Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy znacie firmę MCZ?


aster1305

Recommended Posts

Nikt nie chce Ci pomóc, to ja trochę podpowiem.

MCZ to Włoski producent w naszym kraju znany designerskich wkładów kominkowych. Urządzenia z reguły z dużymi szybami prostymi jak i dwu lub trójstronnymi. Wszystkie wkłady z szybą podnoszoną do góry. Widziałem na targach kominkowych, szyba chodzi płynnie i lekko, są ładnie wykończone i ładnie się palą. Moim zdaniem ciekawa alternatywa dla droższego , bardziej znanego Spartherma.

Firma siedzi dość mocno w piecykach na pelet ale to mało popularny temat w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję gringo. Przynajmniej widziałeś je na targach.To już coś. Ja niestety jestem trochę skazany na zakup i potem dopiero oglądanie. Faktem jest, że nie są tanie, ale z drugiej strony są prawdziwą ozdobą (szczególnie te szyby). Handlujący kominkami twierdzą, że to bardzo porządna firma.

Mam nadzieję, że jeszcze odezwie się jakiś realny użytkownik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

IMG_1198.jpg

Dziękuję gringo. Przynajmniej widziałeś je na targach.To już coś. Ja niestety jestem trochę skazany na zakup i potem dopiero oglądanie. Faktem jest, że nie są tanie, ale z drugiej strony są prawdziwą ozdobą (szczególnie te szyby). Handlujący kominkami twierdzą, że to bardzo porządna firma.

Mam nadzieję, że jeszcze odezwie się jakiś realny użytkownik...

Posiadam taki piecyk, hydro na pellet. Jest włoskie forum na temat tych wyrobów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kominki z dużą wizją ognia, nieźle grzejące z możliwością rozprowadzenia ciepła do kilku pomieszczeń. Fajne rozwiązanie techniczne z AluTec'iem wewnątrz z dość precyzyjnym wykonaniem reszty Mamy aktualnie MCZta na warsztacie, jak chcesz coś wiedzieć więcej pisz na priv.

MCZ_Forma 65.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kominki z dużą wizją ognia, nieźle grzejące z możliwością rozprowadzenia ciepła do kilku pomieszczeń. Fajne rozwiązanie techniczne z AluTec'iem wewnątrz z dość precyzyjnym wykonaniem reszty Mamy aktualnie MCZta na warsztacie, jak chcesz coś wiedzieć więcej pisz na priv.

 

Widziałeś takie kominki bez możliwości rozprowadzenia?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...