Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domeczek.......


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mmelisa,

 

Dziękować :rolleyes:

 

Zapraszam do pomocy :lol2::lol2::lol2:

 

 

 

Ivy,

 

Jakie prawie, jakie prawie :o :o :o Miszczostwo :p :lol2::lol2::lol2:

 

Jest pieknie, szkoda ze w realu tak szybko nie idzie :cool:

Prawda? Strasznie mi się podobają, a do słonecznej sypialni BOSKIE :rolleyes:

śliczne :-)

a pod sciana probki listew? :D

 

ja pomagac moge... bede nadzorowac :lol2:

 

nadzorców zawsze jest wielu, tylko ni ma komu robić :lol2:

o kurka głosowanie - spóźniałam się?

 

jestem za 3 - gładkie :)

a panele super wyglądają - pod balkonami to chyba trzeba przyciąć listwę na niższą? no kurczę nie wiem :rolleyes:

 

dziękować za głosik :-)

 

a nam sie 1 podobają

 

panele całkiem ok , teraz tylko trzeba dalej działac zeby dojść do tematu listew :cool:

 

Sharlotka podeslala mi takie rozwiazanie jednego bloga :

http://1.bp.blogspot.com/-yBNEU4ffqqc/Ue4JWPzg21I/AAAAAAAAAPg/3LvkEntWaHk/s640/listwy+przypod%C5%82ogowe+drzwi+balkonowe.JPG

listwy+przypod%u0025C5%u002582ogowe+drzwi+balkonowe.JPG

Edytowane przez ivy17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz tylko trzeba dalej działac zeby dojść do tematu listew :cool:

 

Sharlotka podeslala mi takie rozwiazanie jednego bloga :

http://1.bp.blogspot.com/-yBNEU4ffqqc/Ue4JWPzg21I/AAAAAAAAAPg/3LvkEntWaHk/s640/listwy+przypod%C5%82ogowe+drzwi+balkonowe.JPG

 

Ivy,

 

Ja jeżeli się zmieszczą dałabym po bokach też szersze listwy a tą wąską tylko pod drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jak jak tutaj :cool:

 

[ATTACH=CONFIG]260062[/ATTACH]

 

Edit:

 

I jeszcze tu podobny przykład.

 

[ATTACH=CONFIG]260063[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]260064[/ATTACH]

tak chyba było by najladniej. znalazlam listwy ktore mozna zamowoc z takimi pocienieniami do okien balkonowych. potem wkleje :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana, pędzisz w wątku, że hej ;)

Ja panele ułożyłabym odwrotnie :D

Super to rozwiązanie z niższą listwą - zapisuję w plikach.

 

Widzę, że głosowanie w sprawie listw nie jest po Twojej myśli :D

Frez jest ładny, ale nie o urodę samej listwy chodzi - wydaje mi się, że w tym co planujesz u siebie prosta listwa będzie bardziej pasowała.

Ja też taką prostą planuję u siebie. Wybór był wyjątkowo prosty, bo - proste będą opaski wokół drzwi :). Dlatego pytałam jakie Ty planujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivy, ja w sprawie listew przy drzwiach balkonowych.

Przyłóż zwykłą listwę i sprawdź, czy drzwi balkonowe się otwierają na całą szerokość, ewentualnie na taką szerokość, jaka Cię satysfakcjonuje.

U nas na dole poszły zwykłe listwy, ale na górze się nie dało, bo okna "za ciasno" obsadzone i daliśmy ćwierćwałki (coś jak na zdjęciu, które pokazywałaś), po drzwiami zresztą też. Postaram się zrobić zdjęcia. Nie wygląda to super, ale lepsze to, niż szczelina dylatacyjna;)

Nie daj się zwariować, założysz jakąś zasłonę, albo po prostu zapomnisz o tym. I to szybko, bo zaczną się kolejne dylematy;)

 

 

A jak zlicujesz skos/wycięcie tej "specjalnej" listwy ze zwykłą? No, chyba, że nie jest cieńsza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh jadalnia będzie super, ale puki co to trzeba ruszyc głowa żeby to sobie wyobrazic, powodzenia !

dziękuję i zapraszam :bye:

Poproszę linka do tych cieniowanych������

wyslę maila :-)

:lol2: A jak rozjaśniła sprawę!

Tak będzie super, Ivy:)

:rolleyes:

Kochana, pędzisz w wątku, że hej ;)

Ja panele ułożyłabym odwrotnie :D

Super to rozwiązanie z niższą listwą - zapisuję w plikach.

 

Widzę, że głosowanie w sprawie listw nie jest po Twojej myśli :D

Frez jest ładny, ale nie o urodę samej listwy chodzi - wydaje mi się, że w tym co planujesz u siebie prosta listwa będzie bardziej pasowała.

Ja też taką prostą planuję u siebie. Wybór był wyjątkowo prosty, bo - proste będą opaski wokół drzwi :). Dlatego pytałam jakie Ty planujesz.

Z tymi listwami...zobaczymy jeszcze :-) prostę kuszą , kuszą :rolleyes:

a masz moze jakieś foto/inspiracje tak inaczej z panelami położonymi, hmm??

Ivy, ja w sprawie listew przy drzwiach balkonowych.

Przyłóż zwykłą listwę i sprawdź, czy drzwi balkonowe się otwierają na całą szerokość, ewentualnie na taką szerokość, jaka Cię satysfakcjonuje.

U nas na dole poszły zwykłe listwy, ale na górze się nie dało, bo okna "za ciasno" obsadzone i daliśmy ćwierćwałki (coś jak na zdjęciu, które pokazywałaś), po drzwiami zresztą też. Postaram się zrobić zdjęcia. Nie wygląda to super, ale lepsze to, niż szczelina dylatacyjna;)

Nie daj się zwariować, założysz jakąś zasłonę, albo po prostu zapomnisz o tym. I to szybko, bo zaczną się kolejne dylematy;)

 

A jak zlicujesz skos/wycięcie tej "specjalnej" listwy ze zwykłą? No, chyba, że nie jest cieńsza...

 

przymierzone :-) niestety jest duzo za ciasno

http://media-cache-ak0.pinimg.com/736x/9b/bb/39/9bbb3913b76f0546f99a162a4847f207.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...