Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domeczek.......


Recommended Posts

Będziesz miała dwa okna w sypialni? PIĘKNA będzie! Już sobie wyobrażam :) I pewnie wykończysz ją szybciej niż ja moją ;)

 

tak bedą dwa ;-) Kiedyś to byly dwa osobne pokoje, ale stwierdziliśmy ze musimy zrobic to co zawsze chcieliśmy czyli swoja prywatną strefę nocną- sypialnia, garderoba, łazienka. Domek był kupowany gotowy więc nie mogliśmy wybrac projektu z takim rozwiązaniem zatem dostosowaliśmy go do siebie wyburzając sciankę. Jeden dzięń roboty + kontener gruzu i strefa "rodziców" gotowa :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Iwona, a kto Wam robił ocieplenie poddasza i zabudowę karton gips??

 

My obecni eszukamy styropianu na podłogę, pamiętasz jaki Wy dawaliście??

EPS100 czy EPS 80??

 

my mieliśmy SILVER dach-podłoga termoorganiki . Ocieplenie robi nam Pan Piotr :-) Jak Jacek wpadnie to zobaczy sobie czy dobrze/chociaz jeszcze nie skończone/, jeśli tak to moze nawet majster będzie bo w soboty tez czasem robią :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ivy17 wybrałaś już może białą płytkę do prysznica w swej łazience??

nie mogę się doszukać dobrego rozmiaru by fugi się zgrały... znalazłam jedne ale to 25x33,3 więc małe... (ps. płytki zamówione - dzięki:hug:)

no i jaki wc'cik do nich dopasować - roca gap??

 

niestety nie ma białaych płytek w formacie 33,3 x iles tam/przynajmniej ja nie znalazłam / poza płytkami od tego producenta tj. Venis w formacie 33,3x100

Glaciar biała matowa lub Crystal white w połysku. Cena 198zł/m2.

 

WC'cik to już kwestia gusyu ale gap powinien fajnie wyglądac :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie ja znalazłam 33,3 x 25 - kwadro żonkil bianco :)

to jakie Wy kładziecie białe? zdradzisz? :)

 

tych białaych 33,3 x 33,3 to jeszcze cos tam jest, ale to małe formaty...ja nie znalazłam fajnej w odpowiednim rozmiarze i cenie..te białe po 200 zl nie przeszły mojej akceptacji... jakie beda ??...jeszcze nie wiem ..jest szansa że sie jednak nie zgodzi fuga :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonko :hug:

Ale pięknie się zmienia u Ciebie :). Jesteś już dalej niż ja ;).

Sypialnia będzie cudowna. Płytki do łazienki bardzo mi się podobają. Gresy na dół też cieszą oczy szarością :D.

Kupiłaś już panele? Nie myślałaś o takich, które będę podobne do koloru jaki planujesz na schodach?

Nie wiem czy rozważałaś też drewno? (ja też w planach zaczynałam od drewnopodobnego gresu, poprzez panele, a na desce trójwarstwowej skończyłam i doczekać się jej nie mogę :)). Można znaleźć fajne okazje cenowe - niektóre bywają tańsze od dobrej jakości paneli.

Trzymam kciuki za dalsze postępy. Nie zrażaj się tempem. Tak czasami bywa, ale osiągnięty cel pomoże zapomnieć o utrudnieniach :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko te białe 33x33 to są podłogowe i wtedy nie są takie "śliskie" - ale też się zastanawiam czy takie nie będą jednak lepsze.... hmmmm dylematy :D hehe

 

 

dylematów tutaj wiele, niestety format jest mocno kłopotliwy w doborze innych płytek :bash:

Iwonko :hug:

Ale pięknie się zmienia u Ciebie :). Jesteś już dalej niż ja ;).

Sypialnia będzie cudowna. Płytki do łazienki bardzo mi się podobają. Gresy na dół też cieszą oczy szarością :D.

Kupiłaś już panele? Nie myślałaś o takich, które będę podobne do koloru jaki planujesz na schodach?

