Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domeczek.......


Recommended Posts

ja cię kręcę!

ale tam miejsca jest!!

WOW

 

:wiggle::wiggle::wiggle:

 

bez słodzenia - BOSKO! baaaaaardzo mi się podoba :)

a ten ciąg z szufladami wydaje się jakby miał z 5metrów! a to 3m?

 

Zdjęcia jednak troce przklamują jest tam jakies ok 380 cm wiec nie aż tyle, mi_mała może potwierdzić :rolleyes:

Fakt blatu roboczego mam teraz tyle ze narzekać nie mogę ;)

Iwonko, witaj w klubie Ikea! My po ponad roku nie żałujemy :)

 

Pozdrawiam!

Ja jestem bardzo zadowlona wiec liczę, że wszystko będzie dobrze :rolleyes:

Kocham Twoją kuchnię :) W mieszkaniu mamy jeden ciąg właśnie takich szafek białych stojących pełnych i wysokich pełnych wiszących. Co prawda tylko na jednej ścianie i już mają ponad 15 lat więc przydało by się odświeżenie ale lokatorzy jakoś specjalnie nie płaczą. W każdym razie taka biała prosta kuchnia to było moje marzenie od zawsze. Praktyczna, bo wymieniam dodatki, zasłonki i klimat się zmienia. CO prawda ścianę naprzeciw ciągu zrobiłam malinową ale pasowała mi do dębowego stołu. Powinnam tam remont zrobić...

 

Pokazałam Michałowi Twoją kuchnię a on na to "o, bez kafelków?" Nie wiem co się teraz dzieje, że bez kafelków powstają. W tej obecnej planowałam kafelki, potem panele bambusowe, które nawet kupiłam ale zakochałam się w tej ścianie i nie chcę jej zakłócać niczym :D Pewnie łyso wygląda ale do wszystkiego trzeba dojrzeć.

 

Powala mnie ogrom szafek u Ciebie. U mnie jest ich zdecydowanie za mało ale da się żyć :)

Aga dziekuję :rolleyes: U Ciebie kuchnia wcale nie jest taka malutka , masz trochę tych szafek jednak dzięki "podwójnemu" półwyspowi wiec tez nie jest źle :rolleyes: Chociaż Ja mimo tego ogromu szafek mam juz prawie wszystkie pełne heheh

Ivy! Doczekałaś się! Gratuluję. :wave:

 

Pięknie, przestronnie. Blat długaśny jak lotnisko! Aż KA tam ginie :p Super :yes:

 

Dziękuje :rolleyes: Faktycznie KA nie jest bardzo widoczny , takie maleństwo w rogu :rolleyes:

Nie będę oryginalna i powiem, że bardzo podoba mi się Twoja kuchnia :) Swoją planuję również białą, bez uchwytów ( u Ciebie jeszcze będą?) z równymi podziałami szafek, a pomiędzy szafkami szkło.

Pozdrawiam!

Dziekuję ;) tez mi sie podoba :rolleyes:

Anita i Lukasz... przeciez golym okiem widac, ze Ivy ma juz kuchnie skonczona i u niej uchwyty to schowany frez ;)

Tak , uchwyty metalowe sa schowane we frezie :) Jestem bardzo zadowolona z tego rozwiązania , wydaje mi sie ze jest bardzo praktyczne ;)

 

 

Hej Ivy..jak tam po imprezce :D

 

Super !!! Aga jest super gospodynią , przyjęła ( razem z M) nas milutko w swoim fajnym domku :rolleyes: Miłe towarzystwo, rozpalony kominek , dobre jedzonko, pyszne ciasto i trochę wina ...idealnie spędzony wieczór :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ivy rewelacja :) masz dużą kuchnię i bardzo bardzo dużo miejsca w szafkach i na blacie (trochę tego zazdroszczę) :)

pięknie i czysto pod względem formy, układu :)

tam mogą swobodnie 3-4 osoby przebywać nie przeszkadzając sobie wzajemnie - przydatne przy spotkaniach rodzinnych ;)

 

ja też mam z Ikei i nikt z odwiedzających nie chce mi wierzyć ;) hihi ;) i to mnie najbardziej cieszy :)

 

a KA taki samotny tak w kącie ;) pomyśl o towarzystwie dla niego ;) jaki to kolor ?? pokażesz bliżej ? masz do niego dostawki ?? marzy mi sie taka do makaronu, ale z drugiej strony - ilez razy w roku będę miała czas by sama robić makaron :confused: :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivy rewelacja :) masz dużą kuchnię i bardzo bardzo dużo miejsca w szafkach i na blacie (trochę tego zazdroszczę) :)

pięknie i czysto pod względem formy, układu :)

tam mogą swobodnie 3-4 osoby przebywać nie przeszkadzając sobie wzajemnie - przydatne przy spotkaniach rodzinnych ;)

