Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domeczek.......


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

właśnie ja też tylko jedno gniazdko przy palnikach z tego samego powodu - blender :)

i też właśnie cenowo jest bardzo korzystne

Iwonka a może w szafce nad? też byś mogła takie wysuwane założyć tylko do góry nogami :D wtedy nie dziurawisz blatu, i gniazdka nic a nic nie widać :)

Jest to tez rozważana opcja bo zostaje mi kabelek od okapu do wykorzystania :-)

Ja do mojego biało czarnego wc chyba dam taka lampe nowodvorskiego http://ampla.eu/foto_nowodvorski/7A67F841-30B4-4FEE-BB95-1A0679DE86E7.JPEG myślę że do Twojej cegły tez bedzie pasować .... no i cena baaaardzo przystępna ;)

 

mam ja zapisaną również :cool: musze skonczyć, powiesić lustro, przymierzyć moj pierwszy zamysł czyli zarowka edisonka na czarnym kablu i zobaczymy czy pasuje :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo no widzisz - myślimy podobnie :D - ja mając górne szafki wolałabym tam umieścić gniazdko :cool:

 

a wiecie - znalazłam w piwnicy staaaaaaaaaarą lampkę taką przemysłową - muszę ją oczyścić, może przemalować i mam akurat lampkę do kibelka :wiggle: Iwi weź poszukaj u teściów na strychu dobrze, bo może są tam i jakieś lampki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo no widzisz - myślimy podobnie :D - ja mając górne szafki wolałabym tam umieścić gniazdko :cool:

 

a wiecie - znalazłam w piwnicy staaaaaaaaaarą lampkę taką przemysłową - muszę ją oczyścić, może przemalować i mam akurat lampkę do kibelka :wiggle: Iwi weź poszukaj u teściów na strychu dobrze, bo może są tam i jakieś lampki :D

 

Kochana strych mam w małym paluszku - rózne skrzynki jak ta co sobie przywiozłam, jakieś krzesła, buty relaksy czy stare okna tak, ale lampy nie ma. Jest jakiś stary żyrandol i umywalka ale nie pasują mi do wystroju :cool:

Niestety moj P. sezon przed tym jak mnie poznał wymieniał dach w domu i dużo rzeczy ( sądząc po tym co jest tam i po opisie tego co wywalali) wyrzucił :bash::bash: Ale zawsze znajdę tam jakieś perełki bo tylko ja tam wchodzę :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychodze ze zdjęciem Beckersa kuchennego, o które prosilas :-) nie wiem czy to pomoże B-)

 

IMG_20140807_161942.jpg

 

Jeśli chodzi o baterię, to pamiętam tylko, że mój chłop nabył ją w castoramie, bo była przeceniona. Głowy sobie uciąć nie dam, ale coś mi świta, że to Cook&Lewis, czy jak mu tam :-D Jestem z niej bardzo zadowolona, bo ma wszystko czego chciałam, tj. wyjmowana wylewke i tzw. 'prysznic' :-D

IMG_20140807_163003.jpg

 

:-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jazzy, genialny ten szary :)

 

Ja gniazdko robię w blacie, ale w większej odległości od płyty, bo wokół płyty jednak za bardzo otoczenie się brudzi - przynajmniej u nas, bo to mój G. gotuje :)

 

A potrzebuję go do podłączenia czajnika elektrycznego - i umieszczenie w rórnych szafkach odpada - denerwowałby mnie wiszacy kabel :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychodze ze zdjęciem Beckersa kuchennego, o które prosilas :-) nie wiem czy to pomoże B-)

 

[ATTACH=CONFIG]273650[/ATTACH]

 

Jeśli chodzi o baterię, to pamiętam tylko, że mój chłop nabył ją w castoramie, bo była przeceniona. Głowy sobie uciąć nie dam, ale coś mi świta, że to Cook&Lewis, czy jak mu tam :-D Jestem z niej bardzo zadowolona, bo ma wszystko czego chciałam, tj. wyjmowana wylewke i tzw. 'prysznic' :-D

[ATTACH=CONFIG]273651[/ATTACH]

 

:-D

 

bardzo dziękuję :hug: śliczny kolorek :cool: Mam pytanie do baterii czy ona ta końcówkę ma metalową czy plastikową ??

 

jazzy, genialny ten szary :)

 

Ja gniazdko robię w blacie, ale w większej odległości od płyty, bo wokół płyty jednak za bardzo otoczenie się brudzi - przynajmniej u nas, bo to mój G. gotuje :)

 

A potrzebuję go do podłączenia czajnika elektrycznego - i umieszczenie w rórnych szafkach odpada - denerwowałby mnie wiszacy kabel :)

 

Ja chyba zrobię po lewej stronie od płyty bo tam nie mam nic, nie bedzie tak idealni przy ale na tyle żeby sięgnął blender :-)

 

a czajnik..hmmm ciekawe gdzie go postawię , muszę pomyśleć :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivy, końcówka jest plastikowa :-)

Tak przy okazji, mam ten sam piekarnik co aniaczek :-) Dla mnie bomba :-) nagrzewa się błyskawicznie i piecze super :-)

 

dziękuję za opinię :)

Ivy a ja czekam na twoja wyfugowana ceglaną łazienkę ... moje płytki już w domu... jeszcze ichnie widziałam ale już się cieszę że będę mogła zacząć robić ceglane ściany!

ooo to jeszcze chwile :cool:

Mnie się przyda - dzięki:D

 

to sie cieszę :D

 

 

u nas tez juz trochę czarno :lol2:

 

 

http://media-cache-ec0.pinimg.com/236x/55/b9/28/55b928e9e8d50be7959a13c8a59a674c.jpg

 

i porównanie kolorów dla potomnych :cool:

http://media-cache-ec0.pinimg.com/736x/04/d6/9f/04d69fdb321fad75158c879261356be7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivy, ja w sprawie piekarnika;) Przetestowałam (połowicznie) tego Samsunga. Dla mnie bomba. Połowa komory nagrzewa się baardzo szybko. Brakuje mi tylko jakiegoś światełka, które zgaśnie/zaświeci się w momencie, gdy temperatura jest osiągnięta (No chyba, że jeszcze go nie odkryłam). Po 3 minutach po prostu włożyłam ciasto do wnętrza i zaczęło się piec (czyli trzeba zdobyć wyczucie). Piecze się równomiernie i nawet zgodnie z czasem podanym w przepisie;) W tym tygodniu sprawdzę, czy ciasto i mięso piekąc się równocześnie się nie "pogryzą". Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...