Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domeczek.......


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

:jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop:

no nie widziałam!! to jakieś nowe chyba

 

ostatnia! ale czad! nie mam jeszcze szarych płytek kupionych na ścianę z umywalkami - to może takie ciemne dam jak tu farba? fajnie co?

bo miałam w planie takie jasne jakieś, ale chyba te ciemne to jeszcze bardziej podkreślają wzór płytki

bo w tej pierwszej jak są jasne ściany to jakoś tak inne wrażenie mam, że ciut wzór ginie...

 

mam rację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop:

no nie widziałam!! to jakieś nowe chyba

 

ostatnia! ale czad! nie mam jeszcze szarych płytek kupionych na ścianę z umywalkami - to może takie ciemne dam jak tu farba? fajnie co?

bo miałam w planie takie jasne jakieś, ale chyba te ciemne to jeszcze bardziej podkreślają wzór płytki

bo w tej pierwszej jak są jasne ściany to jakoś tak inne wrażenie mam, że ciut wzór ginie...

 

mam rację?

 

właśnie jakies nowe, bo wcześniej nic nie było poza katalogowymi :-)

ta ostatnia jest super :rolleyes: ja na początku myślałam o takim ciemnym kolorze na ścianę ta bez płytek ale mam za małe to pomieszczenie i zrobilabym norę :cool:

Bardzo fajnie to wygląda, będzie takie z charakterem:cool: zobacz jakas ciemna płytkę - może nawet te nasze podłogowe czy fajnie wyciągaja kolor i wzór mozaiki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale one maziowate to też będzie inny efekt - jakieś gładkie trzeba będzie poszukać :)

 

a taka ciemna podłoga? chyba za ciemna co?

chociaż na tej pierwszej fotce jest ciemna - jest więcej zdjęć z niej?????

 

Nie ma wiecej zdjęc tamtej łazienki, niestety nie znalazłam :no:

Karola kolor podłogi zalezy tez od pomieszcenia, u mnie by przytłoczyło. Tu masz moje testy z kiedys tam :

http://media-cache-ec0.pinimg.com/736x/fd/a8/4d/fda84df3fd0c85a166b3ac3572884eb4.jpg

http://media-cache-ak0.pinimg.com/736x/15/ff/b7/15ffb73751cdf3f238563b51f5560fce.jpg

http://media-cache-ec0.pinimg.com/736x/df/a5/91/dfa591eba4725754e8408e51be3a48a7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolina - ja też się zakochałam w tej ostatniej łazience - jeśli masz jeszcze możliwość dania takiej szarości, to nie zastanawiaj się - będzie obłędnie!

 

Kurcze, te kafle są magiczne jakieś - każda łazienka z ich udziałem jest piękna:jawdrop:

cos ma takiego w sobie :-)

no właśnie mam możliwość i dumam :)

ale u mnie by była na podłodze - a tu jasna jest - i tu się obawiam (łazienka nie ma okna)

 

Oj tam oj tam - do łazienki 1,4 na 2m bez okna daję lappato graphito;) Twoja łazienka jest spora, nie bój się.

 

Przy większej może być fajnie, przymierz u siebie zobaczysz czy pasuje :-) Nawet jak ni ejest to docelowa płytka to będzie ci łatwiej wybrac w którym kierunku :cool:

 

 

-------------------------------

 

teraz piekarnik...podoba mi sie taki

http://image.ceneo.pl/data/products/12232119/i-samsung-bq2d7g144.jpg

Samsung model

BQ2D7G144

 

ale może jakaś tańsza opcja, ktoś ma coś na oku/ma jakiś fajny hhmmm :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem na etapie poszukiwania piekarnika i też brałam pod uwagę Samsunga ale znajomy ze sklepu AGD poleca mi Amice jako tańszą wersję Samsunga i ponoć lepszą ale sama nie wiem. Każdy mówi co innego.

 

A może jakiś konkretny model ?? bo Marka nie nie bardzo ważna bo bedzie tylko piekarnik wiec nie musi pasowac do innych sprzetów wizualnie...ma być fajny :rolleyes:

Też zaczęłam się rozglądać - podoba mi się ten Samsung. Szukasz w jakiejś konkretnej kolorystyce, znaczy biały, srebrny, czy tylko czarny?:)

 

Chyba chciała bym czarny lub z jakaś wstawką srebra hihi..nie wiem na co zwracać uwagę poza teleskopowymi prowadnicami i innymi stanadardami zeby wybrac model z odpowiednimi funkcjami a juz nie tylko z bajerami :rolleyes: ten ma ta funkcję twin cook ...tylko nie wiem czy ona musi być i czy bede z niej korzystać chociaż w opisie bardzo fajna :rolleyes: a ty masz coś na oku innego ??

Iwonko, nie wiem jak u nich z piekarnikami, ale ja od wielu lat używam różnych urządzeń Samsunga (komórki, TV itp.) i jeszcze NIGDY się nie zawiodłem. Poziom mojego przywiązania do marki Samsung = 100 :)

 

Pozdrawiam!

 

a piekarnik jaki macie ??

My tez od kilku lat jesteśmy fanami tej marki tez sprzed RTV, komórki, pralka , odkurzacz...chyba już zaraz wszystko będzie od nich :-) Ne wiem czy dobrze ze sie tak we wszystkim specjalizują ale jestem zadowolona do tej pory :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie ide w siemensa... moj brat w amica i siemensa... musze go podpytac pozniej jaki ma ten piekarnik to dam znac. kuchnie robili jakies pare mcy temu.

 

 

edit.

 

piekarnik amica

http://www.ceneo.pl/23427838#tab=spec

 

z amica jeszcze ma mikro i pochlaniacz podszafkowy.

 

z siemensa ma lodowke, gazowke i zmywarke.

Edytowane przez Mmelisa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a piekarnik jaki macie ??

My tez od kilku lat jesteśmy fanami tej marki tez sprzed RTV, komórki, pralka , odkurzacz...chyba już zaraz wszystko będzie od nich :-) Ne wiem czy dobrze ze sie tak we wszystkim specjalizują ale jestem zadowolona do tej pory :rolleyes:

 

Piekarnik mamy Amica gdyż to był jedyny model kuchni gazowej z piekarnikiem elektrycznym, w którym pokrętła są z przodu, a nie przy palnikach. Szukałem wśród Samsungów i Siemensów ale nie produkują takich :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...