Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domeczek.......


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

:D hehehe

 

a bo takich lamp jest na pęczki - do wyboru do koloru :)

tylko się na jedną zdecydować trudno :-P

 

oooo mi się w ogóle mało lamp podoba :sick: a jak mi sie podobaja to nie do mni ebo trzeba mieć dużo wyżej , u mnie bardzo nisko to nie wszystko pasuje :-)

 

teraz szukam farb i dostaje kręcka , musze kuchnie pomalować zeby szafki wstawić i chyba zdecyduje sie na złamany szary NCS-1500n bo co innego wybrać ??

http://images.myperfectcolor.com/repositories/images/colors/MPC00095964-2.jpg

Edytowane przez ivy17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładny ten kolorek - taki bardzo jaśniutki - nie masz tam dużo ściany, więc przy bieli szafek ten kolor i tak wg mnie "zniknie" i będzie się jaśniejszy ciut wydawał

podobny odcień mają płytki na podłodze w łazience u dziewczyn moich

 

właśnie chciała bym zeby lekko się odcinał ale nie był za ciemny :-) Mam tam szarą podłogę i nie chciała bym iść w ciemne tony :cool:

 

to taki kolorek

http://4.bp.blogspot.com/-Hm9Wo3Zs948/UVrjUD29rbI/AAAAAAAAGgU/GTAFtgxzOM4/s1600/IMG_4696.jpg

 

http://3.bp.blogspot.com/-HAAEnJ2h63I/UVrjUqk8KcI/AAAAAAAAGgg/qSQfzKqnXAw/s1600/IMG_4699.jpg

 

http://blog.andreashallgren.com/wp-content/uploads/2012/05/IMG_1741-1024x768.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam patrząc na uchwyt identyczne klamki jak ta przedstawione wyżej, tylko że na kwadratowym szyldzie, inaczej się nazywały, i były trochę droższe, ale wiem że Novantyy, są ogólnie polecane,

u mnie po 2latach delikatnego użytkowania- poddasze, są w doskonałym stanie!! a uchwyt jest mega wygodny, idealny wprost!! (oczywiście jak dla naszych rąk ) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam patrząc na uchwyt identyczne klamki jak ta przedstawione wyżej, tylko że na kwadratowym szyldzie, inaczej się nazywały, i były trochę droższe, ale wiem że Novantyy, są ogólnie polecane,

u mnie po 2latach delikatnego użytkowania- poddasze, są w doskonałym stanie!! a uchwyt jest mega wygodny, idealny wprost!! (oczywiście jak dla naszych rąk ) ;)

dziękuję za opinię :hug:

muszę jakis namierzyć sklepik z klamkami i pomacać :-)

 

Piękny kolor :yes: co kręcisz nosem? ;) Maluj! :D

 

nooooo będę :-) chciałam jakas tanią farbe z gotowców ale po policzeniu wyszło mi ze Tikkurila Optiva Matt [5] wyjdzie prawie podobnie jesli ma byc zmywalna ( 1 klasa) w kuchnia i tak sama się przekonuję hihihh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonka dziewczyny w kwestii klamek napisały już wszystko :yes: my swoich nie mogliśmy przetestować na żywo, ale sporo przetestowaliśmy z tych dostępnych. Ważne jest to jak klamka leży w dłoni i jej "miękkość" czyli to ile siły trzeba użyć. My zdecydowaliśmy się na Linea Cali i jesteśmy bardzo zadowoleni, klamki z 10 letnią gwarancją, ciężkie, porządne :yes: Wiele osób odradzało nam te najtańsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo Ivy :)

Jestem po pełnej lekturze wątku. Pięknie u Ciebie. Łazieneczka z cegłą perełeczka, kuchnia zapowiada się też uroczo, o tej łazience z mozaiką wiesz co myslę :)) Jeśli chodzi o piekarniki, to Amica Integra jest najlepiej wyposażona w stosunku do ceny i ma bardzo dobrą prasę, więc jeśli nie przeszkadza Ci trochę mniejsza pojemność to glosuję na ten wybór. Z większych popatrz na Eletroluxa z funkcją pary, niekoniecznie z czyszczeniem parowym (ponoć nie działa ono do końca tak, jak powinno). Jednak funkcja gotowania na parze, pieczenia z użyciem pary warte są zainteresowania (na przykład model Electrolux EEB8585POX, albo tańszy Electrolux EOB6850AOX) . Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów i satysfakcji z pięknych wnętrz.

