Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domeczek.......


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

czarno czarny :rolleyes:

 

nieee no bialo czarny:rolleyes:

 

:lol2:

 

piszemy o tosterze..nie sandwich'u.. co to chlebek w srodek i on pyk do gory wyskakuje? :rolleyes: :lol2:

z checia bym wziela termokanne(termos?)...ale mam juz Eva Solo..

a tez w fajnej cenie... kurde..chyba pokupuje jutro kilka pierdol i bede miala na prezenty..albo odsprzedam ;)

Edytowane przez Mmelisa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

co to chlebek w srodek i on pyk do gory wyskakuje? :rolleyes: :lol2:

 

tak

 

 

 

z checia bym wziela termokanne(termos?)...ale mam juz Eva Solo..

a tez w fajnej cenie... kurde..chyba pokupuje jutro kilka pierdol i bede miala na prezenty..albo odsprzedam ;)

 

cena jest rewelacyjna :rolleyes: Myśle ze na prezenty to możesz kilka fajnych elementów kupić za te kwoty ;)

Edytowane przez ivy17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak o TYM

 

 

 

 

 

cena jest rewelacyjna :rolleyes: Myśle ze na prezenty to możesz kilka fajnych elementów kupić za te kwoty ;)

 

Ok czyli o tym samym piszemy :yes:

 

prezenty... tylko czy ja nikogo nie obraze ;) bo np skad mam wiedziec, ze np taki termos spodoba sie bratowej albo mamie?

 

ja bym sie tam ucieszyla za takie roznosci :rolleyes::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok czyli o tym samym piszemy :yes:

 

prezenty... tylko czy ja nikogo nie obraze ;) bo np skad mam wiedziec, ze np taki termos spodoba sie bratowej albo mamie?

 

ja bym sie tam ucieszyla za takie roznosci :rolleyes::lol2:

 

Ja też :cool: znasz je troszkę wiec wiesz co może sie im spodobać :cool:

dziewczyny szalejecie :) :) :)

racja... bylo lepiej nie zagladac tam :cool:

 

 

tak , lepiej było nie zaglądac :cool: ale jak zaczełam używac kuchni to własnie okazuje sie ze blok na noż emi by sie przydał zebym nie musiała za kazdym razem siegać do szuflady, a jak może byc śliczny to szkoda nie skorzystac :cool:

Ivy piękna wielka wygodna kuchnia :)

Podpowiesz jak zakupiłaś KA ... w Polsce ceny mnie przerażają ... szukam alternatywy :)

 

 

Dziękuję :)

KA to był prezent od kuzynki z USA na nowy domek :yes: Kiedyś jęczałam jej ze jak juz będę miał kiedyś tam kiedyś dom to ją poproszę o pomoc w zakupie bo właśnie u nas ceny sa kosmiczne :cool: i jak juz kupilismy to oczywiście nie myślałam o takim wydatku a zrobiła mi niespodziankę i wysłała takie cudo :) Kuchni nie miałam a kiciuś czekał grzecznie w kartonie :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

KA to był prezent od kuzynki z USA na nowy domek :yes: Kiedyś jęczałam jej ze jak juz będę miał kiedyś tam kiedyś dom to ją poproszę o pomoc w zakupie bo właśnie u nas ceny sa kosmiczne :cool: i jak juz kupilismy to oczywiście nie myślałam o takim wydatku a zrobiła mi niespodziankę i wysłała takie cudo :) Kuchni nie miałam a kiciuś czekał grzecznie w kartonie :D:D:D

 

Ivy, zaglądam regularnie, choć mało się udzielam ;) Napisz proszę czy tego KA masz na napięcie europejskie czy masz przejściówkę? Bo mnie też ceny polskie przerażają, a taka alternatywa brzmi ciekawie, tylko że te na napięcie europejskie nawet w stanach są drogie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu tak cicho? :D

 

 

nic nie pokazuję to cicho :D

Ivy, zaglądam regularnie, choć mało się udzielam ;) Napisz proszę czy tego KA masz na napięcie europejskie czy masz przejściówkę? Bo mnie też ceny polskie przerażają, a taka alternatywa brzmi ciekawie, tylko że te na napięcie europejskie nawet w stanach są drogie....

 

Mam wtyczkę USA, bo taki dostałam wiec nie wybierałam ale można kupić przejściówkę na "nasz" prąd :-)

:

Lucka co prawda pytasz Ivy, ale ......... ;)

mój KA ma europeską wtyczkę, ale płynął z USA

 

Ivy pytałam o kolor, bo na moim monitorze był raz bordowy raz śliwkowy ;)

 

Wiem właśnie ze można kupić z normalną wtyczką/prądem jak u nas wiec warto się rozeznać :-)

U mnie KA to klasyczny czerwony kolorek, sliczny :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucka co prawda pytasz Ivy, ale ......... ;)

mój KA ma europeską wtyczkę, ale płynął z USA

 

Ivy pytałam o kolor, bo na moim monitorze był raz bordowy raz śliwkowy ;)

 

slonko, wiem ze tak mozna kupic, bo tak kupowałam młynek :) Tylko ze na europejską wtyczkę już są droższe o min 200 dolarów, ale to i tak taniej niz w Polsce. Ja tam nawet biały mogłabym mieć, ale najbardziej podoba mi się czerwony lub bordowy :)

 

Nic to, na razie sobie u Was pooglądam, bo nasza lista nie jest na razie gotowa na KA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slonko, wiem ze tak mozna kupic, bo tak kupowałam młynek :) Tylko ze na europejską wtyczkę już są droższe o min 200 dolarów, ale to i tak taniej niz w Polsce. Ja tam nawet biały mogłabym mieć, ale najbardziej podoba mi się czerwony lub bordowy :)

 

Nic to, na razie sobie u Was pooglądam, bo nasza lista nie jest na razie gotowa na KA :)

Lucka ale tranzystor też trochę kosztuje :(

 

jednak skoro Ci się nie spieszy, to obserwuj outlet na polskiej stronie, czasem zdarzaja sie "perełki" tzn drobne rysy w podstawie czego w ogole nie widać

może trafi się taki i cena będzie niewiele wieksza niz za oceanem ;)

 

 

p.s. a tak w ogole fajnie Cie widziec :) co u Ciebie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się. Temat KA wydał mi się znajomy ale cofnęłam się też o parę stron żeby ogólnie wiedzieć co się dzieje i dotarłam m.in. do kuchni. Bardzo ładna i przestronna. Mój mąż byłby zachwycony taką powierzchnią roboczą bo ja niestety nie gotuję:( Podziwiam tylko kuchnie różne - w tym twoją:)

Mój KA też z US tyle, że w wersji bardzo mało popularnej u nas czyli Architect.Kolorystyka jest trochę inna. Ceny śmiesznie niskie w porównaniu do polskich. Kupiliśmy transformator za około 110zł i jest ok tyle, że to trochę klocek i jak nie jest używany to go chowamy do szafki. Transformator nie KA:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...