Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Szkiełko w Tropikach - dziewczyna na placu budowy


Recommended Posts

O, Mel, ty też miałaś pod górkę. No, chyba, że zaglądasz gdzieś, gdzie ja nie wiem. A szkoda, bo brak mi "starej gwardii". Forum skapcaniało, a ja nie mam do kogo zaglądać, gdy mi robota dopiecze :(.

 

Witaj Pestka, ojj troszku mialam sie, ale jak nas zalalo to mam jeszcze bardziej ;) Od roku czekamy az fachoffiec sie wezmie za naprawy..mowi ze naprawi, a czym dluzej zwleka tym wiecej moze tego byc, bo podlogi na gorze zrobione...dobrze ze przed zalaniem podloga na dole nie byla akurat w sypialni polozona, bo by dopiero bylo... Moj maz cierpliwy a ja cisne i sie wsciekam...jednak nerwy nie dobrze wplywaja na moje zdrowie, wiec odsunelam temat od siebie i czekam...

Nigdzie nie zagladam, czasami, raz/dwa/trzy razy w mcu zerkne na forum i uciekam.... Fakt, od kiedy Nasze fajne kobietki uciekly z fm, nie ma do kogo zagladac...nowych sie nie zna i nie jakos nie chce sie juz czlowiek udzielac tak jak kiedys....

 

Mel, tutaj to my się dawno nie widziałyśmy :hug:

 

Liczę na to, że ożywiając wątek, ożywię i siebie, bo muszę się zabrać za tę chatę w końcu:lol2: Ludziom robię z sobie nie mam czasu. I chęci też. Musi mi wrócić serce do domu :)

 

 

 

. Cdn.

 

oj fakt, daaaawno :hug:

 

niech wracaja checi to i my wrocimy i bedziemy prowadzic dzial rad w urzadzaniu, chociaz w tym to Ty jestes jednak mega <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dobrze, że Chloe wróciła :hug:

Mel, jak to was zalało? Powódź jakaś?

Dom jak z igiełki i taki numer :eek:

 

komin przeciekal... majster na zime odkryl dach, "zakryl" folia, ktora sobie latala, wiec pomieszczenie lazienki, pokoj corki obok i sypialnia pod tymi pokojami zostaly "zalane"...okna napuchly, a raczej laczenie okien z plytami,w lazience...ojj duzo do poprawki... sufity, sciany, podloga...Ale nie bede sie uzalac, bo emocje juz opadly...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem cię i współczuję :hug: My mieliśmy lejący się wodospad do kuchni i ciekło w 3 jeszcze innych miejscach, także przy jednym kominie. Nic nie można było zrobić parę lat. Dopiero dobra ekipa naprawiła. Naprawili kosze, bo były za wąskie i wstawili uszczelki, których od początku nie było. Przy kominach też uszczelnili. Był moment, że ładne parę arkuszy blachy zdjęli z dachu. Przy okazji dom dostał całe nowe orynnowanie i wreszcie dobrze zbiera. Zapłaciłam jak za połowę nowego dachu i przeklęłam dekarzy niechlujów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks później...
  • 1 month później...
  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...