionalny wątek :D :)

 

cieszę się ,że dotarlam i do w dodatku na moj ulubiony etap - wykonczeniowka :D

 

1390613_743062849042243_1243192373_n.jpg i od razu inspiracja na twoją cudną lazienkę z mozaiką :D koniecznie dla mnie biala szafka pod umywalkę

 

 

 

Lazieneczka z ceglą będzie boska :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Iwonko! Dawno temu, bardzo dawno zaglądałaś na mój wąteczek, który całkiem niedawno oczyściłam z pajęczyn i wyciągnęłam z czeluści fm :D Przeglądam galerię, patrzę, a tu całkiem świeży Twój wątek - i to o domku-bliźniaku, jak u mnie! Ale super! :hug: Wczytuję się więc od początku (strona 6 aktualnie ;)) i podpatruję pomysły i inspiracje. Jeśli będę mogła służyć jakąś podpowiedzią, chętnie się zgłoszę; sama jednak znowu jestem na Forum, bo nadal (się) wykańczam i pomocy w wielu kwestiach będę potrzebowała :cool::yes: See you! :hug:

 

 

ps.1. rewelacyjny pomysł na galerię ze zdjęciami starej Warszawy - ja chyba zrobię zdjęcia z Darłowa lub Poznania. Choć to pierwsze bliższe mojemu sercu ;)

 

 

ps2. Ivy, tez mam bardzo małe wc na parterze, z umywalką i toaletą. Bardzo chciałam wstawić tam konsolkę, stanęło jednak na stylizowanej szafce, w której mieści się zapasowy papier, mydło, ręczniki itp. przydasie. I okazało się, że to był strzał w przysłowiową dziesiątkę; wrzucam fotkę, może pomysł Ci się spodoba :) Umywalka na tej szafce to misa V&B o średnicy 40cm

http://media-cache-ec0.pinimg.com/originals/8a/0c/c2/8a0cc2e9c50b6dee7329f9ef413536e0.jpg

Edytowane przez Emma M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivy, pisz jak potrzebujesz jakies inspiracyjki. wiesz, że mam w czym szukać :)

 

tak, szukam pomysłu na duż łazienkę nadal. Ma być po lewej stronie szaka/blat z umywalkami, na wprost wejscia wanna w zabudowie, po prawej wc + prysznic 80 x 80 i to wszytsko ma sie zmieścić na 9 m2 :rolleyes:

cześć K|rolewno śniezko.............. bardzo profesjionalny wątek :D :)

 

cieszę się ,że dotarlam i do w dodatku na moj ulubiony etap - wykonczeniowka :D

 

1390613_743062849042243_1243192373_n.jpg i od razu inspiracja na twoją cudną lazienkę z mozaiką :D koniecznie dla mnie biala szafka pod umywalkę

 

 

 

Lazieneczka z ceglą będzie boska :D

Dziekuję bardzo :-) Zobaczymy jak wyjdzie realizacja, liczę ze nie będzie źle finalnie ;)

Cześć Iwonko! Dawno temu, bardzo dawno zaglądałaś na mój wąteczek, który całkiem niedawno oczyściłam z pajęczyn i wyciągnęłam z czeluści fm :D Przeglądam galerię, patrzę, a tu całkiem świeży Twój wątek - i to o domku-bliźniaku, jak u mnie! Ale super! :hug: Wczytuję się więc od początku (strona 6 aktualnie ;)) i podpatruję pomysły i inspiracje. Jeśli będę mogła służyć jakąś podpowiedzią, chętnie się zgłoszę; sama jednak znowu jestem na Forum, bo nadal (się) wykańczam i pomocy w wielu kwestiach będę potrzebowała :cool::yes: See you! :hug:

 

 

ps.1. rewelacyjny pomysł na galerię ze zdjęciami starej Warszawy - ja chyba zrobię zdjęcia z Darłowa lub Poznania. Choć to pierwsze bliższe mojemu sercu ;)

 

ps2. Ivy, tez mam bardzo małe wc na parterze, z umywalką i toaletą. Bardzo chciałam wstawić tam konsolkę, stanęło jednak na stylizowanej szafce, w której mieści się zapasowy papier, mydło, ręczniki itp. przydasie. I okazało się, że to był strzał w przysłowiową dziesiątkę; wrzucam fotkę, może pomysł Ci się spodoba :) Umywalka na tej szafce to misa V&B o średnicy 40cm

http://media-cache-ec0.pinimg.com/originals/8a/0c/c2/8a0cc2e9c50b6dee7329f9ef413536e0.jpg

 

Witam :hug: zglądam nadal do ciebie tylko mało pisze bo oststnio nie mam internetu w domu.

