Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domeczek.......


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ivy,

Położyli dzisiaj fugę na cegłę w moich świetlikach, ale wieczorem, więc musi przeschnąć, bo na razie wygląda jak czarna.

Wydaje mi się też, że trochę za płytko ją położyli. Generalnie mieli problem z dobraniem proporcji do właściwej konsystencji.

 

Karolino,

Jeśli mogę wyrazić swoją opinię :), to nie robiłabym już tej płytki na gebericie :no:

Ściana w zupełności wystarczy :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mąż mówi by położyć na drugą ścianę w prysznicu - i chyba tak uczynimy jeśli ivi nam odsprzeda swoje?

 

brakowałoby mi 6sztuk by tak móc zrobić, bo zakładam że żadna z posiadanych nie pęknie! :)

 

i w łasnie z tym pomysłem chciałam wrócić jak mam już interent.

ivi odsprzeda bez problemu :-)

Płytki raczej solidne, nam żadna nie pękła mimo dziwnych otworków wycinanych :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mówisz, że będzie okej na dwie ściany obok siebie?

 

:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

 

tak, chciałam tak u siebie zrobić wstępnie ale pomyślałam że oszczędzę. Potem wyliczyłam płytki z zapasem i została mi jedna paczka, niestety za mało zeby zrobic/zabrakło3 szt/ a kolejnej paczki już nie chciałam kupować i w momencie robienia była na zamówienie :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to biorę!!

 

nikomu nie oddawaj :)

mogą u Ciebie mieszkać jeszcze? czy zawalają i zabierać jaknajszybciej trzeba?

 

moga pomieszkać :-) sa takie śliczne ze nie przeszkadzają :-) Bywacie czasem w okolicy czy z dostawą będzie ? Moj P. bywa w tym woj, co masz wpisane w stopce wiec ewentualnie może być z dostawa kiedyś :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosia, przecież ta ramka to około 4 mm - nie powiedziałabym, że strasznie odstaje od ściany. Ja posiadam u siebie właśnie Sonatę i jestem zadowolona!

 

Chyba się zdecyduję na ta Sonatę, jakoś mi najbardziej pasuje :-)

ŁukaszKarolina jedna ściana w zupełności wystarczy :yes: nie ma wrażenia chaosu.

 

Ajwi i jak? udało się porównać odcienie bieli? :lol:

 

Byłam :-) na ta chwilę wybrana biała, chyba najlepiej wygląda. Przymierzałam płytki do obu szafek :-)...chociaz kobieta zmienna jest wiec jeszcze pewnie coś sie może zmienić ...teraz musze poszuakć lustra :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivy, wzięłaś się już za układane cegiełek? Płytkarz od łazienek powiedział mi coś dziwnego, a mianowicie kazał zaimpregnować cegłę od spodu przed kładzeniem, żeby za dużo wody z kleju nie wciągnęła. Słyszałaś o takim patencie?

 

w weekend będziemy kłaść bo okazało sie ze ściany troche trzeba obok wyrównać bo nie sa idealne...bialy byc pod plytki wiec tynki nie sa równe ;-) a czym je impregnowac i czy to konieczne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki impregnat, to mi płytkarz nie powiedział. Na szybko znalazłam np. taki: http://www.noxan.pl/elewacje/impregnat-do-betonu-cegly-klinkieru-kamienia.html#bezbarwny-impregnat-do-betonu

O ile dobrze pamiętam, to Ty chcesz też cegiełki w łazience przy umywalce, więc tam to chyba powinnaś zaimpregnować od ewentualnego pochlapania wodą z mydłem itp.

Edytowane przez ella&co
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że na zewnątrz dobrze jest zaimpregnować, to wiedziałam, ale pierwszy raz słysałam, żeby też od spodu:sick: Myślałam, że Ty coś wiesz w tym temacie;)

Pytałam znajomych, który mają cegłę i impregnowali tylko na zewnątrz.

 

A jaki impregnat, to mi płytkarz nie powiedział. Na szybko znalazłam np. taki: http://www.noxan.pl/elewacje/impregnat-do-betonu-cegly-klinkieru-kamienia.html#bezbarwny-impregnat-do-betonu

O ile dobrze pamiętam, to Ty chcesz też cegiełki w łazience przy umywalce, więc tam to chyba powinnaś zaimpregnować od ewentualnego pochlapania wodą z mydłem itp.

 

Nie słyszałam o impregnowania od spodu, myśle ze mojej cegle nie zaszkodzi klej Może te niektóre gipsowe trzeba zeby nie wychodziły żadne wykwity na powierzchni ? moja ma różne naturanle przebarwienia wiec chyba tej procedury jej oszczędzę :rolleyes:

Mam przy umywalce, nad impregnacją sie jeszcze zastanawiam bo to tylko małe wc gdzie okazjonalnie bedzie używane :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...