Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domeczek.......


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Iwonko, byłem niedawno na spacerku w Twojej okolicy i widziałem, że Twój sąsiad ma FAJNĄ BRYKĘ :) Jego piesek tez niczego sobie. Jak Ci się układają tzw. stosunki sąsiedzkie?

 

Nieustająco trzymam kciuki bo widzę, że u Ciebie praca wrze.

 

Pozdrawiam!

 

Trzeba było zapukac jak byłeś obok :-) jak pewnie widziałeś sporo u nas jeszcze do zrobienia ....nie mówie już nawet o ogrodzie tylko wnętrzu :-)

Stosunki sąsiedzkę bardzo dobrze, w sobotę byliśmy na kolacji prawie pożegnalnej bo sprzedali domek i bedziemy mieli w maju nowych wiec zobaczymy kto bedzie mieszkał obok. Bryka fajna a piesek do ludzi spokojny i przyjacielski ...wierze w to zawsze jak sie łasi do nas :-) Podobno psów nie lubi tylko innych :-)

Jak Wam poszło z cegłą?

 

niestety nie poszło z powodów powyżej, kolacj aprzeciągneła sie do 3 w nocy wiec niedziela była leniwa a sobota spedzona na malowaniu :-) Okazał sie ze niestety coś tam jeszcze trzeba wyrównać i zamontowac /kupićuchwyty do blatu...a dopiero wczoraj znależliśmy deskę na nią :-( Chyba sie termin przesunie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było zapukac jak byłeś obok :-) jak pewnie widziałeś sporo u nas jeszcze do zrobienia ....nie mówie już nawet o ogrodzie tylko wnętrzu :-)

 

Nie chciałem przeszkadzać w pracy :)

 

Stosunki sąsiedzkę bardzo dobrze, w sobotę byliśmy na kolacji prawie pożegnalnej bo sprzedali domek i bedziemy mieli w maju nowych wiec zobaczymy kto bedzie mieszkał obok. Bryka fajna a piesek do ludzi spokojny i przyjacielski ...

Oj to szkoda, mogliście pożyczyć autko i szpanować w całej okolicy :(

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Ivy,

fajnie wyszła ta łazienka. Super, że zdecydowałaś się na białą szafkę. Będzie pięknie.

Na to liczę hihii bardzo nam sie podoba :-)

Ja dziś zakupiłam fugówkę, jaką widziałam chyba u Ciebie;) Ale nawet nie wiem kiedy jej użyję, bo ja "obciążona" 6 miesięcznym i 3 letnim balastem jestem;)))

 

Dobrze, że znajdujecie czas na życie towarzyskie, przeciez nie samym domem człowiek żyje:)

Fugówka była u mnie, czeka na swoją kolej. Staramy sie czaem gdzieś wyrwać, mimo ze wiem ze powinniśmy spędzic ten czas na pracach w domu bo wiele brakuje....

Nie chciałem przeszkadzać w pracy :)

 

Pozdrawiam!

 

My jesteśmy leniuchy, wiec lubimy jak nam ktoś przeszkadza. Co najwyżej możemy nie być w wyjściowych strojach tylko jakiś roboczych :-) Kawka zawsze sie znajdzie wiec zapraszam jak nie przeszkadza Wam widok na gołe ściany i plastikowy stół :-)

Ivy lazienka przesliczna. Ta mozaika daje taki efekt, ze dech zapiera. Tez uwazam, ze biala szafka bedzie ladniej wygladac.

Dziękuję, już jestem na 100% przekonana do białej :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biała szafka - dobry wybór:) Przy taaaaaaakiej mozaice tylko coś neutralnego:)

...wiem ze powinniśmy spędzic ten czas na pracach w domu bo wiele brakuje....

Nie łudź się, że kiedykolwiek nadejdzie czas, że nie będziecie mieli nic przy domku do roboty:P No, chyba, że zatrudnicie jakąś pomoc domową i ogrodową;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivy wrzuć jakies nowe fotki, bo dawno nic nie było

domagam się foto relacji :-)

 

Kori niestety nie ma co fotografować, jak coś sie pojawi fajnego to zaraz wkleję :-)

Biała szafka - dobry wybór:) Przy taaaaaaakiej mozaice tylko coś neutralnego:)

 

Nie łudź się, że kiedykolwiek nadejdzie czas, że nie będziecie mieli nic przy domku do roboty:P No, chyba, że zatrudnicie jakąś pomoc domową i ogrodową;)

wiem ze takiego czasu nie ma, chociaz teraz jest tyle roboty ze hohoo

To się powinno należeć z urzędu :rotfl:

tak, zgadzam sie :-)

 

----------------------------------

Mam pytanie do posiadaczek kuchni jak macie roziwazane ewentualnie w tym zaznaczonym miejscu na czerono zabudowę. U mnie bedzi echyba Ikea chociaz ni ejest to oststeczna decyzja i zastanawiam sie jak to rozwiązac- stosuje sie tam blendę zeby dało sie otwierac wysoką zabudowę bo przeciez blat wystaje troche poza szafki ( ile standardowo ???) czy jest jeszcze jakiś inny myk ??

http://media-cache-ak0.pinimg.com/736x/41/c1/5c/41c15cf0bc4224c96a5fb2a7676be94e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj ja mam tak to zrobione w kuchni jak widac na zdjeciach

tam mam magic corner i zagospodarowane jest duuuzo miejsca

fajne rozwiazanie

 

 

Ivy,

blenda - min. 5 cm - musi być, bo nie otworzyłabyś szafek, ani w niskiej, ani w wysokiej zabudowie. Gosia dobrze pisze:)

 

 

Ajwi w tym miejscu bledna i magic corner :yes: polecam :yes: zobacz też dostępne magiki na rynku, jest kilka rodzai.

 

Dziękuję dziewczyny :hug::hug: Gosiu lubię jak coś doradzasz bo od razu jest super zdjęcie z Twojego domku :) Musze przyjżeć sie tym narożnym rozwiązaniom :rolleyes:

Witam,

puk, puk - można?

piękne konsekwentne wnętrza :)

mam pytanie o gres w salonie - co to za firma i seria?

pozdrawiam,

Aga

 

Witaj, zagladaj zaglądaj ...niestety u mnie powoli sie dzieje ;)

Płytki na praterze to masto grys z Paradyża, półpoler w formacie 60 x 60 :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...