Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domeczek.......


Recommended Posts

Dawno mnie nie było ...ale mam kilka fotek :-)

 

Kuchnia

dla mnie to bylo marzenie od lat mieć taka kuchnie, może jest taka jak wiele innych ale taka miala właśnie byc - duza, jasna z samymi szufladami gdzie sie da , ciemnym blatem i wymarzonym KA. Zamiast kuchni od stolarza jest ikea, zamiast granitu laminat ale jestem bardzo zadowolona z tego co zrobiliśmy :yes:

 

aaaa i proszę sobie wyobrazić białe drewniane żaluzje na oknie :cool:

http://media-cache-ec0.pinimg.com/736x/3e/37/49/3e3749f1323e7d41eda8a35f7ce85b37.jpg

http://media-cache-ec0.pinimg.com/736x/52/d6/5e/52d65e70cc36252640a8ddd40d1a6d68.jpg

http://media-cache-ak0.pinimg.com/736x/a7/1d/a5/a71da54e232d980af353274f7cbe6605.jpg

http://media-cache-ec0.pinimg.com/736x/e5/9e/55/e59e550ea07642668bd869cf6cd6799c.jpg

http://media-cache-ec0.pinimg.com/736x/0e/b3/84/0eb384bb2d2ab404f448850cd8a780ee.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Iwonka!!!Piękna, spójna i wydaje mi się bardzo wygodna kuchnia!:) I duuża!! I nie czepiaj się laminatów - mają swoje zalety:D

 

Mają ...głownie cene ale ten mi sie bardzo podoba :cool:

Ivy, ależ Ty masz dużą kuchnię!! Generalnie - bardzo ladnie :-) uchwyty masz metalowe czy frezowanie? Jaki wzielas blat? Fronty malowane czy laminowane? Przepraszam, pewnie odpowiedzi na te pytania już były ale długo mnie nie było ;-)

 

oooo kogo widzę :hug: Kuchnia to klasyczna ikea wiec wybór taki jak mają w ofercie - uchwyty metalowe, fronty niestety laminowane. Blat to laminat Kronopolu U 190 KM Czarny , ścinany na "ostro" aby była prosta krawędź :yes: Oczywiście przy stolarzu byłby większy wybór możliwości ale cena + 100% :sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonka, wyszło pięknie! :) Gratuluję :) Jaki masz plan na przestrzeń między blatem a wiszącymi szafkami? (Już żałuję, że nie zrobiłam ukrytych gniazdek w blacie)

Na tej ścianie z szafkami wiszącymi nie mam gniazdek bo nie chciałam szatkować tej przestrzeni , mam na tych krótszych po bokach okna i w blacie na lewo od płyty wiec myslę ze wystarczy :cool: Plan jest raczej na szkło , ale chyba w kolorze zlewającym sie ze ścianą :cool: Mam jeszcze czas na przemyślenie az nazbieram kasy na ten element :cool:

:wave::wave:

 

W koncu gotowa :D

 

pokaz jeszcze zdjecie na prawo z piekarnikiem pliis :D

 

i faktycznie..kuchnie bardzo podobne mamy :D

 

Mówiłam własnie ze podobne będą :cool: czerwony KA pasuje :cool:

Tam juz dalej nic nie ma ...skrywa się staar lodówka która psuje efekt :sick: Muszę nazbierać na zestaw lodówka + zamrażalka do zabudowy i wtedy bedzie całość. Szczęśliwie w Ikea można kupować po jednej szafce wiec uzupełnimy ten brak za jakiś czas :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moorela..ale ja tego nie odbieram jako "dogryzienie komus" ..no co ty :no:

 

 

wersja ekonomiczna tez miala u mnie byc :yes: ale moj nie chcial polysku w postaci folii ..a ja bylam za matem ikeowskim, a moj natomiast nie...wiec ma jak chcial..swiecaca kuchnie ;)

 

czytalam na forum o tych odpryskach i reklamacjach... ale tam sa frezowane fronty, a u mnie nie..moze nie bedzie tak zle :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kocham Twoją kuchnię :) W mieszkaniu mamy jeden ciąg właśnie takich szafek białych stojących pełnych i wysokich pełnych wiszących. Co prawda tylko na jednej ścianie i już mają ponad 15 lat więc przydało by się odświeżenie ale lokatorzy jakoś specjalnie nie płaczą. W każdym razie taka biała prosta kuchnia to było moje marzenie od zawsze. Praktyczna, bo wymieniam dodatki, zasłonki i klimat się zmienia. CO prawda ścianę naprzeciw ciągu zrobiłam malinową ale pasowała mi do dębowego stołu. Powinnam tam remont zrobić...

 

Pokazałam Michałowi Twoją kuchnię a on na to "o, bez kafelków?" Nie wiem co się teraz dzieje, że bez kafelków powstają. W tej obecnej planowałam kafelki, potem panele bambusowe, które nawet kupiłam ale zakochałam się w tej ścianie i nie chcę jej zakłócać niczym :D Pewnie łyso wygląda ale do wszystkiego trzeba dojrzeć.

 

Powala mnie ogrom szafek u Ciebie. U mnie jest ich zdecydowanie za mało ale da się żyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AiŁ_gość

Nie będę oryginalna i powiem, że bardzo podoba mi się Twoja kuchnia :) Swoją planuję również białą, bez uchwytów ( u Ciebie jeszcze będą?) z równymi podziałami szafek, a pomiędzy szafkami szkło.

Pozdrawiam!

Edytowane przez AiŁ_gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...