Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

CREATON TITANIA - wasze opinie


krakus73

Recommended Posts

Dach wygląda jak wcześniej ;). Obtarcia .... Z ziemi przy moim kącie dachu ich nie widzę. Ostatnio czyściłem rynny więc jakoś tam byłem blisko dachówek i nie zwróciłem uwagi czy są te otarcia - po prostu zapomniałem o nich. Nic więcej po tych 10 miesiącach nie da się powiedzieć :). Edytowane przez T0MII
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 301
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja mam, ale krótko, więc nie wiem czy mogę się wypowiedzieć. Lepiej powie ktoś, kto ma taki dach od przynajmniej kilku lat :)

nie ma kilkuletnich, to nowy model.

ja ją mam od roku, czarna matowa i dach dalej bardzo dobrze.

a co do otarć to trzeba się dobrze przygladnąć z bliska i wiedzieć że ich się wypatruje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stam222 pamiętaj że Titania to dachówka wielkoformatowa. Na dachach o niewielkich płaszczyznach, z wykuszami i innymi ozdobnikami będzie wyglądać średnio. Jednak jak dach jest stosunkowo prosty a dekarz go dobrze rozmierzy tak żeby było mało cięcia to będzie ok. Jako że dachówka nie jest barwiona w masie pamiętaj żeby domówić się z dekarzem żeby farbą zasmarował miejsca cięcia dachówki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@andziagandzia

[według mnie dachówka TITANIA jest jednym z atrakcyjniejszych obecnie produktów na rynku :) super odcienie kolorów, fajnie to wygląda../QUOTE]

i

super podręcznik dekarza od Creatona :yes: fajna i przydatna rzecz :D dzięki

Masz 2 posty na koncie ( teraz 5) i w obu zachwalasz Creatona....

Nie jestes pierwszy/pierwsza na forum ,kto zaklada konto tylko po to aby "pomagac" swojemu pracodawcy i wychwalac jego produkty.

Tutaj zakladaja konta ci ktorzy sie buduja lub maja taki zamiar i zaczynaja zazwyczaj od fundamentow i materialow do budowy. Tacy "jednopostowcy" wychwalajacy pod niebiosa dany produkt, dzialaja w dobrej wierze ( tak mysla i sa o tym przekonani) lecz dla wiekszosci takich uzytkownikow jak np. ja dzialanie wasze przynosi wrecz odwrotny skutek, sklaniajac do myslenia, ze chyba zle sie w takim creatonie dzieje, ze trzeba juz trolowac na forach budowlanych. Ale OK, twoja wola, wszak demokracje mamy i kraj nasz wolnym jest.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stam222 dzięki za bardzo szczegółowe wyjaśnienie ;) nie każdy mój post może być taki jaki Ty byś chciał - w swoich postach zachwalam Creaton, ale ponarzekać też mogłabym na co innego... takie moje zdanie i przy nim zostaję. Również pozdrawiam :)

 

mickowy ślij te zdjęcia lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Właśnie dekarze układają szarą Titanie na moim dachu. Narzekań nie ma, wychodzi ładnie i prosto a po paru latach ocenimy. Jedna myśl tylko chodzi mi po głowie ... jak wiadomo dachówka nie jest barwiona w masie i tak zastanawiam sie czy czasem po jakimś konkretniejszym gradobiciu na moim póki co ładnym szarym kolorze nie powstaną mniej ładne ceglane odpryski ?

 

Pozdr

Mateusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...