Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domeczek.......


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Iwonko... CUDNA barierka! I ja chcę mieć dokładnie taką samą.... :)

 

Jestem bardzo zadowolona, wydaje mi sie ze pasuje tam idealnie. Nie widze tam nic innego, no może szklana zeby jej nie było widać :cool: Jak bedziesz mial ochote to zapraszam na nasza budowę zobaczyć na żywo :yes:

No bardzo ślicznie, proszę Pani :D Poproszę o bliższe zaprezentowanie cudnej róży białej u sufitu powieszonej :)

Dziękuję. Bardzo trudno zrobić jej jakies sensowne zdjęcie :( postaram sie cos jeszcze pstryknać.

Elegancko http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/b015.gif

I lampa super :yes:

 

bardzo :yes:

 

Jest ślicznie - prosto i elegancko:)

 

Dziękuję :hug: ja jestem bardzo zadowolona, lampa tez pasuje tam moim zdaniem bardzo dobrze :cool: Chloe własnie mialo być prosto i elegencko, to jest taki zwyklak domek wiec nie chciala bym przesadzić, a widze ze w takim stylu mi dobrze :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivy... co Ty mówisz? Zwyklak? Zobacz jak się wszystkie wytworne forumowe podniebienia delektują Twoimi "potrawami". Pięknie! :yes:

 

Przez Was to u mnie zaczyna mi się już nie podobać :cry: Nie te okna. Nie te parapety. Nie te listwy. Nie te odcienie drewna.

 

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

 

Asiu dziękuję :hug: strasznie ciesze sie ze coś wychodzi z tych moich malych kroczków i mikro budżetu jak na to co jest do zrobienia :D

Zwyklak bo nie mialam prawie wpływu na nic jesli chodzi o konstrukcję, jedną ścianę wywaliłam i tyle...okna sa jakie są ( chciała bym przesuwane, balkonowe bez poprzeczek, lepszej jakości itp) , układ, bryła kolor dachu a tym samym elewacja itp. Muszę sie dopasować do tego co mam i zeby nie wyszedł koszmarek. Powoli staram się coś z tego zrobić, wolniej niz bym chciała bo nie lubie kompromisów a na wszystko od razu nie ma kasy :cool:ale jeszcze chwila , jeszcze momencik ...

Ciesze sie że te moje potrawy smakują :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sucha bo jeszcze trzeba zagipsować i poprawic trochę przy schodach :cool: zabrakło tez nam paneli bo źle policzyłam :bash::bash:

zdjęcia bardzo robocze :cool:

 

Moorelko i jak tam, może być ??

 

Ja sobie myślę, że masz bardzo ładne schody i bardzo ładną barierkę :) Minimalnie się różnią, masz grubsze tralki z tego co widzę i poręcz drewnianą nielicowaną z barierką. Cieszę się bardzo, że mogłam Cię trochę zainspirować :) :hug:

 

Edit: i nie będę pisać, że jest super, bo to trochę tak, jakbym sobie kadziła ;) chociaż wiesz, że tak myślę :cool: :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie myślę, że masz bardzo ładne schody i bardzo ładną barierkę :) Minimalnie się różnią, masz grubsze tralki z tego co widzę i poręcz drewnianą nielicowaną z barierką. Cieszę się bardzo, że mogłam Cię trochę zainspirować :) :hug:

 

Edit: i nie będę pisać, że jest super, bo to trochę tak, jakbym sobie kadziła ;) chociaż wiesz, że tak myślę :cool: :p

 

Czyli ładnie się zainspirowałam, a raczej Pan Darek zrobił fajną barierkę :-) poszłam nawet zmierzyć i moje poziome maja 2 x 2 cm a pionowe 3x3 cm:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam coś dla Ciebie :)

 

bardzo ślamazarnie i pomału... ALE :) :) :) :)

[ATTACH=CONFIG]263739[/ATTACH]

 

Karolina, ALE PIĘKNIE!! :yes: Chciałam powiedzieć, że siedzę z zapałkami w oczach, bo do trzeciej w nocy siedziałam sobie u Ciebie i podziwiałam :cool: Już, już wydawało mi się, że opanowałam Venisowe emocje i co? Ty pokazujesz jaka ona jest piękna i dreszcze mi wróciły! :lol2: No i znów nie wiem, co robić :eek: Przypomnij, jaka biała płytka do tego ma być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam te Wasze płytki!!!

 

 

 

Cudenka!!!!

 

Karolina, ALE PIĘKNIE!! :yes: Chciałam powiedzieć, że siedzę z zapałkami w oczach, bo do trzeciej w nocy siedziałam sobie u Ciebie i podziwiałam :cool: Już, już wydawało mi się, że opanowałam Venisowe emocje i co? Ty pokazujesz jaka ona jest piękna i dreszcze mi wróciły! :lol2: No i znów nie wiem, co robić :eek: Przypomnij, jaka biała płytka do tego ma być?

 

Nadal uwielbiam te płytki :cool: czekam na więcej zdjęć Karoliny :cool:

Iwonka, barierka bardzo dobrze pasuje do schodów.

Lubię takie :yes:

Dziękuję :rolleyes: tez mi bardzo pasuje :cool:

 

------------------------------------------

 

u nas niestety postępy bardzo powoli, ostatni czas tez nie był łatwy....nic mnie nie cieszyło myślami byłam gdzieś dalej, trochę z boku, obca a jednak tak blisko...na pewne rzeczy patrzę inaczej....bo wiem ze nic nie jest dane raz na zawsze...ciesze sie ze spotkałam tu tak fajnych ludzi...to wsparcie dla kogoś w potrzebie, takie bezinteresowne...Jesteście kochane :hug:

zatem ciesze sie tym co mamy ...reszta kiedys przyjdzie :-)

Ten czas byl dla mnie tak emocjonalny ze na niczym mi nie zalezało,, ze nawet jak coś chciałam kupić to zamawiałam nie to co trzeba...chyba zrobiłam maksymalną ilość zwrotów do sklepów w swojej historii budowy ... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...