Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domeczek.......


Recommended Posts

u mnie kosze sa rowne, nie sciete po skosie...

 

qrcze bede musiala blagac szwagierke zeby mi pojechala i fotki cyknela, bo od tygodnia tak jedzie i jakos wybrac sie nie moze;)

 

bo znalazlam po numerze własnie TE

 

Mam nadziję ze servo bedzie dzialalo jak trzeba u ciebie...i u mnie. Wg wszytskich rysunkow/filmow i tego co wiedzialam w studiach kuchennych wysuwa sie lepiej niż tylko delikatnie, może trzeba coś wyregulować :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

hmm no to moze to cos podobnego..ale ja wg zdjec u mnie widze ze sa proste :)

 

wqrwia mnie gosciu od sadzonek ... zamowienie mialo byc po 15wrzesnia ale auto padlo i tak jada do nas i jada... dzisiaj na 100% mieli dojechac, cisza w tel, nikt nie dzwoni, wiec ja zadzwonilam gdzie sa?

a on ze auto dalej nie sprawne :wtf:

 

powiedzialam ze taki kit to moze komus innemu wciskac i ze zadam zwrotu pieniedzy skoro nie potrafi zorganizowac transportu! bo sa rozne sposoby, zeby dojechac z towarem do klienta...i sie daje znac jezeli cos nie tak...poza tym mowil ze kurierem wysle jak sam nie da rady....

niby na piatek maja byc-jak nie to Ivy wysle Ciebie do niego :D albo sama sie przelece samolotem i go zj@bie:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

powiedzialam ze taki kit to moze komus innemu wciskac i ze zadam zwrotu pieniedzy skoro nie potrafi zorganizowac transportu! bo sa rozne sposoby, zeby dojechac z towarem do klienta...i sie daje znac jezeli cos nie tak...poza tym mowil ze kurierem wysle jak sam nie da rady....

niby na piatek maja byc-jak nie to Ivy wysle Ciebie do niego :D albo sama sie przelece samolotem i go zj@bie:mad:

 

 

co i jak tam ?? Mam gdzies jechać ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuchnia sie robi....tak wiem długo ale byla kupiona szybciej niż planowany "montaż"

...i oczywiście będzie jeszcze sie robić bo czekamy do poniedzialku na Pana z serwisu co powoduje ze jedna część jest w rozsypce :mad:

 

 

tak podchodziliśmy profesjolnalnie do wymiarów i pionów /poziomów

 

http://media-cache-ak0.pinimg.com/736x/63/eb/01/63eb014b96dba36b2fce6be8c43a2c35.jpg

 

 

a taki tego efekt

http://media-cache-ec0.pinimg.com/736x/6f/39/58/6f39582d4338881f03e395749f83296f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oł je :wave:

sprzęt 1 klasa widzę użyty :)

 

i jak dużo masz miejsca nad szafkami :) jakiej one są wysokości?

 

80 cm ....100 nie otworzyły by sie przez tubki i posłuchałam rady projektantki tak troche przypadkiem zeby nie wyszło za cieżko :D

Chciałam wyższe i chciałam zabudowe nad...ale wyższe sie nie zmieściłyby - musiała bym zrobić jakiś mikro odstęp od blatu a już teraz wydaje mi sie ze mogly wisieć wyżej ale wtedy bym nie dostała do niczego w szafkach heheh :-( a zabudowa po piersze nie bardzo mial kto a dwa byla by taka "od czapy" jak sobie to wszystko poukładałam :-) Mam za dużo tych wszytskich podciagów i bylo by to az nadto szczęścia :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rany, Iwonka - pięknie to wygląda! Mam nadzieję, że jednak szybko złożycie całość, bo chciałabym jak najszybciej zobaczyć rezultaty:yes:

 

Co to za cholerna firma, co ma problemy z wymianą sprzętu:confused: Buu - nerwamam, bo jestem właśnie na etapie zamawiania AGD:mad:

Mam nadzieję, że zmywara będzie chodzić jak ta lala:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivy jedziesz z koksem :wave:

 

Ewa, lampa faktycznie bardzo, bardzo :yes: Chloe widziała? Może lepiej, żeby nie ;)

 

Hehe-widziałam - nawet na żywo mi się udało(coś baaardzo podobnego albo nawet inedtyko) - poważnie myślę o takich nad stół jadalniany;) Boję się tylko przesadzić, więc może pomysł padnie i wtedy dam coś, co dopasuje się do lampy stojącej (jeśli takową nabędę;) )

 

Julianno, ano kują się - brakuje jeszcze tych nad stół ale właśnie nie jestem przekonana, czy powinnam kontynuować latarniowo:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dobrze :)

Dziękuję :) zobaczymy co będzie dalej :cool:

pieknie Ivy :yes:

tylko 10cm mniej od moich gornych :D

 

a sprawdzaliscie czy waz jest dobrze podlaczony przy zmywarce? moze wyskoczyl ?

wszystko idealnie podłączone, wszytsko suche z tych elementów wtykanych, jakiś problem jest gdzieś indziej bo nabiera wody i nie przestaje a przecie zmywarka myje w malej ilości i nie musi miec wody pod dekiel :cool:

jutro bedziem wiedziec kochana;)

Doczytałam u Asi ze beda dzisiaj wiec rewelacja , bo już mialam dzwonić po Karolinę ze jedziemy ;)