Nie wiem czy rozważałaś też drewno? (ja też w planach zaczynałam od drewnopodobnego gresu, poprzez panele, a na desce trójwarstwowej skończyłam i doczekać się jej nie mogę :)). Można znaleźć fajne okazje cenowe - niektóre bywają tańsze od dobrej jakości paneli.

Trzymam kciuki za dalsze postępy. Nie zrażaj się tempem. Tak czasami bywa, ale osiągnięty cel pomoże zapomnieć o utrudnieniach :).

 

Ewus miło ze jestes i wrócilaś do nas, przyznaję ze troche sie juz martwiłam :yes: Tempo troche było ale niestety nie takie jak bym chciała. Mialam plan spędzic swięta w domku, niestety sie nie udało. Wiem ze jak bym bardzo bardzo naciskała to pewnie udało by sie ale bałam sie strat i pochopnych decyzji przy takim pośpiechu.

 

 

--------------------------

w weekend odwiedzil nas mąż kori z Ciepłej połowy bliżniaka aby odebrac probkę trepa na schody. Bardzo miło było poznać :-) porozmawialiśmy chwilkę o różnych możliwościach i dylematach :-) trzymam kciuki za wybór płytek :-)

status na dzisiaj :

 

poddasze sie robi- Panom została tylko łazienka i korytarz do skonczenia plus gładzie/poprawki drobne na sufitach

osprzet lektryczny zamontowany prawie w całości

elewacja - prawie skończona, zostały drobne elementy + podmowrówka ale to raczej na wiosnę. Jedyni eteraz okucia balkonów i rynny tam gdzie brakuje. Było by to zrobione w weeknd ale niestey nie było prądu i dekarze nie mogli działać.

Zakupiłam trochę róznych mniel lub bardziej ładnych elementów do domu - kleje, fugi,itp :

wanne 17- x 75 - bede się mogla pławić :D

http://www.budnet.pl/zdjecia/wanna_modo_kolo_odplyw_srodek_mduze.jpg

 

płytki do garażu :

[img]http://imageshack.us/a/img833/7900/u2u1.jpg [/img]

Edytowane przez ivy17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonko :hug:

Jeszcze dużo świąt przed Wami. Tempo i tak macie świetne. A może jednak uda się zdążyć? Tak czy siak, na pewno uda się postawić choinkę i podzielić przy niej opłatkiem :).

Mnie samą kusi by tak zrobić u nas :). Teraz mam tak ciasno, że nie ma gdzie solidnej choinki postawić :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonko :hug:

Jeszcze dużo świąt przed Wami. Tempo i tak macie świetne. A może jednak uda się zdążyć? Tak czy siak, na pewno uda się postawić choinkę i podzielić przy niej opłatkiem :).

Mnie samą kusi by tak zrobić u nas :). Teraz mam tak ciasno, że nie ma gdzie solidnej choinki postawić :(

 

Ewus pewnie jak bym bardzo dusiła i meczyła wzytski eekipy to tak. Odbiło by sie to jednak na jakości i cenie :yes: Mimo tego ze bardzo bardzo chciałam przełożyłam organizację świat na przyszły rok - już zapowiedziałam ze dwa najbliższe "obsługuję" ja :D:D

Na świeta będe bliżej Ciebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy ktoś w swoich zasobach ma inspiracje/fotki z wnękami na kosmetyki przy wannie i w prysznicu ???

 

chodzi mi o cos takiego- tylko moze nie szklane tylko z płytek

 

 

http://media-cache-ec0.pinimg.com/736x/2c/01/3b/2c013b983169023cd0dc332ffed755e8.jpg

 

jak u Ani :-)

IMG_5576.JPG

http://bi.gazeta.pl/im/2f/aa/c4/z12888623Q,Kabiny-prysznicowe--Kabine-zrobiono-w-niszy-wylozonej.jpg

 

W drugiej łazience będzie brodzik 80 x 80 i chciała bym na połowie jego szerokości zrobić takie połki zeby nie tracic potem miejsca na koszyczki itp. Sciana bedzie zabudowana z regipsu bo trzeba ukryc trochę rurek wiec jest miejsce- głebokośc pewnie ok 15 cm

Edytowane przez ivy17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...