Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domeczek.......


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ja mam u mojwj łazience czarnej takie dwie wnęki tak na tej drugiej fotce. Nie wiem, czym mam zdjęcia... poszukam.

dziękuję - mi na taką wnęke zostanie 40 cm szerokości, myślisz ze wystarczy ?

zobacz moja łazienke

[ATTACH=CONFIG]229360[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]229361[/ATTACH]

kori ale to jakies chyba dwie wersje , tak ? na drugiej fotce jest jakas większa wnęka..może pokazać jakies inne ujęcie :cool:

Ten prysznic, mój ideał i wzór drzwi prysznicowych, ma wnękę :)

 

dzięuję, prysznic boski, ale chyba moja cała łazienka jest mniejsza niż ta kabina :D

skoro temat wnęk się nawinął to ja tu podpytam - budujecie do tego konstrukcję z kartongipsu zielonego???

 

tak, kostrukacja z regipsu w moim przypadku. Tak chyba najprościej :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lucka Dziękuję ;-) a ty masz tam teraz lub planujesz jakieś półki czy zostaje tak jak jest ?

 

Ivy, nic wiecej nie planuję, półkami tylko bym to zagraciła i musiala więcej myć ;). Na poleczce dolnej w prysznicu spokojnie mieszcza się wszystkie kosmetyki, a przy wannie zmiescilo mi sie pudło z zabawkami i jest jeszcze dużo miejsca wolnego :) Jak wnęka jest otwarta to jest też wrażenie większej przestrzeni i to się czuje. U mnie dodatkowo ona jest powtórzona przy wannie i przy prysznicu - w jednym ciągu tak jakby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro temat wnęk się nawinął to ja tu podpytam - budujecie do tego konstrukcję z kartongipsu zielonego???

 

hej dementuje to co napisalam wcześniej. myslalam że z regipsu zielonego ale panowiw od zabudowy powiedzieli ze nie !! ma być na takiej konstrukcji jak do gk ale z jakiejs specjalnej plyty gipsowo-wloknowej bo podobno regips jest na wilgoc a nie na lanie wody jak w brodziku i po jakims czasie szlag go trafi i bedzie problem ;-( zapytali sie poprostu czy robimy dla siebie czy na sprzedaż bo wtdy moze byc z regipsu. ..

Vesila, asia a wy jak macie zrobione ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak to wyglądało

najpierw obudowa wanny - KLIK,

potem scianka miedzy wanna a prysznicem KLIK, KLIK, KLIK

pamiętam, że pod wanną i pod brodzikiem było maziane jakimś specjalnym klejem zamiast folii wodoszczelnej, mieszkamy półtorej rok i nic sie nie dzieje, poza zapchanym odpływem brodzika, gdzie dostępu nie ma, a udrażniacz do rur i syfonów - kret, nic nie daje i woda za wolno spływa :sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sylwester też w naszych okolicach? :)

Takie półki to fajna rzecz. Podobają mi się u dziewczyn te wysokie. Muszę pomyśleć co u mnie - raczej musiałabym kuć niż coś dobudowywać. Na razie kupiłam sobie takie cuś.

http://static.shoplo.com/8256/products/th1024/acac/5554-ma0120w_kwadrat.jpg

Źródło

(na Allegro były tańsze :D)

Ale Twoja łazienka będzie bardziej elegancka i druciaki jej nie przystoją :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja fotek nie mam (chyba, że efekt finalny ;)) ale byyło tak...

 

Pod prysznicem to wyszło przypadkiem (prysznic we wnęce - 3 ściany + drzwi szklane). Drzwi miały być 100 cm, a wnęka okazała się 110 cm. Dobudowaliśmy z pustaków do ścianki, a w niej kafelkarz wyciął wnękę.

 

A w wannie... hmmm... powiedziałam, żeby w obudowie "wklęsnął" mi taką półeczkę. No i wklęsnął. Ale jak on toz zrobił to nie wiem :confused:. Wyczarował po prostu chyba http://emotikona.pl/emotikony/pic/027.gif ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba też mam w zielonej płycie, bo ta moja półka to przedłużenie parapetu w dolnej łazience. Mam głęboką na 12 cm i wysoką na 30. Mieści co trzeba :)

 