Edytowane przez Kejt_R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się i ja i zastanawiam się dlaczego dopiero teraz trafiłam na Twój wątek ;) Moi faworyci to WC (piękne cegły) i łazienka oczywiście. Trzymam kciuki za składanie kuchni. Mój już złożył trzy (dwie u nas i jedną u rodziców) i śmieje się, że może oferować usługę składania :D Będę regularnie zaglądać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo mi się w ogóle mało lamp podoba :sick: a jak mi sie podobaja to nie do mni ebo trzeba mieć dużo wyżej , u mnie bardzo nisko to nie wszystko pasuje :-)

 

teraz szukam farb i dostaje kręcka , musze kuchnie pomalować zeby szafki wstawić i chyba zdecyduje sie na złamany szary NCS-1500n bo co innego wybrać ??

http://images.myperfectcolor.com/repositories/images/colors/MPC00095964-2.jpg

 

Ten kolor jest jaśniutki, szary i biały się na nim pięknie odcina :) U mnie przed remontem jedna ze ścian pełni rolę próbnika do kolorów i ten wygrał :) Nawet omalowywałam go bielą, żeby sprawdzić jak się ze sobą komponują. Dól ściany malowany na grafit, że niby listwa :D Maluj S 1500N, ślicznie wygląda:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonka dziewczyny w kwestii klamek napisały już wszystko :yes: my swoich nie mogliśmy przetestować na żywo, ale sporo przetestowaliśmy z tych dostępnych. Ważne jest to jak klamka leży w dłoni i jej "miękkość" czyli to ile siły trzeba użyć. My zdecydowaliśmy się na Linea Cali i jesteśmy bardzo zadowoleni, klamki z 10 letnią gwarancją, ciężkie, porządne :yes: Wiele osób odradzało nam te najtańsze.

Nie mam kiedy się wybrać, pewnie jakaś Bartycka powinna byc brana pod uwagę ale nie mam kiedy :bash: Muszę sie gdzieś ruszyć bo potzrebuje je chyba gdzieś do dwóch tygodni ;)

odnalazłam modele :)

mikrofala to BM5240AX a piekarnik BO7422AX

z mikrofali korzystam mało, natomiast piekarnik mocno eksploatowany bo uwielbiam piec :)

Super bardzo dziękuję, myśle nad innym modelem ale ciesze sie ze opinia pozytywna o producencie :)

Witam się i ja i zastanawiam się dlaczego dopiero teraz trafiłam na Twój wątek ;) Moi faworyci to WC (piękne cegły) i łazienka oczywiście. Trzymam kciuki za składanie kuchni. Mój już złożył trzy (dwie u nas i jedną u rodziców) i śmieje się, że może oferować usługę składania :D Będę regularnie zaglądać.

 

Zapraszam serdecznie i dziękuję za miłe słowa :rolleyes::rolleyes: Duzo jeszcze brakuje ale robimy sami i niestety len jest naszym wrogiem a jednoczesnie wielkim przyjacielem po całym dniu pracy :)

Elo Ivy :)

Jestem po pełnej lekturze wątku. Pięknie u Ciebie. Łazieneczka z cegłą perełeczka, kuchnia zapowiada się też uroczo, o tej łazience z mozaiką wiesz co myslę :)) Jeśli chodzi o piekarniki, to Amica Integra jest najlepiej wyposażona w stosunku do ceny i ma bardzo dobrą prasę, więc jeśli nie przeszkadza Ci trochę mniejsza pojemność to glosuję na ten wybór. Z większych popatrz na Eletroluxa z funkcją pary, niekoniecznie z czyszczeniem parowym (ponoć nie działa ono do końca tak, jak powinno). Jednak funkcja gotowania na parze, pieczenia z użyciem pary warte są zainteresowania (na przykład model Electrolux EEB8585POX, albo tańszy Electrolux EOB6850AOX) . Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów i satysfakcji z pięknych wnętrz.

Dziękuję :hug: Nie mysląlam jak moj P. wypatrzył te plytki ze bedą takie robiły fajne wrażenie :-) a mówią ze "chłopy" mają słaby gust ;)

Piekarnik bardzo bym chciala ten pierwszy , ale jest poza moim zasiegiem ( Chloe chyba go wybrała) , musi być poniżej 2000 zł . Drugi nie ma termosondy na czym mi bardzo zalezy , bo ja piekę sporo mięs. Mało kupuje wędlin tylko takie we własnym zakresie szyneczki, indyk i inne takie do kanapeczek :rolleyes: Myślę nad ta Amicą jeszcze chociaz jest droższa niż wybrane Gorenje :rolleyes::rolleyes: Tak to jest jak kasa ogranicza :bash:

Ten kolor jest jaśniutki, szary i biały się na nim pięknie odcina :) U mnie przed remontem jedna ze ścian pełni rolę próbnika do kolorów i ten wygrał :) Nawet omalowywałam go bielą, żeby sprawdzić jak się ze sobą komponują. Dól ściany malowany na grafit, że niby listwa :D Maluj S 1500N, ślicznie wygląda:)

 

Pokaz koniecznie jak wyszły te próby :rolleyes: Jestem zdecydowana , dzisiaj pewnie podjedziemy kupić bo bez tego nie mogą ustawiać mebli :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaz koniecznie jak wyszły te próby :rolleyes: Jestem zdecydowana , dzisiaj pewnie podjedziemy kupić bo bez tego nie mogą ustawiać mebli :-)

Musisz uwierzyć na słowo :D Próby nie nadają się już do pokazania, gdyż ściana jest zastawiona zawartością dwóch komód, które pojechały do odnawiania :) Generalnie jest u mnie, delikatnie mówiąc, bałagan.. Nie wiem, jak ja przeżyję ten remont, bo już w tej chwili mam chęć wszystkim głowy pourywać :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...