Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tanie i komfortowe domy zużywajace od 0 do 20kWh.m2 rocznie


Recommended Posts

Ja tego nie twierdzę!

 

Nawet kotły kondensacyjne nie wykorzystują ciepła z kondensacji, tylko ciepłownicy to podają, ale to źle wykształcona kasta, nie ma więc co się nimi zajmować.

Wymiennik RS160 od -4 st,

 

Warto natomiast pochylić się nad kondensacją pary wodnej z wentylacji.

Wydaje się ,że to przy kondensacji funkcjonuje. Podobnie jak przemiana fazowa zwykłej stearyny .Jeżeli się mylę,Pan będzie uprzejmy poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Tomasz Brzęczkowski

    5725

  • nydar

    4235

  • Barth3z

    3808

  • perm

    2702

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No faktycznie są to żenujące pyskówki. Nie potrafię chyba wytłumaczyć, że dowodem na stawiane w artykule tezy nie jest właśnie ten artykuł i zawarte w nim wykresy a działające urządzenie, które każdy inwestor może mieć u siebie. Normalny to zrozumie, inny będzie wciąż powtarzał swój bełkot.

 

 

 

Do paplania wiedza nie jest potrzebna.

 

No meldunek złożyłeś.

Z tego co?

Bełkot człowieczka przestraszonego inną technologią:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie! Dawno chciałem to kupić, nawet kumple w labie na to z utęsknieniem (i śmiechem politowania) czekali i co? Nydar stchórzył jak zwykle i do transakcji nie doszło:(

 

Jak zwykle pieprzysz od rzeczy.

No ale trudno coś oczekiwać od człowieka co nie potrafi policzyć energii ze spadku temp. z 22 do 0oC.O kumplach nie pisz bo wstyd będzie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to już zapomniałeś jak chciałeś sprzedawać te swoje cudeńko? Jednym chętnym był qubic, drugim ja ale jak przyszło co do czego to się tchórzliwie jak zwykle wycofałeś. Czy może zminisz zdanie i sprzedasz z gwarancją wydajności? Potestujemy, sprawdzimy.

 

Piszesz w kółko tylko te swoje bzdury robiąc syf na forum zamiast przyznać się, że zmyślasz jak najęty i unikasz dowodów.

 

Jak zwykle tchórzliwie unikasz meritum. Powód ,że COP 2,5-3 jest niemożliwy?

A czy to syf? Syf jest w twoich postach .Zero merytorycznych uwag,za to stek obelg popartych brakiem podstawowej wiedzy.

Zygać się chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mi dyplom naukowy wyslij a ulepie sobie nydarka z masy solnej i na polce postawie. Tylko jak udowodnisz tożsamość?

 

Lubię cię.

 

Lubię,nie lubię.Piec ciekawy w kontekście ceny.Mimo,że nie lubię to kolesia będę namawiał.

Rozumiesz istotę problemu?

Skoro o ogniwach wiesz czego ja nie wiem .Napisz.Puki co pieprzysz jak kszhu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz w kółko tylko te swoje bzdury robiąc syf na forum zamiast przyznać się, że zmyślasz jak najęty i unikasz dowodów.

Przyganiał kocioł garnkowi.

 

Miałeś bana było troche spokoju. A tak tylko czepiasz sie nydara i produkujcie razem pierdyliard zbędnych postów. Kiedy sie zwijasz? Bo wszystko co wartościowe wycinasz, wiec im szybciej sie pożegnasz tym lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię,nie lubię.Piec ciekawy w kontekście ceny.Mimo,że nie lubię to kolesia będę namawiał.

Rozumiesz istotę problemu?

Skoro o ogniwach wiesz czego ja nie wiem .Napisz.Puki co pieprzysz jak kszhu

 

Wiem że nikt tym domu nie grzeje. To tak jak fuzja termojadrowa - wystarczy zrobić działające urządzenie dla domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...