 

ja też mam z Ikei i nikt z odwiedzających nie chce mi wierzyć ;) hihi ;) i to mnie najbardziej cieszy :)

 

a KA taki samotny tak w kącie ;) pomyśl o towarzystwie dla niego ;) jaki to kolor ?? pokażesz bliżej ? masz do niego dostawki ?? marzy mi sie taka do makaronu, ale z drugiej strony - ilez razy w roku będę miała czas by sama robić makaron :confused: :rolleyes:

 

 

Słonko dziękuję :rolleyes: Zdjęcie zrobione zaraz po montażu blatu wiec nie ma wszystkich akcesoriów - czajnik, chlebak od Meliski , express do kawy, młynki itp

Myśle jeszcze i stojaku na noże ...może do kompletu

http://www.rossi.pl/images/galeria/producent_27/zdjecie_20252_2.jpg

 

KA m klasyczny czerwony kolor :-) Mam do niego tylko maszynkę do mięsa , ale zastanawiam sie nad dostawkami - musze zobaczyc co tam jest fajnego i zamówić sobie zza wielkiej wody bo u nas ceny kosmos :rolleyes:

No jak to Slonko jaki kolor..

czerwony, piekny czerwony :D :lol2:

 

Ivy... dojdzie chlebak, jakies mlynki do soli/pieprzu i juz kacik zagospodarowany pieknie :D

 

Fajnie, ze imprezka udana :yes: az tak po cichutku zazdraszczam :rolleyes:

 

Tak, czerwony i wydaje mi się ze pasuje bardzo :rolleyes: Dodatki dojda i będzie więcej, chociaż raczej nie za dużo bo lubię przestrzeń :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciągle lukam na tę kuchnię :)

380cm? to galancie! chyba nie umiem dodawać to więcej jak u mnie :D a myślałam że długasa blat mam :-P

 

 

jaki masz zlew? ja właśnie szukam swego ideału :lol2:

 

i co wylukałaś ??

 

przesadziłam...mam 373, 5 cm ;)

 

zlew najzwyklejszy zwyklak, szukaj tego swojego jednak dalej heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no że mi się podobuje :) baaaaaaaaaaaaaaaaaardzo dużo miejsca - nawet jak fotka przekłamuje to jednak liczny robią swoje! na pewno jest wygodnie pracować :)

duuuuużo gotujesz teraz, co?

 

jestem zadowolona bardzo :rolleyes: troche tylko szukam jeszcze niektórych rzeczy w szafkach ale już jest coraz lepiej ;)

gotuje, teraz głównie makarony, sosy ..to czego nam brakowalo :rolleyes:

Ivyyyyyy u mnie blok do nozy jest w promocji dla klubowiczow... :lol2:

 

 

znowu pol ceny z PL :rotfl:

 

kusisz...i jeszcze jest toster :bash::bash::bash::bash::bash:

Edytowane przez ivy17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia jednak troce przklamują jest tam jakies ok 380 cm wiec nie aż tyle, mi_mała może potwierdzić :rolleyes:

Fakt blatu roboczego mam teraz tyle ze narzekać nie mogę ;)

 

Ja jestem bardzo zadowlona wiec liczę, że wszystko będzie dobrze :rolleyes:

 

Aga dziekuję :rolleyes: U Ciebie kuchnia wcale nie jest taka malutka , masz trochę tych szafek jednak dzięki "podwójnemu" półwyspowi wiec tez nie jest źle :rolleyes: Chociaż Ja mimo tego ogromu szafek mam juz prawie wszystkie pełne heheh

 

Dziękuje :rolleyes: Faktycznie KA nie jest bardzo widoczny , takie maleństwo w rogu :rolleyes:

 

Dziekuję ;) tez mi sie podoba :rolleyes:

 

Tak , uchwyty metalowe sa schowane we frezie :) Jestem bardzo zadowolona z tego rozwiązania , wydaje mi sie ze jest bardzo praktyczne ;)

 

Super !!! Aga jest super gospodynią , przyjęła ( razem z M) nas milutko w swoim fajnym domku :rolleyes: Miłe towarzystwo, rozpalony kominek , dobre jedzonko, pyszne ciasto i trochę wina ...idealnie spędzony wieczór :rolleyes:

 

Dokładnie :) Potwierdzam - perspektywa lekko przekłamana przez zdjęcie, ale kuchnia i tak duża ;) I piękna - białe, matowe szafki z ukrytymi frezami i kawał blatu roboczego. No i sam blat - bardzo ładny o lekko chropowatej strukturze w głębokiej czerni :)

 

Ivyyyyyy u mnie blok do nozy jest w promocji dla klubowiczow... :lol2:

 

zobacz klubbpris:D

 

znowu pol ceny z PL :rotfl:

 

Mel rozwiń biznes w ten sposób handlując ;)

 

Kurcze, Mel, musisz się zastanowić nad rozwinięciem biznesu. Ten blok na noże - genialny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...