Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Szkiełko w Tropikach - dziewczyna na placu budowy


Recommended Posts

owcaania - ja tez zyłam w błogiej nieswiadomości ze jak nie wrzucam zdjęć z zewnatrz to jestem bezpieczna

do czasu ... az ktos do mnie na pw napisał prosbe o zdjęcia z zewnątrz...

ja odmowiłam...

i po tygodniu dostałam swoja chatke jako żywą mailem od tego co pytał...

ponoc dla informatyka to "prościzna"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

kłaniam uprzejmie :)

dobrze, ze rozmowa zeszła na ten temat, bo nawiązuje do tego o czym zaraz napiszę

otrzymałam właśnie informację, że w tym wątku ukazał się link do mojej galerii z innego forum

kiedyś pokazałam na FM parę zdjęć, ale już dawno je wykasowałam i miałam swoje powody

bardzo więc proszę osobę, która podlinkowała moją galerię o edytowanie swojego posta i użycie gumki :)

jednocześnie chcę zaznaczyć, że nie mam żadnych pretensji, jedynie dmucham na zimne

z góry dziękuję

Edytowane przez katu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kłaniam uprzejmie :)

dobrze, ze rozmowa zeszła na ten temat, bo nawiązuje do tego o czym zaraz napiszę

otrzymałam właśnie informację, że w tym wątku ukazał się link do mojej galerii z innego forum

kiedyś pokazałam na FM parę zdjęć, ale już dawno je wykasowałam i miałam swoje powody

bardzo więc proszę osobę, która podlinkowała moją galerię o edytowanie swojego posta i użycie gumki :)

jednocześnie chcę zaznaczyć, że nie mam żadnych pretensji, jedynie dmucham na zimne

z góry dziękuję

 

Katu, to ja coś napisałam?? Kurczę, idę szukać - z Pesteczką rozmawiałam o Twoich pięknych schodach:sick: Jak coś, to przepraszam:oops:. Już napisałam maila - będziemy kasować.

 

Zaczęłam się zastanawiać,co dotychczas powklejałam i jakby nie kombinować, zawsze może znaleźć się ktoś, kto mnie znajdzie. Z drugiej strony zakładając wątek trzeba się liczyć z okiem Wielkiego Brata..

Edytowane przez _Chloe_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mogę już pisać, mimo że sprawa jest niezałatwiona - mamy przerwaną instalację gazową, a przynajmniej nieszczelną:-x

 

Napiszę tylko tyle - Pan Deszczówka.

 

--

 

Jedyny plus to taki, że chłopak z firmy, która robi nam ogrzewanie wziął swojego znajomego z gazowni na budowę, sprawdzili, doradzili, co teraz i czekamy. Widziałam się z Deszczówką - nie będę pisać na forum ale na ten moment chce to naprawić. Trzymajcie kciuki, bo oszaleję:bash:

 

---

edit. Z rzeczy przyjemniejszych - karton-gipsy pełną parą- robi się wnęka na karnisz w salonie, ustaliliśmy też wielkość i położenie wnęk na lampki.

Lampki będą takie:

 

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/f72734b0c4cf.jpg

 

i takie:

 

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/d82df7169194.jpg

 

Kolor jeszcze ostatecznie nie ustalone - albo szary albo biały. Te pierwsze mimo że natynkowe, będą do wąskich wnęk, żeby uzyskać taki efekt:

 

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/289d79804f30.jpg

 

(wizka jest forumowa, mam nadzieję, że właścicielka nie ma nic przeciwko)

 

Kolory do wyboru takie:

 

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/6e42a6741a50.jpg

 

Jako że wnęka będzie najpewniej grafitowa, skłaniam się ku białej, lub kolejnej jasnej, ewentualnie szarej. Podpowiecie coś? Kolory trochę przekłamane -wg mnie ten pierwszy z lewej to szary, jak na zdjęciu.

Edytowane przez _Chloe_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękne lampki!!

też chcę takie natynkowe do salunu - tylko nie wiem jeszcze jaki producent

 

Te to akurat chorsy - wybrałam je już dawno, bo widziałam na żywo w sklepie, a poza tym to polska firma chyba :)

 

Ja co to jest za kolor m10? Wybralabym ten lub szarosc.

 

No właśnie mi teżsię podoba - muszę obejrzeć wzornik na żywo - z tego co pamiętam, to coś jak krem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...