Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domeczek.......


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja bym brała szafeczkę drewnianą :)

dziękuję za głosik :-)

No mówiłam, że drewnianą :yes:

 

Biała też dobrze wygląda, tylko tak jak pisałam wcześniej - bardzo zimno. Mam jedną łazienkę całą w mozaice (biało - perłowej) i też to wszechogarniające zimno mnie dobija jak do niej wchodzę. Ale może dlatego nie jestem obiektywna. Pomysł przymiarki jednak Tobie też może pomógł? Co się Tobie bardziej podoba?

Byłam raz jeszcze zobaczyć łazienkę u Ciebie. /czy zimno z biała..chyba lubie te barwy :-) Pomogło ale jeszcze sie nie zdecydowałam ostatecznie :rolleyes:

Cegiełka :jawdrop: Nic nie powiem. Albo może tylko tyle, że pięknie i że zazdroszczę :rolleyes: :hug:

 

tez jestem bardzo z niej zadowolona, lezy sobie w salonie i jak przechodzę obok to utwierdzam sie w przekonaniu ze jest śliczna hihi

Hej Ivy,

jeśli ta mozaika jest taka blada jak na ostatnich zdjęciach wzięłabym bielone drewno, a jeśli jest bardziej niebieska to białą.

Cegła super. Piękna jest.

Mozaika jest ...taka chyba bardziej jasna niż niebieska. Bielone było moim faworytem ale....

ivi piękne ustawki :)

dzięki nim utwierdziłam się, że wg mnie tylko biała :) taką ja biorę na bank

jak weźmiesz drewnianą to będziemy miały inną kolorystykę :)

 

bardzo fajna muszla kibelkowa!!

 

ramka biała nie... ta co pokazałaś wg mnie lepsza będzie, to szklana jest??

Nad szafką nadal sie zastanawiam, biała bardzo kusi .

Kibelek to zestaw z Casto, bardzo fajny jakościowo i cena rewelacja :-)

Ivy,

to będzie jedna z najpiękniejszych łazienek na świecie!!!!!!!!!!!!!

Rany, JAKA PIĘKNA jest ta mozaika!!!!!!!!!!!!! Jestem zakochana!!!!

Płytki szaraki cudne (co to?? Daj info, przyda się, jeśli będę chciała skuć swoje w górnej łazience, ha ha:))

 

WC śliczne – co to za model???

 

JEST ABSOLUTNIE ABSOLUTNIE OBŁĘDNIE!!!!!!!!!

 

Wg mnie szafki TYLKO białe!!!!

 

Aniu szaraki to nardi bianco z paradyża w bardzo dobrej cenie :-) miało byc cos szarego i jest, wydaje mi sie ze pasuje dobrze. Kibelek jak pisalam to Casto i jestem zadowolona - fajnie wygląda, ma dobra cene, jakość w tej chwili nie ma sie do czego przyczepić, cena super, wygodny itd.

Ivy? A szara szafka?

 

Szara chyba nie :-)

Ivy - odwołuję wszystko - tylko biała szafka - ten odcień drewna jakoś mi nie gra - jakie to ważne móc obejrzeć coś na żywo:yes:

Piękna łazienka - piękna!

dziękuję, odcień nie jest identyczny z tym który miał by być, bardziej chodziło o pokzanie jak "drewno" wygląda w tej łazience .

 

 

NAJCUDNIEJSZA ZE WSZYSTKICH!!!! - NIE TYLKO PIĘKNA!!!!!!!!!:D

 

Ivy,

ciekawe, czy pół forum ma ochotę kuć swoje łazienki po zobaczeniu Twojej?:D

 

Aniu Twoje sa śliczne, wiec proszę schować głęboko majzel i młotek :yes::yes::yes::yes::yes::yes:

Witaj Ivy:welcome: jeszcze mnie u Ciebie nie bylo :eek: a tak pieknie jest :yes:!!!

Jesli mozna oddawac glosy na szafke to ja dalabym drewniana. Biala nie jest oczywiscie zla ale wowczas lazienka sprawia wrazenie bardzo sterylnej.

Drewno ja ozywia i zdecydowania ociepla.

 

Witaj w moich skromnych betonowych progach :hug: Wydaje mi sie ze obie wersje bedą dobre, tylko która lepsza hihiih

Iwonko, ja nadal jestem za białą szafką.

W ogóle się nie martwię, że będzie zimno, sterylnie, z taką mozaiką na ścianie to niemożliwe :)

A po swojej wiem, że biel daje wrażenie takiej fajnej czystości i świeżości.

 

Dropku biała mni ekusi bardzo bo lubię miec ta czystośc i świezośc we wnetrzach o której piszesz. Bardzo skłaniam sie ku niej...chociaz drewniana tez kusi...te wybory :mad:

ja nadal za białą ale bym jej w polerze nie robiła :) półpoler albo mat.

