Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domeczek.......


Recommended Posts

dzisiejsza zdobycz inspiracyjna... tu mozaika wyraźniejsza, ale lustro mini mini by jej nie zakryło :D

[ATTACH=CONFIG]237171[/ATTACH]

 

O! To widziałam, wygląda bardzo nowocześnie, tylko ze względów praktycznych w tym wypadku wolałabym mieć wygodniej niż oryginalniej ;)

 

no właśnie strasznie fajnie to wygląda :)

wklejam by była jakaś inna opcja a ivi sobie sama zadecyduje co powiesić :yes:

Dziewczyny inspitacja super, myśle ze aby nie zakrywać tej mozaiki była by super :yes: Jednak musiała by być to łazienka gościnna/toaleta a nie codziennego użytku. Niesety ładnie, ale nie praktycznie :D

 

 

Ivy,

 

mam nadzieję, że nie pogniewasz się, jeśli wkleję u Ciebie:

prośbę o wsparcie dla Córeczki jednej z naszych koleżanek z forum

 

Edyty E&K

 

dziewczynka ma ciężką wadę serca i wymaga pilnej operacji we Włoszech:

 

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?223275-C%C3%B3reczka-E-amp-K-potrzebuje-pomocy-wada-serca!!!!&p=6331484#post6331484

 

Aniu oczywiście że nie :hug: Kązda pomoc jest ważna :yes:

 

 

Iwonko,

Cegła wygląda FANTASTYCZNIE :). Jakbym widziała swoją :D.

Wiesz... nie wiem czy pamiętasz, ale moja miłość do cegły dojrzewała. Gdzieś na początku mojego wątku marudzę, że taka nierówna, z odbitymi paluchami, itd. Napatrzyłam się wtedy w wątkach na piękne, równe, czyste i moje wyglądały przy nich jak ubogie brudasy ;). Teraz jestem bardzo szczęśliwa, że je mam - takie właśnie brudne, nierówne, naznaczone zębem czasu i dotknięciem człowieka - po prostu piękne :).

Basia używała fugownicy i bardzo chwaliła, bo bardzo usprawnia i przyspiesza pracę. U Was może faktycznie nie warto w nią inwestować, bo jak rozumiem położycie tylko to co widać na zdjęciu?

 

Moja cegła wygląda coraz lepiej :p Leży ułożona w salonie i nabiera coraz ładniejszych kolorów. Była trochę mokra jak ją przywieżliśmy i ciemna, teraz wygląda super. Jest idealna :D

Ivy cegłę u nas kładliśmy sami.Część moja mama ,część mąż.Zrobiliśmy poziome kreski ołówkiem na ścianie ,aby był poziom i na klej mapeja przeciwko opadaniu płytek kleiliśmy.Co do fugi to fugownica bardzo się przydała, potem mokry palec wyrównywał wszystko.Fugi żeby nie były mniej niż 1 cm.Mogę Ci pożyczyć fugownicę ,ale czy jesteś w stanie odebrać ją w Warszawie chyba z okolicy stadionu?Możesz też żrobić dziurę w worku i tak nakładać fugę.

 

Basiu dziękuję za wskazówki, będziemy męczyć sie z tematem . A ty bedziesz w Warszawie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

MOgę? :D

 

Osmo Top Oil. CO prawda w kuchni nim mam zaolejowany blat, ale gorąco polecam.

Woda stoi, nie wsiąka. Nie odbarwia się, nawet buraki nie dają rady ;)

http://www.osmo.com.pl/pl/top_olej_do_blatow_kuchennych.php

 

Pewnie że tak :yes: własnie miałam Cię "szukać" gdzie w łazienkowym lub kuchennym po pamiętam że masz fajny blacik w kuchni :-) Zapewne to samo się sprawdzi co w kuchni :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest realna. Ja nawet mnie zużywam :)

Ja mam kolor 3058 bezbarwny. Lekko żółci drewno ale ja taki efekt lubię.

Ten 3068 zostawi bardziej jasne :)

 

Muszę pomyśleć który będzie bardziej pasował do moich cegiełek, ale chyba ten bezbarwny :-)

O!!! Ta wiadomość o osmo przyda się i mnie :) - dziękuję Agato :)

 

Ewo a ty jakie blaty bedziesz miała, dębowe czy jakies inne ??

 

 

--------------------------------

W domku nic ciekawego sie nie dzieje, poprawiamy drobne rysy i dziury po ekipach. Ściany z tynkiem gipsowym twardym są jak dla nas idealne, nie trzeba żadnych poprawek większych czy gładzi. To co poprawiamy to "nasze" wymysły bardziej i poprawki po zmianach koncepcji :yes: Teraz akcja malowanie góry - bardzo monotematyczna - na biało :cool: W tej chwili nie ma jakiejś sprecyzowanej koncepcji tych pokoi więc nie wysilamy sie na dobór kolorków tam. Szukam tylko jakiś neutralnych lamp które mogła bym tam powiesić żeby nie straszyły kable :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę pomyśleć który będzie bardziej pasował do moich cegiełek, ale chyba ten bezbarwny :-)

 

 

Ewo a ty jakie blaty bedziesz miała, dębowe czy jakies inne ??

 

 

W kuchni planuję (na dzisiaj) dąb bielony, a w górnej łazience będzie prawdopodobnie brzoza, bo kupiłam kiedyś na wyprzedaży w Ikei komplet mebli z Molgera, a one są właśnie brzozowe. Oprócz tego co na zdjęciu mam jeszcze lustro i wysoki regał.

http://www.ikea.com/ms/media/seorange/20134/20134_molger_PE368931.jpg

Źródło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kuchni planuję (na dzisiaj) dąb bielony, a w górnej łazience będzie prawdopodobnie brzoza, bo kupiłam kiedyś na wyprzedaży w Ikei komplet mebli z Molgera, a one są właśnie brzozowe. Oprócz tego co na zdjęciu mam jeszcze lustro i wysoki regał.

http://www.ikea.com/ms/media/seorange/20134/20134_molger_PE368931.jpg

Źródło

 

Ewa ja juz sie nie mogę doczekać tych Twoich wszystkich cudowności co gdzies tam masz pochowane na strychu, tych pięknych rzeczy z targu staroci :yes: Twoje wnętrza beda bardzo szybko udomowione, bo masz tyle perełek które zaraz zaczną zyc u Was za sprawa Twojej artstycznej duszy i z małą pomocą Biedroneczki :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Iwonko :bye:

 

Cudna cegła!!!!!!

Inspiracja też baaaaaaaaaaaaaaardzo mi się spodobała :yes:

 

Umywalka śliczna a cena jeszcze śliczniejsza :lol:

 

Buziaki zostawiam :hug:

 

 

Kogo widzę w moich progach, zalataną Agę :-) Zaglądaj, zaglądaj, u mnie wolno wszystko sie dzieje ale staram sie jak moge zeby było fajnie :yes:

 

 

teraz szukam czegoś pod prysznic- jakiejś półeczki, koszyczka - czegoś co nie bedzie straszyło na ścianie a pomieszci szampony i inne pierdoły :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...