Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domeczek.......


Recommended Posts

Od dłuższego czasu, jak z jednych dostaję, to z innych nie. Nie jest tak, że w ogóle żadne nie przychodzą, więc wydaje się jakby na tych pozostałych nie było nowych wpisów. Kiedy wchodzę na wątek, jak dziś tutaj, okazuje się, że dużo się działo, a ja nie miałam pojęcia :( Zaraza jakaś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam się. Temat KA wydał mi się znajomy ale cofnęłam się też o parę stron żeby ogólnie wiedzieć co się dzieje i dotarłam m.in. do kuchni. Bardzo ładna i przestronna. Mój mąż byłby zachwycony taką powierzchnią roboczą bo ja niestety nie gotuję:( Podziwiam tylko kuchnie różne - w tym twoją:)

Mój KA też z US tyle, że w wersji bardzo mało popularnej u nas czyli Architect.Kolorystyka jest trochę inna. Ceny śmiesznie niskie w porównaniu do polskich. Kupiliśmy transformator za około 110zł i jest ok tyle, że to trochę klocek i jak nie jest używany to go chowamy do szafki. Transformator nie KA:)

 

Witam :welcome: Kuchnia jest bardzo przestronna, już wykorzystywana i na razie nic bym w niej nie zmieniła ;) Transformator do Ka u mnie dziala na tej samej zasadzie :rolleyes:

Ja się chyba rozpłaczę :( nie dostaję powiadomień z kilku wątków.

 

 

Ivy, gratuluję sofy :yes: tym bardziej, że w ludzkiej cenie. Kuchnia wspaniała :D

 

Coś znowu się dzieje z powiaomieniami, mam to samo...

 

Sofa jest super fajna, wielka i cena jak za małego zwyklaka, myślę ze warto polować i zaglądać :rolleyes:

Ja mam powiadomienia wyłączone bo nie nadążałam usuwać :rolleyes:

 

Święty Mikołaju jeśli to czytasz to przynieś mi KA będę wniebowzięta!

 

Napisz ładny kolorowy list , może sie uda ;)

Dobre :lol2:

 

ja sie na KA wypielam w tym roku (w uieglym tez:cool:) ale co sie odwlecze to nie uciecze :lol2:

 

Dziewczyny u mnie tak samo z powiadomieniami... jedne dostaje, drugie nie...

 

Mel ale mikołaj chce to już najważniejsze, tylko pamiętaj ze do 3 razy sztuka a potem może mu sie odmienić:rolleyes:

 

Dziewczyny, dlaczego akurat KA? Są inne równie mocne, nawet ładniejsze i jednak ciut tańsze.

 

Bo to chyba klasyk, coś o czym sie tak trochę marzy zeby mieć :rolleyes: Ja widziałam jak pracuje i bylam zachwycona, od zawsze mi sie podobał i chciałam go nim u nas wyszły te wszystkie Kmix'y i cala reszta. Podobno prawie tak samo dobre , opinii jest duzo i kazdemu pewnie można coś zarzucić. W cenie z US jak sie dobrze trafi ciezko kupić coś u nas z tej kategorii. Fakt te z polskiej dystrybucji sa kosmicznie drogie :bash:

 

a tak wogóle kojarzy mi sie ze starym rosyjskim wiatrakiem który kiedys byl u mnie w domu, ze to takie coś o dużej mocy, pancerne itp

 

http://img32.olx.pl/images_tablicapl/186291135_1_644x461_stary-rosyjski-wiatrak-unikat-100-sprawny-warszawa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jednak skoro Ci się nie spieszy, to obserwuj outlet na polskiej stronie, czasem zdarzaja sie "perełki" tzn drobne rysy w podstawie czego w ogole nie widać

może trafi się taki i cena będzie niewiele wieksza niz za oceanem ;)

 

 

p.s. a tak w ogole fajnie Cie widziec :) co u Ciebie ?

 

Dzięki, znalazłam ten outlet, ale ceny i tak ponad 2000, to na obecny moment zdecydowanie zbyt dużo...na razie sobie upatrzyliśmy meble do salonu i chyba się skusimy bo są w promocji ;)

 

Co u mnie słychać...chyba OK, powoli walczymy, działka już wygląda coraz ładniej, a w garażu mąż szykuje skrzynie do ogródka na wiosnę :)

 

powoli walczymy z kolejnymi elementami wykończenia, zrobiliśmy szafę w wiatrołapie, kupiliśmy stół, wybraliśmy kilka kolejnych lamp...chcę wierzyć że jesteśmy bliżej niż dalej końca :D

 

ale nie chcę skradać wątku ivy

 

i moim :yes:

 

moj maz tez sie mnie pytal dlaczego ten, a nie Kenwood czy inny podobny... ktore sa w podobnej cenie do KA...

moze i sa, ale to nie jest to samo :no:

 

dizajn moj drogi dizaaaaajnnn :D

 

Dokładnie, to chyba ten dizajn, choć u mnie robot jest schowany, więc na wyglądzie mi tak bardzo nie zależy...ale każdy kto ma KA mówi o jego niezawodnosci, ja mam teraz Philipsa, ale od roku ciągle coś się z nim dzieje i będę musiała pomyśleć o czymś nowym...dlatego tak tęsknie na KA spoglądam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Kenwooda, ale już swoje przeżył i pora na nowy. Potrzebuję mocnego robota z dużą michą. Większość ma małe.

Pytanie było z wrodzonej nieufności – jak się coś wszystkim podoba, to może to owczy pęd.

 

A którym jesteście zainteresowane:

 

  1. Classic
  2. Artisan 5 lub 7
  3. Heavy Duty 5 lub 7
  4. Professional 7

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...