 

Niestety z budżetowych decyzji do wyboru jest tylko szafka z Ikea- czyli poler albo dąb bielony :-(

Ja mam ochotę machnąć jedną ścianę w tych kaflach:lol2:

a masz jeszcze gdzies miejsce ...jak mała sciana to mi paczka została :rolleyes:

biała szafka zdecydowanie,a cegły zazdroszczę, ja niestety poszłam na łatwiznę

Basiu co do cegły to miałam kupić taką jak u Ciebie bo na Twoich scianach mi sie podoba. Jako ze mamy tam niedaleko to podjechałam, niestety ich ekspozycja nie zachęca do zakupu. Ewa mi podała link z allegro i pojechaliśmy obejrzec. O tyle trudniej ze 70 km ode mnie i transport własnym autem mimo ze ciezkie cholerstwo. Jak ją kupiłam to była mokra i troche bałam sie ze za czerwona, teraz jak wysłach jest super. Cenowo wyszło troche taniej i to tez był bodziec do zakupu własnie tej, mimo ze oglądana w jakimś starym magazynie, bez światła...

 

Zdecydowanie biała szafka pod umywalkę :yes:

Pięknie sie ta mozaika prezentuje.

A ramka do włącznika, moim zdaniem biała, im prostsze tym lepsze.

 

Vesi dziękuję, nad włącznikime sie zastanawiam bo bardzo spodobał mi sie ten na szkle , resztę mam takich zwyklaków :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivy to ja napiszę dlaczego jednak drewno w tej łazience stawiam nad bielą ;)

 

Biel oczywiście będzie wyglądać obłędnie, da wrażenie świeżości/czystości, nie zagraci i na pewno będzie pasować. Dodatkowo czego byś tam nie postawiła tj. nawet jeżeli z nowoczesności w pewnym momencie postawisz na dodatki bardziej kobiece/glamour to też będzie dobrze.

 

Drewno natomiast fajnie ociepla, stanowi świetne nawiązanie do jadalni i sprawia, że wszystko wygląda spójnie. Mnie Twój styl kojarzy się z mieszanką nowoczesności i industriala, dlatego właśnie namawiam na drewno. Jednak jeżeli myślisz, że w trakcie (jak u mnie np. ) styl może się zmienić rób białą.

 

Ściskam :hug: :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivy,

 

To ja się wypowiem :cool:

 

Mozaika CUDNA a biała szafka tylko ten jej urok podkreśli :yes:

 

 

Dzięuję Aniu. Lampowa wróżko a jakie oświetlenia nad lustro ...lustro bedzie proste...chyba tafla lub w ramie białej :-)

 

coś takiego - w tym stylu do tafli

http://images.okazje.info.pl/p/dom-i-ogrod/1328/th220/nowodvorski-straight-5363.jpg

 

sufitowe to nasze "wspolne"

http://www.kwazar-lighting.pl/image.php?c/1/w/650/h/650/woh/0/data/offer/2/00012335/17568/hVhVbQMaBaMkHYHUShTh.png

Edytowane przez ivy17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to nie wiesz do kogo uderzać??

helllloł A JA TO CO

może wtedy by mi na obie ściany wystarczyło :wave:

 

.

o włącznikach też pisałam swój głos - szkło :)

 

 

została mi paczka i trochę "prawie" połówek...jesli jestes zainteresowana oddam w dobrej cenie bo mi już niepotrzebne . Policz ile Ci potrzeba, może wystarczy :-)

 

szkło własnie kusi bardzo :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Anią - To będzie jedna z najpiękniejszych łazienek jakie pokazano na FM :yes: Mozaika w świetle dziennym wygląda fantastycznie.

Policzyłaś głosy? Skoro nadal nie jesteś zdecydowana, to myślę że z obu kolorów będziesz zadowolona - może wylosuj :D

Ja podtrzymuję głos za białą. Myślę, że podkreśli piękno i szlachetność mozaiki, bo to ona gra główne skrzypce. Biel szafki utrzyma styl lekkiej elegancji całości. Osoby wchodzące do Twojej łazienki będą zachwycone mozaiką, a biel nie będzie czyniła jej konkurencji, a jedynie subtelny akcent. Na szafkę drewnianą głosowałabym wówczas gdyby nie było mozaiki :).

Ale... właśnie sobie przypomniałam... zabierz ze sobą płytkę do Ikea i przyłóż do frontu godmorgona. Ta szafka nie jest idealnie biała. Lekko wpada w krem. Oceń jak to ze sobą współgra. Może to pomoże Ci podjąć decyzję.

