Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domeczek.......


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

juz probowalas??

moj lezy schowany pod lozkiem :rotfl:

 

tak tostowany :D Musze na blacie zrobić małą rewolucję i poustawiać wszystko jak należy:cool:

 

No, więc odsunięcie od ściany lustra nie da nic

 

 

Natomiast odsunięcie i wklejenie taśmy led... mnie sie podoba

[ATTACH=CONFIG]294612[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]294613[/ATTACH]

 

Niestety na ten zabig jest juz za pózno, chyba ze na baterie. Nie ma skąd pociągnąć prądu tam :cool:

Dziękuję z aprzymiarki, led wygląda ok ale chyba nie do tego lustra jednak :cool:

A co masz przeciw, Mel ? :)

Pewnie, że nie zawsze i nie wszędzie, ale w wielu przypadkach ledy pozwalają wydobyć tę urodę, której inne żarówki nie pokażą :)

Oszczędzają energię jak żadne inne, więc można poszaleć, a nawet w niektórych miejscach nie gasić ich nigdy.

Do wyboru jest światło ciepłe i zimne, albo można wymieszać.

 

U mnie wszystko jest na ledach, żarowe edisonki tylko ku ozdobie i od wielkiego dzwonu :)

 

ja mam tez ledowe żarówki , jednak nigdzie nie mam tasm bo nie mam takich miejsc :yes:

 

Ivy lustro bardzo ładne :) myślę, że na żywo odbiór jest lepszy i sama wiesz czy tak jest ok ;)

 

gratuluję pierwszych uszek :)

 

Na zywo jest mniej "płasko" bo widac fakture cegły , która sama w sobie jest bardzo nierówna wiec inaczej to wygląda na żywo, lepiej :yes:

Ja tez mialam zwykle zle zdanie o tasmach led, ale realizacja u Chloe absolutnie zmienila moje podejscie, BA! zrobie tak samo u siebie - w koncu dobre rzeczy trzeba powielac:D:D

 

A gdzie Chloe ma takie fajne ledy ???

Z taśmami to moim zadniem jest dośc cienka granica ...czasem wychodzi to idealnie - odpowiednie miejsce, moc , barwa światła a czasem wychodzi tragicznie :bash:

też jestem za ledami :)

bardzo lubię efekt jaki dają i u siebie w łazience też mam :D

 

 

tu na cegle byłyby czad!! podoba mi się :yes:

 

W łazienkach chyba najbardziej podobają mi sie ledy jak sa fajnie użyte :cool: U nie odpada bo nie ma pradu zostawionego pod to :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie ma w małej łazience-wuceciku wykorzystane ledowe oświetlenie Beata Weronika. Też są cegły i drewno.

 

BeataWeronika_Lazienka-DSC_0843.jpg

Najładniejsza moim zdaniem dziupelka na fm :)

 

To dla nieprzekonanych co do urody wnętrz w których zastosowano taśmy ledowe

Vives-rivoli_raspali_bianco.jpg

Screen shot 2013-12-03 at 6.11.17 PM.jpg

BATHROOM-London-Warehouse-Loft-by-Form-Design-Architecture_dezeen_8.jpg

 

Ivy, kabel prądowy do ledów wokół lustra można poprowadzić w fugach. Wystarczy wydłubać scieżkę w fudze. Transformatorek można umieścić pod lustrem. To jakbyś kiedyś zapragnęła zmiany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się podoba :) Nadaje przestrzeni dynamiki, przestaje być plasko. I w dodatku można nigdy nie wyłączać, bo prawie prądu nie żre.

 

Co kto lubi, ale światło to podstawa każdej aranżacji :)

 

Mel, ołtarzyki to sobie ludzie z tv robią w salonach – wielki telewizor, a po bokach głośniki i kanapa naprzeciw. To już jak kościelnej nawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivy, ja byłam zdecydowaną przeciwniczką ledów, a teraz cieszę się, że posłuchałam innych i mam:yes:

 

Można kupić słabe, ciepłe ledy i dają nastrój niczym świece - używam ich i tylko ich,kiedy idę wieczorem do łazienki, bo nie budzą M. i nie dają po oczach. Poz tym albo są schowane i żadnej taśmy nie widać albo są wklejone w szafkę i stanowią jej integralny element. Kiedyś uważałam, ze ledy, to kicz ale odszczekuję to:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...