Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Szkiełko w Tropikach - dziewczyna na placu budowy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nie zrobilabym pod oknem lozka... tym bardziej ze pokoj jest na pietrze, nie na parterze....

to jest male dziecko..pomysly do glowy uderzaja glupie..

chyba ze klamki zdemontujesz ;)

 

O tym pisałam Karolinie - gdyby mały nie był taki mały, mogłabym szaleć, a tak nie chcę dostać zawału..

 

Mimo to uważam, ze nie ma czegoś piękniejszego dla dziecka, niż łóżko w takim typie:

 

http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/842/fc06.png

 

http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/843/k48ip.jpg

 

http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/838/v9ec.jpg

 

http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/839/x9gl.jpg

 

http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/844/exbp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko luxny pomysł.

Mozesz to przeciez dowolnie modyfikowac i dostosować do panujacych u małego warunków.

W miejscu o którym piszesz pustka, mozna by zrobić normalne, wygodne i bezpieczne schody.

Szafeczka po prawej mogła by zostać.

Wieszał by tam pizamkę, szlafroczek a za parę lat chował playboya ;)

 

Pytasz gdzie radzę postawić...

No tam, pod oknami.

Dajesz klamki z kluczykiem i nie wylizie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko luxny pomysł.

Mozesz to przeciez dowolnie modyfikowac i dostosować do panujacych u małego warunków.

W miejscu o którym piszesz pustka, mozna by zrobić normalne, wygodne i bezpieczne schody.

Szafeczka po prawej mogła by zostać.

Wieszał by tam pizamkę, szlafroczek a za parę lat chował playboya ;)

 

Pytasz gdzie radzę postawić...

No tam, pod oknami.

Dajesz klamki z kluczykiem i nie wylizie :)

 

Klamki i tak będą z kluczykami, bo nasz egzemplarz, to pomysłowy Dobromir - kto wie, co wymyśli..

Playboya mówisz?

A widziałaś Luxurię astaroth - gwiazdkę ubijającą masło u Donatana?;) M. specjalnie do kiosku poszedł i...

Zawiodłam się, no:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałaś na vipie, ze podejrzewasz mnie o podgladanie świata.

 

No nie wiem....

Chodzi Ci o tę boską czarnulę z lazurowymi głazami, bufetem jak po niezłym tuningu ?

Gdybym była lesbijką, to zjadłabym ja na zimno ;)

Chodzi ci o klip My słowianie ?

 

Jesli tak, to nie wiem czym się tu zawieźć...

Najwazniejsze jest przecież to co człowiek ma w duszy, nie ?

Tak przynajmniej słyszałam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałaś na vipie, ze podejrzewasz mnie o podgladanie świata.

 

No nie wiem....

Chodzi Ci o tę boską czarnulę z lazurowymi głazami, bufetem jak po niezłym tuningu ?

Gdybym była lesbijką, to zjadłabym ja na zimno ;)

Chodzi ci o klip My słowianie ?

 

Jesli tak, to nie wiem czym się tu zawieźć...

Najwazniejsze jest przecież to co człowiek ma w duszy, nie ?

Tak przynajmniej słyszałam ;)

 

A słyszałaś, co ona ma w duszy? Po wywiadze z Wojewódzkim myślałam, że chociaż oczy nakarmię ale.. jakaś słaba ta sesja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szafka taka sama czyli inna...

Wszystko jasne.

Czyli jaka ? :lol2:

 

Sesji czy wywiadu nie ogladałam bo tv też nie ogladam.

Poszperam w necie, moze cos znajdę bo głupio tak obrabiać komuś dupe i tej dupy nie widzieć ;)

 

A obejrzyj se - będziesz miała temat na bloga:lol2:

 

Chciałam taki obły kształt, nogi takie rozjechane alebez udziwnień - jasna labo biała. I nie za 200 Funtów;)

 

Ja jestem za < twoja > druga opcja, czyli lozko wzdluz sciany z oknem,zdecydowanie schowane za scianka. Co daje wiecej przestrzeni do zabawy na srodku pokoju.

