Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domeczek.......


Recommended Posts

tak to to samo ;-) ale co ościeżnica od nich biala i do tego opaska w innym kolorze ?? chyba nie wiem o co chodzi hihi

 

Chodzi mi o coś takiego, aby element, który ja nazywam opaską (a który jest listwą) był grafitowy w kolorze listew przypodłogowych. Skrzydło z futryną białe. Na tym obrazku ten element, który ma być za chwilę przymocowany ja bym zrobiła grrafitowy.

listwa.drzwi.jpg

Mam nadzieję, że tak się da :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Chodzi mi o coś takiego, aby element, który ja nazywam opaską (a który jest listwą) był grafitowy w kolorze listew przypodłogowych. Skrzydło z futryną białe. Na tym obrazku ten element, który ma być za chwilę przymocowany ja bym zrobiła grrafitowy.

[ATTACH=CONFIG]268053[/ATTACH]

Mam nadzieję, że tak się da :D

 

Myślę, że się da - a jak nie, to można same opaski zamówić z drewna i jak się pomaluje na antracyt, nikt nie pozna, że to różne faktury;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o coś takiego, aby element, który ja nazywam opaską (a który jest listwą) był grafitowy w kolorze listew przypodłogowych. Skrzydło z futryną białe. Na tym obrazku ten element, który ma być za chwilę przymocowany ja bym zrobiła grrafitowy.

[ATTACH=CONFIG]268053[/ATTACH]

Mam nadzieję, że tak się da :D

 

Aniu a masz jakies foto takiego rozwiązania ?? bo ja raczej widziałam zestawy futryna lub futryna+ opaska w jednym kolorze a skrzydło w innym :-) takiego jak pokazujesz chyba nie widziałam jeszcze :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu a masz jakies foto takiego rozwiązania ?? bo ja raczej widziałam zestawy futryna lub futryna+ opaska w jednym kolorze a skrzydło w innym :-) takiego jak pokazujesz chyba nie widziałam jeszcze :rolleyes:

 

No właśnie nie mam fotek i też takiego zestawu nie widziałam :lol2: Tkwi on uparcie w mojej głowie i być może pierwsze tego typu rozwiązanie zostanie uwiecznione we wrześniu :lol2:

Tu wyraźnie widać myśl Karoliny i moją pierwotną:

ciemna_osc..jpg

Ale pewnie coś można pokombinować z tymi listwami, bo jak się przyjrzeć temu obrazku, to z drugiej strony opaska (czyli listwy maskujące futrynę) pewnie jest biała ;)

 

Jak się robi odpowiedź "multi"? Bo chciałam Karolinie odpisać, że na parterze tak!! :rotfl: a Chloe, że pewnie tak zrobię z tą opaską :D

Edytowane przez Tomkowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ościeżnica pewnie tak, ale opaska nie

Hmm.. to ja się najpewniej nie znam :D Ościeżnica to to samo, co futryna?

Przyleciałam z wątku pokoi dziecięcych bo tam zaraz nas pogonią

według mnie ościeżnicę możesz wybrać sobie w jakim chcesz kolorze, ale opaska i skrzydło to komplet.

Pomysł super tylko musisz chyba uderzyć do producenta drzwi czy "się da", bo jak "się da" to efekt będzie wow :lol2:

I mam nadzieję, że pochwalisz się efektem bo pomysł i zestawienie kolorystyczne miodzio :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyleciałam z wątku pokoi dziecięcych bo tam zaraz nas pogonią

według mnie ościeżnicę możesz wybrać sobie w jakim chcesz kolorze, ale opaska i skrzydło to komplet.

Pomysł super tylko musisz chyba uderzyć do producenta drzwi czy "się da", bo jak "się da" to efekt będzie wow :lol2:

I mam nadzieję, że pochwalisz się efektem bo pomysł i zestawienie kolorystyczne miodzio :yes:

 

Bardzo dziękuję za wsparcie :) Ale ja nadal nic nie rozumiem z tej drzwiowej nomenklatury i już pomieszania dostałam http://emotikona.pl/emotikony/pic/09icon_crazy.gif Zakładałam, że drzwi kupuje się w komplecie z ościeżnicą, czyli futryną. A opaski maskujące połączenie futryny ze ścianą można kupić osobno, jakie dusza zapragnie. Ty mówisz, że opaska to komplet ze skrzydłem. No nic, jutro dzwonię do drzwiarzy :D

Iwonka, dziękuję za miejsce i cierpliwość!! :)

Jak sytuacja z Twoimi drzwiami? Jak wyceny? Czy ja przegapiłam jakie modele wybrałaś? Bo producentów pamiętam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :).