O rany, Iwonka - pięknie to wygląda! Mam nadzieję, że jednak szybko złożycie całość, bo chciałabym jak najszybciej zobaczyć rezultaty:yes:

 

Co to za cholerna firma, co ma problemy z wymianą sprzętu:confused: Buu - nerwamam, bo jestem właśnie na etapie zamawiania AGD:mad:

Mam nadzieję, że zmywara będzie chodzić jak ta lala:)

Ja tez już bym chciała rezultat finalny , wczoraj nawet troche popakowała do szuflad i stwierdzam ze jest ich za mało.....chciala bym miec samych szuflad tyle co Karolina :cool:

Ivy, piękna kuchnia, biała, matowa :) Nie mogę się doczekać na resztę :)

 

A sprzęt profeska :)

Dziękuję:) Zawsze miala być biala w połysku, chyba z 10 lat o takiej mowilam ...i jak przyszło do kupowania to moje serce mocniej zabiło do tej :cool: wiem ze nawet jak bym robiła na zamowienie to była by tez taka tylko z frezowanymi uchytami :)

SSSUUUPPPEEERRR :)

Ale fajnie wygląda ten rządek :)

A tę lampę widziałaś na West?

Jakoś mi do cegiełek pasuje :)

http://static.westwing.pl/i/ES-JU091WWAKXE1ES-2.jpg

 

Mam nadzieję ze reszta tez będzie ok, jak sobie teraz patrzę to jest kilka rozwiązań które mogły by być jeszcze ładniejsze- np jeden front na dolnych szafkach z szufladami ( zrobię i pokaże fotke jakoś w weekend moich) , było by ładniej ale zdecydowanie mniej praktycznie

 

Lampę widziałam i tez o niej myślę nadal, tylko chyba musze odpuścić teraz ten wydatek :cool: Szykuje sie na fajny wyjazd do miejsca powstania tej lampy, może tam coś wypatrzę wiec zbieram środki :cool:

Ivy jedziesz z koksem :wave:

 

Ewa, lampa faktycznie bardzo, bardzo :yes: Chloe widziała? Może lepiej, żeby nie ;)

:cool:

Usuwać Asiu? :D

Eee... Chloe zrobiła projekta i kują się wymarzone :D

 

Hehe-widziałam - nawet na żywo mi się udało(coś baaardzo podobnego albo nawet inedtyko) - poważnie myślę o takich nad stół jadalniany;) Boję się tylko przesadzić, więc może pomysł padnie i wtedy dam coś, co dopasuje się do lampy stojącej (jeśli takową nabędę;) )

 

Julianno, ano kują się - brakuje jeszcze tych nad stół ale właśnie nie jestem przekonana, czy powinnam kontynuować latarniowo:p

 

Chloe a kiedy Twoje bedą gotowe?? Nie wiem tylko czy taka lataernak z otwartym świtelkiem nie bedzie raziła przy stole za bardzo ?? Chociaż może takie "edisonkowe" światło jest bardziej neutralne :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

wszystko idealnie podłączone, wszytsko suche z tych elementów wtykanych, jakiś problem jest gdzieś indziej bo nabiera wody i nie przestaje a przecie zmywarka myje w malej ilości i nie musi miec wody pod dekiel :cool:

 

Doczytałam u Asi ze beda dzisiaj wiec rewelacja , bo już mialam dzwonić po Karolinę ze jedziemy ;)

 

Ja tez już bym chciała rezultat finalny , wczoraj nawet troche popakowała do szuflad i stwierdzam ze jest ich za mało.....chciala bym miec samych szuflad tyle co Karolina :cool:

 

Dziękuję:) Zawsze miala być biala w połysku, chyba z 10 lat o takiej mowilam ...i jak przyszło do kupowania to moje serce mocniej zabiło do tej :cool: wiem ze nawet jak bym robiła na zamowienie to była by tez taka tylko z frezowanymi uchytami :)

 

....

 

no to faktycznie zonk ze zmywarka...

 

a wiesz..mozecie sie nadal do nich wybrac!

jakos nie mam pewnosci czy sadzonki doniczkowane 4letnie tak wygladaja... mialy miec 60-70cm... (wiekszosc z nich po 40cm ) a maja niektore...(nawet po 15 ;) )

10590595_10202448051473350_5016251502618910517_n.jpg?oh=291d9c3a7b343739794015363052821d&oe=5427CC54&__gda__=1411941627_1343711948b6d68bc7f5291881e4d37f

 

ta niby jest 60cm

10635780_10202448052473375_9057489492855193226_n.jpg?oh=d683e1eac7f557fa73919e98cf19776a&oe=5427C225&__gda__=1411892694_7ac96d0ff13e552990eab578a362e3cd

 

w kupie razniej ;)

to tylko garstka tego co zamowione

10650036_10202448053473400_6220174745571822415_n.jpg?oh=2cfa9265fca79e2a31c739f0bf494bd4&oe=5427ABEF&__gda__=1411874204_ba45e829d26de4e88a2ba651b812ff49

 

====================================================================================

 

co do frontow kuchni, to wiesz ze ja bylam tez wiecznie nastawiona na lakier? a od roku na mat, ktory kurde :bash: wina mojego meza, uparl sie na polysk...

nie zaluje ze takie mam, ale..zostaje to cos co jednak nie jest moim wyborem... szafki gorne , ktorych mialo nie byc, polysk zamiast matu... brak mini wyspy...

ot takie male zale z mojej strony :D

Edytowane przez Mmelisa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...