Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domeczek.......


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ivy, dawno mnie tu nie było, a ty się pięknie robi :) Mozaikowa płytka ślicznie wygląda.

Wracam do Karoliny ;)

 

 

Pestuś zaglądaj czasem, u mnie powoli sie dzieje ale licze teraz na przyśpieszenie :-)

Ivy

 

Bardzo proszę :D Śliczna ta lampa :rolleyes:

 

PS

 

Kiedy nowe fotki :p

 

Lampa śliczna , jeszcze trochę i ją zamówie bo nadejdzie czas na wieszanie :-)

 

 

-------------------------------------------------------

Zamowiłam schody lalallalala..znaczy potwierdziłam ze to już bo schody były pierwsza rzecza w domu która zamowiłam, niestety z róznych powodów z naszej strony dopiero teraz beda montowane :-) Teraz tylko cierpliwie czekać ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivy pliss wzuc jakieś zdjątka

a kiedy macie montaż schodów??

widzialas w wątku schodowym zdjęcia snoszi??też dywanowe w dębie :-)bez cokołu :-)

 

Kori nie ma co pokazywać :-( dzisiaj chyba zacznie sie montaż płytek w salonie, zobaczymy jak wyjdzie.

Montaż do ustalenia ale jakoś przed świetami jak Pan Darek znajdzie dla nas chwilę :-)

 

Bez cokołu jest bardziej nowocześnie.

U Snoszi fajnie, ale trochę za dużo tego betonu.

 

:)

 

Mi sie podoba wersja u snoszi pierwsza, troche jak Pestka pisze sporo tego betonu. Ogólnie bardzo fajnie.

U mnie tez bedzie bez cokołów :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kori, czy już masz tynki?

Położyłabym cokół zlicowany ze ścianą na gładko. Będzie chronił, a nie będzie wystawał i bruździł w nowoczesnym wnętrzu. I oczywiście pod kolor ściany.

Jak by wyglądał drewniany, trzeba by przymierzyć, może całkiem ciekawie, ale też bym zlicowała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tynki wlasnie się robią, a bardziej kończą:-)

klatka już otynkowana

nie pomyślałam, że można dac cokoły aby zlicować ze ścianą, chorobaaaa

pozostaje kucieeee i pozniej obróbka raz jeszcze tynkarz, bo będa na obróbce parapetów i drzwi

 

Pestko masz moze jakąś isnpiracje z cokołem zlicowanym z tynkiem??

i przymierzymy biały i drewniany??

 

Ivy sorki, że zaśmiecam Twój wątek. :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

superr, fuge juz wybralas??

kupowalas tam gdzie J podsylal linka, wszystko ok??

 

po swietach i gotowych schodach, masz gosci :-):-)

tak, tam kupowałam :-) Wszytsko ok, szybko i bezproblemowo.

Zapraszam serdecznie jak juz bedzie co oglądać :-)

Pestko, Ivy bez cokołu fajnie wygląda, ale mze okazac sie malo praktyczne.

myślicie ze w przypadku schodów podobnych jak u snoszi pasowałby cokół biały czy w kolorze stopni ??

wiem ze może być mało praktycznie, niestety tak mi sie podoba wiec zaryzykuję. Cokoł chyba zawsze można dołożyc jak by mi sie coś pozmieniało :-) Będzie to jedyna niepraktyczna rzecz w moim domu :-)

Kori, czy już masz tynki?

Położyłabym cokół zlicowany ze ścianą na gładko. Będzie chronił, a nie będzie wystawał i bruździł w nowoczesnym wnętrzu. I oczywiście pod kolor ściany.

Jak by wyglądał drewniany, trzeba by przymierzyć, może całkiem ciekawie, ale też bym zlicowała :)

 

to tez jest super opcja :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tak ma na fm, ale... zabijcie nie pamiętam.

Robert Skitek ma ciekawie zrobione „listwowanie” przy podłodze. Wstawione są metalowe listwy o kształcie „L” w ściany, tak, że między podłogą a ścianą jest wnęka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

U nas bardzo powoli do przodu :

 

Mam już swoją maleńka pralnię a własciwie schowek na pralkę, ale przynajmniej nie musi być w łazience :-)

http://media-cache-ak0.pinimg.com/736x/d7/4d/70/d74d70d91c4ca41f6b337430825c4266.jpg

i płytki w salonie

http://media-cache-ec0.pinimg.com/736x/b6/f7/f0/b6f7f01a3f1f347f0906b84fa9e69e90.jpg

 

na żywo wyglądają dużo lepiej :-)

juz wiem ze to dobry pomysł, nie musze gości pilnować. Wczoraj mieliśmy małego gościa z samochodzikami i nawet przez chwile nie balam sie o swoja podłogę, a w przypadku innego materiału bo wczorajszej eksploatacji były by poprawki :-) Podłoga test przeszła idealnie wiec dzieci jej nie straszne :-)

 

i początki cegły :

http://media-cache-ak0.pinimg.com/736x/cc/1e/b7/cc1eb79d658ee8ec5cd253e175a2fa23.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo cegła piękna!

 

Ivy płytki w salonie to świetna rzecz. Wyglądają może mniej dostojnie niż drewno, ale przynajmniej serce nie boli, kiedy ktoś po nich w szpilkach chodzi ;)

Ja mam płytki + panele i muszę przyznać, że to był bardzo dobry wybór. Starsza córka ciągnie bujanego konia, młodsza bez przerwy coś zrzuca, a mąż wnosi z zewnątrz piach (bo przecież komu by się chciało przebierać buty przed wyjściem na taras i po powrocie z niego... poza mną ;)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...