Zajrzałam na sekundeczkę myśląc że zdjęć z najfajniejszego etapu wykończeniówki pooglądam -a tu jedno na kilka stron znalazłam :lol2:

Super te zasłony się prezentują !!!!!!

 

Buziaki zostawiam :hug:

Agus sama chciala bym zeby było szybciej ale niestety :bash: Musimy iśc tym wolnym tempem :-)

Przyleciałam z wątku pokoi dziecięcych bo tam zaraz nas pogonią

według mnie ościeżnicę możesz wybrać sobie w jakim chcesz kolorze, ale opaska i skrzydło to komplet.

Pomysł super tylko musisz chyba uderzyć do producenta drzwi czy "się da", bo jak "się da" to efekt będzie wow :lol2:

I mam nadzieję, że pochwalisz się efektem bo pomysł i zestawienie kolorystyczne miodzio :yes:

 

Witam :welcome: Dziękuje za informacje o drzwiach :-) Sama jestem ciekawa jak wyjdzie u ani ta dwukolorowa wersja jesli sie na nią zdecyduje :rolleyes:

Bardzo dziękuję za wsparcie :) Ale ja nadal nic nie rozumiem z tej drzwiowej nomenklatury i już pomieszania dostałam http://emotikona.pl/emotikony/pic/09icon_crazy.gif Zakładałam, że drzwi kupuje się w komplecie z ościeżnicą, czyli futryną. A opaski maskujące połączenie futryny ze ścianą można kupić osobno, jakie dusza zapragnie. Ty mówisz, że opaska to komplet ze skrzydłem. No nic, jutro dzwonię do drzwiarzy :D

Iwonka, dziękuję za miejsce i cierpliwość!! :)

Jak sytuacja z Twoimi drzwiami? Jak wyceny? Czy ja przegapiłam jakie modele wybrałaś? Bo producentów pamiętam :)

 

Aniu u mnie zawsze możesz pytać, przynajmniej coś sie dzieje :-) Zapytaj u konkretnej firmy bo pewnie to może być rożnie nazywane i mogą by różne możliwości :-)

Moje drzwi - biorę pod uwagę dwa modele

Pol-skone - Płytowe - takie tylko bez bulaja :-)

http://2.bp.blogspot.com/-lqK_gMVdDHc/UlrhnwWCVxI/AAAAAAAABkA/97MUO4E7r1Q/s1600/byYoa-polskone-bulaj-.png

Asilo- Marconi

http://www.domsylwia.mojabudowa.pl/pliki/domsylwia/image/20120720900.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonka, ładne! :) Za mną teraz chodzi Pol-skone Modern 08. No to już wiem, jak to jest z tymi futrynami i opaskami http://emotikona.pl/emotikony/pic/hura.gif Powiem, może komuś się przyda ;) Otóż wszystkie elementy: skrzydło, ościeżnicę i listwy maskujące można kupić oddzielnie. Teoretycznie i praktycznie każdy może być w innym kolorze :) Można tak zrobić, jeżeli kupuje się ościeżnicę stałą. Nie można, gdy wybraliśmy ościeżnicę regulowaną, bo ona jest od razu z listwami i wtedy zarówno futryna, jak i listwy będą tego samego koloru. Skrzydło dowolnej barwy. Uff.. http://emotikona.pl/emotikony/pic/usmiech.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestawienie drzwi faktycznie mogło by wyglądac ciekawie, a poprostu zrobic ościeżnicę regulowana z jednego koloru, a skrzydło z drugiego ... myślę że nie byłby to problem dla producenta...tylko nie bardzo rozumiem czy tylko opaska ma być z innego koloru czy cała ościeżnica??

 

albo tak, albo tak. Okaże się :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...