Nawet nie wiesz jak się cieszę, że ten link okazał się przydatny i, że jesteście zadowoleni z cegły :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to patrz... widok łazienki z tej ściany co są drzwi: [A.CH]

te maziaje to właśnie mozaika... na bank będzie na ścianie na wprost!! ona jest też ścianą prysznicową (ciemne na podłodze to miejsce prysznica)

i teraz czy kłaść też na kibelek i bidet - nad nimi planowane szafki... choć teraz się mocno zastanawiam czy one potrzebne? ale już nic nie poradzę, bo stelaże zamontowane daleko od ścian i wszystko wyprowadzone

szara ściana za geberitami - będzie biała, ale dałam kolor by widać ją lepiej było

 

 

no i co? kłaść na te geberity też?????

Edytowane przez lukasz69karolina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivy to ja napiszę dlaczego jednak drewno w tej łazience stawiam nad bielą ;)

 

Biel oczywiście będzie wyglądać obłędnie, da wrażenie świeżości/czystości, nie zagraci i na pewno będzie pasować. Dodatkowo czego byś tam nie postawiła tj. nawet jeżeli z nowoczesności w pewnym momencie postawisz na dodatki bardziej kobiece/glamour to też będzie dobrze.

 

Drewno natomiast fajnie ociepla, stanowi świetne nawiązanie do jadalni i sprawia, że wszystko wygląda spójnie. Mnie Twój styl kojarzy się z mieszanką nowoczesności i industriala, dlatego właśnie namawiam na drewno. Jednak jeżeli myślisz, że w trakcie (jak u mnie np. ) styl może się zmienić rób białą.

 

Ściskam :hug: :hug:

Venus fajne ze da sie cos z tego co robię wywnioskować, chcoiaż mi samej trudno wybrac rózne elementy i chyba jak u Ciebie juz sa pewne zmiany i bedzie ich jeszcze kilka w moich decyzjach :-) Dziekuję za głosik

 

 

Zgadzam się z Anią - To będzie jedna z najpiękniejszych łazienek jakie pokazano na FM :yes: Mozaika w świetle dziennym wygląda fantastycznie.

Policzyłaś głosy? Skoro nadal nie jesteś zdecydowana, to myślę że z obu kolorów będziesz zadowolona - może wylosuj :D

Ja podtrzymuję głos za białą. Myślę, że podkreśli piękno i szlachetność mozaiki, bo to ona gra główne skrzypce. Biel szafki utrzyma styl lekkiej elegancji całości. Osoby wchodzące do Twojej łazienki będą zachwycone mozaiką, a biel nie będzie czyniła jej konkurencji, a jedynie subtelny akcent. Na szafkę drewnianą głosowałabym wówczas gdyby nie było mozaiki :).

Ale... właśnie sobie przypomniałam... zabierz ze sobą płytkę do Ikea i przyłóż do frontu godmorgona. Ta szafka nie jest idealnie biała. Lekko wpada w krem. Oceń jak to ze sobą współgra. Może to pomoże Ci podjąć decyzję.

Nawet nie wiesz jak się cieszę, że ten link okazał się przydatny i, że jesteście zadowoleni z cegły :wiggle:

 

Ewo chyba oststecznie zrobie jak mówisz bo biel jest mi coraz bliższa...musze sprawdzic czy bedzie dobrze pasować odcieniem do płytki. :-)

Casting wygrała biała w waszym głosowaniu, w moim ...jest mi do nie coraz bliżej :-)

Cegiełka jest super !! Jeszcze raz dziękuję :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to patrz... widok łazienki z tej ściany co są drzwi: [ATTACH=CONFIG]242699[/ATTACH]

te maziaje to właśnie mozaika... na bank będzie na ścianie na wprost!! ona jest też ścianą prysznicową (ciemne na podłodze to miejsce prysznica)

i teraz czy kłaść też na kibelek i bidet - nad nimi planowane szafki... choć teraz się mocno zastanawiam czy one potrzebne? ale już nic nie poradzę, bo stelaże zamontowane daleko od ścian i wszystko wyprowadzone

szara ściana za geberitami - będzie biała, ale dałam kolor by widać ją lepiej było

 

no i co? kłaść na te geberity też?????

 

a jakie sa wymiary tej łazienki ??? to szare w prysznicu to bedą białe płytki ?? szafki nad geberitem bedą białe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łazienka 3x3... tak wszystko białe będzie :) bo od początku miała być biało-biała :)

 

przy tych płytkach wazny jest wzór ...wiec pytanie czy wysokości tych w prysznicu/białych i tych na gebericie bedą podobne ...prysznic to bedzie brodzik czy odpływ liniowy ? Wiesz chodzi mi czy da sie złapac cały wzór na gebericie bo inaczej to lepiej jakies inne.jesli nie te to jakie na gebercie ?? białe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...