Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wnętrza do poprawki....


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 947
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 weeks później...
Miałam wcześniej gorszy czas ale wychodzę z tego dzięki temu, ze właśnie sporo mam zajęć :) Wszystkiego dobrego!

 

bardzo się cieszę, że wróciłaś :hug:

 

wszystkiego najlepszego i dla Ciebie i dla wszystkich, którzy tu wpadną choć na chwilkę ;)

 

Aby nam się spełniały marzenia, żebyśmy byli zdrowi i zwyczajnie szczęśliwi, potrafiąc cieszyć się tym co mamy :hug:

 

http://www.bialystokonline.pl/gfx_artykuly/201512/89101.jpg

Edytowane przez Catti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wpadłam na chwilę :D również życzę wszystkiego najlepszego :)

 

dla Ciebie też Wani ;)

 

malowanie lustra brzmi zachęcająco ;) pokaż fakturę lustra

ta farba szampańska ma połysk ? może to ciekawie wyjść, na tyle, że wcale nie będzie potrzebowała innych luster ;)

 

Catti, zostawiam buziaki i pytam, czy udało się na szampańsko lustro zrobić :D

 

aaaaa, lustro :D

no przecież ;)

no to tak.... farba ma trochę połysk, ale się nie świeci...jestem zdecydowana pomalować nią ramę, o ile mi ją szwagier uratuje, bo się okazało, że ma spory ubytek :(

wywiozłam lustro do szwagra, który obiecał, że jakimś podkładem gipsowym spróbuje nadlepić to co odleciało i się zgubiło :cool: (nie mam pojęcia jak mu wyjdą te rzeźbienia, ale szczerze w niego wierzę, bo to zdolny gość :D )

rama jest bardzo stara, rzeźbiona w drewnie i złota, ale i tak mi się nadal podoba, tylko kolor na dzień dzisiejszy już jest nie do przyjęcia, stąd pomysł przemalowania na szampańsko.... tym bardziej, że rozmiar nad stół wydaje się odpowiedni, bo jest mniejszy od lustra, które mam w przedpokoju...

20 lat temu uprosiłam moją teściową, żeby zwinęła 12 apostołów i podarowała mi samą ramę bez obrazu (powiem szczerze, że nawet nie wiem co się z tym obrazem stało??)

zamierzam zabrać się za to jak tylko dostanę cynk, że gotowe do malowania :D

 

też sobie takie lustro zrobię!!! Jest wspaniałe :) Pokaż jak już będziesz miała. Moje musi być czarne :)

 

Aga, ja na razie ratuję stare lustro, ale to dzielone, o którym pewnie myślisz....też chodzi mi po głowie :D .... i zawiśnie nad stołem :yes:

wtedy szampańskie wyląduje na górnym korytarzu obok szafy :)

 

to, że twoje musi być czarne to jest OCZYWISTE :lol2:

wkleję ci zaraz u ciebie linka z pomysłem (Tomkowa znalazła i pomysł i lusterka.... i niebawem na pewno poczyni coś w ten deseń ;) )

 

trzymajcie kciuki za powodzenie akcji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzymajcie, wibrujcie.... z góry dziękuję :)

 

a tymczasem dziś znalazłam stoliki ;)

już, "już był w ogródku, już witał się z gąską" :rotfl:

są takie jakich szukam: dwa poziomy, dwa wymiary, ładne, w moich kolorach i w dobrej cenie.... :wiggle:

 

http://ws2-media4.tchibo-content.de/newmedia/art_img/MAIN_HD-IMPORTED/bee781ddd5eabb33/.jpg

 

ale...

dla mnie za niskie o jakieś 10 cm i za duży ten kwadrat 80x80 :bash:

poza tym super!! nawet cena super :D

 

wklejam, bo może się komuś spodoba, albo ktoś szuka czegoś podobnego ;)

no, ale musi mieć trochę więcej miejsca niż ja :D

 

http://www.tchibo.pl/komplet-2-stolikow-kawowych-p400078637.html

 

zerknijcie, bo parę innych, fajnych rzeczy jeszcze mają :)

Edytowane przez Catti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mierzyłam Aniu :yes:

mój wyższy teraźniejszy ma 50 cm i to jest prawie optymalna wysokość ;) (wygodna dla nas oczywiście)...

szczególnie kiedy przychodzą rodzice i pijemy kawkę :cool:

przyzwyczailiśmy się, że kanapy stoją równolegle i wymiar 80x80 jest za wielki i nic na to nie poradzę :bash:

chcę takie jak mam teraz tylko nowe i ładniejsiejsze :D

 

też uważam, że te są świetne :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba trudno Ci będzie znaleźć stolik o takiej wysokości, bo większość nie przekracza 43 cm :(

Kiedyś korespondowałam z pewnym sprzedającym, który robi bardzo ładne konsole. Chciałam żeby wykonał dla mnie jedną w innych wymiarach. W końcu jej nie zamówiłam, ale cały czas mam w planie ;) Może mogłabyś nawiązać z nim kontakt i zapytać o cenę stolika w dokładnie przez Ciebie określonych wymiarach (albo dwóch, tak jak teraz), w wybranym przez Ciebie wybarwieniu drewna? TUTAJ aukcja konsoli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba trudno Ci będzie znaleźć stolik o takiej wysokości, bo większość nie przekracza 43 cm :(

 

tą wysokość bym może jakoś jeszcze przeżyła, bo ten mój mniejszy jest taki na 40cm i mi w sumie nie tak bardzo przeszkadza.... ale małż marudzi, że mu niewygodnie :rolleyes:... i najczęściej dzielimy się tak, że ja mam mniejszy przy mojej kanapie, a on ma wyższy przy swojej ;)

ale rozmiar 80x80 odpada... :no:

 

nic na siłę....

jeszcze tragedii nie ma...

w ostateczności dam zrobić :)

 

Aniu, dzięki za linka :hug:

 

Ależ jestem ciekawa lustra

 

ja też :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aisa :hug:

dziękuję :) szkoda, że nie mogłam Was posłuchać, dopiero dotarłam do domu ;)

fajnie, że pamiętasz o mnie....

 

Coś długo te malowanie trwa ;)

 

lustro przywiozłam w piątek ;)

wczoraj udało mi się zacząć :wiggle:

farba jest gęsta, widać ślady po pędzelku,(maluję takim szkolnym ;) ) pomalowałam część ramy raz, ale myślę, że drugie malowanie zrobię gąbką do makijażu :D

wprawdzie mój szwagier z moim osobistym małżem są zdania, że mi nie wyjdzie i że nie będzie pasowało, bo ma zbyt ozdobną ramę, ale uparłam się :cool:

a jak się baba uprze to nie ma zmiłuj..... :)

skoro stało ponad rok w piwnicy w złocie, to jak mi nie wyjdzie.....może stać kolejny rok w szampanie.... :rotfl:

 

jednym słowem wywołana do tablicy melduję, że projekt rozpoczęty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...