Ivy miej mnie na uwadze przy spisywaniu listy ludzi, których musisz odwiedzić ;) Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że możesz być na krótko i wtedy nic z tego, ale jakbyś tak była dłużej niż tylko na Święta, to wiesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak to wyglądało

najpierw obudowa wanny - KLIK,

potem scianka miedzy wanna a prysznicem KLIK, KLIK, KLIK

pamiętam, że pod wanną i pod brodzikiem było maziane jakimś specjalnym klejem zamiast folii wodoszczelnej, mieszkamy półtorej rok i nic sie nie dzieje, poza zapchanym odpływem brodzika, gdzie dostępu nie ma, a udrażniacz do rur i syfonów - kret, nic nie daje i woda za wolno spływa :sick:

Vesi własnie myślałam ze tak to bedzie wyglądało u mnie, ale mój wykonawca jak zaczełam wczoraj ustslać wnęki zapytał cz dom jest dla nas czy na sprzedaż ...bo jesli na sprzedaż to robimy z zielonej a jesli dla nas to mam kupić cos tam cementowo lub gipsowo - wloknowego. Największy problem ze nigdzie tego nie ma od ręki, tylko na zamówienie. Twierdzi ze ta zielona płyta jak poczuje wode to ją zniszczy. Pamietasz moż ejaki klej to był ?? Prawca jest taka ze widzialam jak wygląda taka zieolna płyta po 6-8 latach, jak fuga gdzies tam peknie i woda sie rozejdzie. plyta nie istnieje i glazura trzyma sie na słowo honoru. Nie wiem sama co mam robić :-( z bliczków nie bardzo jest tam miejsce ....

A sylwester też w naszych okolicach? :)

Takie półki to fajna rzecz. Podobają mi się u dziewczyn te wysokie. Muszę pomyśleć co u mnie - raczej musiałabym kuć niż coś dobudowywać. Na razie kupiłam sobie takie cuś.

http://static.shoplo.com/8256/products/th1024/acac/5554-ma0120w_kwadrat.jpg

Źródło

(na Allegro były tańsze :D)

Ale Twoja łazienka będzie bardziej elegancka i druciaki jej nie przystoją :).

jesli masz mołziwośc"kucia" to lepiej niż z płyt, nic sie przynajniej nie stanie z płytą :-) co do sylwestra to raczej w Warszawie lub okolicach bo mamy napięty grafik przeprowadzkowo - meblowy- znaczt=y nasze graty przeprowadzają sie do naszego domku a by gdzies pod most ...bo do końca roku musimy mieszkanko opuścić :(

Ja fotek nie mam (chyba, że efekt finalny ;)) ale byyło tak...

 

Pod prysznicem to wyszło przypadkiem (prysznic we wnęce - 3 ściany + drzwi szklane). Drzwi miały być 100 cm, a wnęka okazała się 110 cm. Dobudowaliśmy z pustaków do ścianki, a w niej kafelkarz wyciął wnękę.

 

A w wannie... hmmm... powiedziałam, żeby w obudowie "wklęsnął" mi taką półeczkę. No i wklęsnął. Ale jak on toz zrobił to nie wiem :confused:. Wyczarował po prostu chyba http://emotikona.pl/emotikony/pic/027.gif ;)

własnie u mnie trzeba zabudowac na całejdługości łazienki scianke zeby kibelek podwieszany nie mial klockowej obudowy i seeeee wymyślilam te połki, do wczoraj byłam szczesliwa, pyk pyk regips i gotowe...a tu dupka :sick:

Sprawdzałam - moje dwie wnęki mają szerokości około 30-40 cm i wysokie na 30 cm. Sztuk dwie. Mieści się mi wszystko.

własnie u mnie tez taka szerokośc /wysokośc chyba wychodzi,:yes:

Ja chyba też mam w zielonej płycie, bo ta moja półka to przedłużenie parapetu w dolnej łazience. Mam głęboką na 12 cm i wysoką na 30. Mieści co trzeba :)

 

Ivy miej mnie na uwadze przy spisywaniu listy ludzi, których musisz odwiedzić ;) Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że możesz być na krótko i wtedy nic z tego, ale jakbyś tak była dłużej niż tylko na Święta, to wiesz ;)

 

no i własnie ta ziolna płyta...wszyscy mają a moj wykonawac nie chce tak zrobic....

 

Aniu jeszcze nie wiem kiedy pojedziemy /urlop, przeprowadzka mebli itp/ ale jesli tylko bede jakos dłużej to z miłą checiaązobaczę Twoje księzniczki i wpadnę na kawkę. Czy ty robisz Wigilie u siebie czy masz wychodne, bo nie wiem czy nie byla bym bardziej "dostepna " przed niz po świetach i jesli masz u siebie to nie chciała bym przeszkadzać, chyba ze pomogę w lepieniu pierogów :-) Bede widziała wiecej w przyszłym tygodniu co i jak z moim urlopem :yes::yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...