Czytania nie ma dużo wiec pewnie już skończyłas. Tak domek to bliźniak z jego dobrodziejstwem i wadami. Stram sie zeby coś z tego fajnego wyszło . Niestety budżet nie chce być z gumy i na niektóre pomysły pewnie zabraknie środków przynajmniej teraz ale powoli dojdziemy do celu.

 

Z konsolką własnie tocze boje z moim P. , on nie chce tam umywalki stojącej na blacie :bash: Może macie w swoich zasobach cos ładnego wiszacego co bedzie pasowac ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tylko teoretycznie ;) Wróciłam na forum, bo muszę jeszcze zrobić schody drewniane (to na końcu), czeka mnie dobudowa tarasu i przebudowa wejścia, wiatrołapu i zakup oświetlenia do łazienki, urządzenie sypialni...

Ale tak jak mówisz, budżet nie chce być gumowy! :bash:

 

Teraz mam dylemat z wyborem stołu do jadalni - na tapecie stół od Hazel Wood :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivy, 9 m2 to całkiem sporo.

Zerknij na kolekcję projektów CADFACE Design Group. Nie są niestety zwymiarowane, ale wielkość wanny pozwala określić przestrzeń.

http://cadface.com/Category/Interiors

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Jestem i żyję ;) w dmu duzo sie dzieje ale nie wszystko po naszej myśli....mamy problemy z kominem/piecem i nie schną nam sciany tak dobrze jak byśmy chcieli :bash::bash:

 

w tej chwili kupiliśmy trochę płytek :

tu te jazne szaraki to płyteczki do naszje łazienki na podłogę. Te ciemne szare śliczne ale za ciemne do tego pomieszczenia ( zdjęcie z przymiarek)

 

http://img163.imageshack.us/img163/7082/5gsy.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

i tutaj płytki na parter oraz przymiarka do paneli ?? Pasują ??

<a href=http://img513.imageshack.us/img513/7536/sbwj.jpg' alt='sbwj.jpg'> Uploaded with ImageShack.us[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem i żyję ;) w dmu duzo sie dzieje ale nie wszystko po naszej myśli....mamy problemy z kominem/piecem i nie schną nam sciany tak dobrze jak byśmy chcieli :bash::bash:

 

w tej chwili kupiliśmy trochę płytek :

tu te jazne szaraki to płyteczki do naszje łazienki na podłogę. Te ciemne szare śliczne ale za ciemne do tego pomieszczenia ( zdjęcie z przymiarek)

 

http://img163.imageshack.us/img163/7082/5gsy.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Ivy a co to za płyteczki te szare i "mozaika" biało szara??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i gdzie w końcu kupowałas??

 

wszytsko kupowałam w interenecie - znalazłam najtańsze sklepiki i zamówilam :-) Niestety sklepy stacjonarne nie były w stanie zrobic mi takich jak chciałam cen . Jedynie te Venis kupiłam w sklepie stacjonarnym ale ugadniane tez przez ich sklep www , z odbiorem własnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baaardzo fajne te płytki, a mozaikowa the best! Cudnie będzie :)

 

Co do dopasowania brązu drewna do szarości płytek - tu niestety nie pomogę. Ja mam wieczne dylematy z doborem kolorów, strasznie się męczyłam z połączeniem płytek w kuchni z podłogą w salonie i niby jest ok.... ale ta listwa łącząca :bash::mad: ja swoje / fachowcy swoje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a możesz mi zrobić fotkę ?? bo nie wiem czy u mnie sie obejdzie bez listwy, chyba wyjdzie rożnica poziomow płytka/panel i bede musiała coś niestety pomyśleć :(

 

Ivy odpytaj Anitkę 89 (100 pomysłów...). Ona miała identyczny problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivy w sprawie lamp, to popytaj naszą najjaśniej oświeconą, czyli Illutka:D

Vesi też jest w temacie:yes:

Ups, zostałam wywołana i nie zauważyłam,

lamp, lampek, lampeczek zapisanych mam mnóstwo, ale wsjo w stylu klasycznym ;)

 

Ivy, właśnie nadrabiam zaległości u Ciebie... teraz uciekam, ale wrócę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...