Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domeczek.......


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Baterie do wanny podobne do mojej :) Z tym że u mnie bateria jest zamontowana w półce z K-G, obłożonej płytkami...

 

Pozdrawiam!

 

I jak, wybralisscie już baterie wannową? Mi się bardziej ta druga podoba, bo mam wrazenie, że na pierwszej się będzie bardziej kamień osadzał :p

u mnie tez bedzie zamontowana na połce obłożonej płytkami, jeszcze nie wybrany dokładnie model :-)

Nawet nie wiem jak ma wyglądać ta łazienka :bash::bash::bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ivy,

dopiero zauważyłam, ze masz swoją galerię:eek: Super:wave:

Wpisuję się na listę podglądaczy- wszak najfajniejszy etap czyli wykończeniówka przed Wami:yes:

Trzymam kciuki:bye:

 

ps. W jakich okolicach Wawy budujecie (jeżeli to nie top secret oczywiście;))

Witam w moich nie wykończonych progachh :hug::hug: okolice Grodziska :-)

 

Ivy, dzięki za szczegóły. Jeszcze ogrzewania nie mam policzonego, więc nie wiem czy to będzie konieczne, ale pomysł bardzo fajny.

 

Pesteczko, faktycznie widziałam kiedyś u Demonków to ogrzewanie tylko nie wiem czemu zapamiętałam, że to maty elektryczne :confused:

Scienne to fajna sprawa, przy policzeniu ogrzewania mogę pomóc, jak by coś pisz na priv :rolleyes:

Iwonko,podglądam cały czas i trzymam kciuki ,żebyś jak najszybciej doszła do etapu ,który tygryski lubią najbardziej :D

Oluś bardzo bym chciała byc na tym etapie już, niestety jeszcze chwilkę będą trwać te mniej ciekawe prace ;)

Witam się:D

Podglądam - piękne inspiracje, cudna wizualka łazienki. Bardzo zapadła mi w pamięć - będzie ślicznie, nawet w niewielkim pomieszczeniu.

Miło ze wpadłaś do mnie;) Twój domek zapowiada się ślicznie, u mnie mam nadzieję ze coś z wizualizacji uda się zrealizować ;)

Widzę, że po urlopie inwestorzy pełni chęci do pracy :D

Trzymam mocno za Was kciuki, Iwonko :hug:

Działajcie!

 

Pełni chęci :rolleyes: Wczoraj skończyliśmy o 22;) Pierwszy raz byłam w domu tak późno, po ciemku( nie mamy jeszcze prądu, jedziemy na przedłużaczach wiec takie prowizorki), podczas dużego deszczu, szumiało, wiało, na naszej ulicy jeszcze prawie nikt nie mieszka, ciemno na ulicy ...na razie dziwne uczucie :-) trzeba się przyzwyczaić ;)

 

nawet odkurzacz wykorzystywany był jako przedłużacz :

http://media-cache-ak0.pinimg.com/736x/25/b8/ff/25b8ff3104b9e53ba46be8e8324ede99.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivy fajna sprawa z tym ogrzewaniem ściennym :yes: pozaznaczaj sobie coś jakoś, żebyś potem wieszak mogła wkręcić, albo przynajmniej porządne zdjęcia gotowej instalacji. pozdrawiam :)

 

pozaznaczane, pomierzone. Mamy też pirometr i jak będzie grzało będziemy " szukać" rurek ;) Jak nie to będzie fontanna :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę zapału do pracy po urlopie ,,,u mnie jakoś go brak:)

jakoś jeszcze jest, zobaczymy na jak długo :cool:

Ivy, fajnie że macie tyle zapału, to już połowa sukcesu :) My też niejednokronie siedzieliśmy do wieczora, tylko z dzieciaków wtedy szkoda...

A bidetkę mam chyba taką samą, fajna jest :yes:

 

Mamy motywacje żeby przyśpieszyć temat :yes: Bidettkę podpatrzyłam u Ciebie. Dobrze, że jest fajna w użytkowaniu :-) Pewnie nie pamiętasz ile płaciłaś,cio ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w moich nie wykończonych progachh :hug::hug: okolice Grodziska :-)

 

Oj tam zaraz niewykończonych:hug: ważne, ze gospodyni przemiła:wiggle:

Ja po drugiej stronie Wisły (okolice Radości), ale Komorów, Milanówek i Grodzisk są mi bardzo dobrze znane- mam tam trochę rodziny i sporo znajomych:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie :)

zainteresowało mnie to ścienne ogrzewanie - czy też mogę liczyć na pomoc?

:yes::yes:

Ivy, czuj się zmolestowana w tym temacie ;) Liczyliście sami sobie to ogrzewanie i pętle rozrysowali? Dobór pieca też sami ?

czekam na mailika :D

Oj tam zaraz niewykończonych:hug: ważne, ze gospodyni przemiła:wiggle:

Ja po drugiej stronie Wisły (okolice Radości), ale Komorów, Milanówek i Grodzisk są mi bardzo dobrze znane- mam tam trochę rodziny i sporo znajomych:)

Fajne tereny, coraz bardziej podoba mi sie tu :D

O też myślałam nad takim ogrzewaniem, a ja też z okolic Grodziska :bye:

 

 

ooo super , czyli niedaleko będzie ktoś znajomy :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonko, coś działacie, czy czekacie na weekend?

 

Trochę sie rozchorowałam wiec mała przerwa. Tynkarz działa, parapety zamontowały się we wtorek- podobno jest oka ale przykryte tekturą, folia wiec ciężko sprawdzić dokładnie.W weekend chyba będziemy robić wodę.

Kupiłam bidettkę tą co wcześniej pisałam :rolleyes:

Kupiłam na próbę taką lampę:

http://www.lampynowodvorski.pl/files/250/EYE%20white_5255.jpg

Kupiłam jedną na próbę , zobaczymy jaka jakość :-)

Szukam lampy wiszącej nad spocznik/schody....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...