A to propozycje ode mnie

[ATTACH=CONFIG]260702[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]260703[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]260704[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]260705[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]260706[/ATTACH]

 

No to mam kontrę dla Asi;)Mnie się te domki nie-domki bardzo podobają - prosta konstrukcja, można przyczepić do łóżka w 5 minut i równie szybko zdemontować - mały nakład na krótki okres czasu, a później można zrobić ten małpi gaj:)

 

Jeden głupi pokój, a największy kłopot, bo chce się, żeby było bezpiecznie, praktycznie i ładnie - ładnie dla mamy ale przede wszystkim dla Janka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co glowny zainteresowany mowi o swoim pokoju? Jaki ma byc?

 

 

Jeszcze nic, bo nie wie, że się przeprowadzamy;) Dzisiaj zakończyliśmy roboty ziemne, zasypujemy w środę, zarzucamy kruszywem i mały może zacząć chodzić z nami. Ostatnio był na budowie, gdy zalewali strop nad parterem:p

 

Jak już coś wstępnie wybiorę, pokażę mu kilka tapet i zestawień, żeby sobie wybrał. Teraz ma fazę na czerwony - czerwone lody, czerwone spodnie - mamy tylko jedne i muszę codziennie prać:sick: 10 par innych leży nieśmiganych:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

No to mam kontrę dla Asi;)Mnie się te domki nie-domki bardzo podobają - prosta konstrukcja, można przyczepić do łóżka w 5 minut i równie szybko zdemontować - mały nakład na krótki okres czasu, a później można zrobić ten małpi gaj:)

...

 

Ale że co kontrę, co kontrę Ty, Ty, Ty... Babo jedna, już się kłócić chce! :mad: A gdzie ja powiedziałam, że łóżko - domek nie? Ja tylko rozważam jego ustawienie, a nie pomysł tuningu łóżka :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeeeeee...no to Ci sie okresli...faktycznie :lol2:

 

Gdy Ja usiłowałam dopiąc temat domu, i pytałam dzieci o ich preferencje kolorystyczne, to cycki mnie opadli.

Synuś, ten najbardziej wyrobiony designersko, wybrał różowy :bash:

Jedna z córek, biały i róż...

Kolejna córka, tenciowy....

No i moja krew, czyli ta niby kumata ;), wybrała szarośc i fioletowymi dodatkami, czymś czarnym i limonką :eek:

Tak mnie siem dziecko okresliło.

Przezyłam szok i łkałam po cichu...no nie spodziewałam się w tym moim popierniczonym towarzystwie.

 

Aaaaaaaaaaaaaaa, zapomniałam dodać, że dla męża, meblościanka z meble Bodzio tudzież BRW, jest szczytem designu.

Jedynie sprzęt grający ma być z wyższej półki.

 

Weź z takimi gadaj o odcieniach czy szewronach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeeeeee...no to Ci sie okresli...faktycznie :lol2:

 

Gdy Ja usiłowałam dopiąc temat domu, i pytałam dzieci o ich preferencje kolorystyczne, to cycki mnie opadli.

Synuś, ten najbardziej wyrobiony designersko, wybrał różowy :bash:

Jedna z córek, biały i róż...

Kolejna córka, tenciowy....

No i moja krew, czyli ta niby kumata ;), wybrała szarośc i fioletowymi dodatkami, czymś czarnym i limonką :eek:

Tak mnie siem dziecko okresliło.

Przezyłam szok i łkałam po cichu...no nie spodziewałam się w tym moim popierniczonym towarzystwie.

 

Aaaaaaaaaaaaaaa, zapomniałam dodać, że dla męża, meblościanka z meble Bodzio tudzież BRW, jest szczytem designu.

Jedynie sprzęt grający ma być z wyższej półki.

 

Weź z takimi gadaj o odcieniach czy szewronach.

 

Dlatego nie ma co pokazywać wszystkich opcji - dwie wystarczą. Ja najchętniej widziałabym pokój z beżową lub szarą bazą plus zieleń i niebieski, Janek najpewniej wybrałby czerwony:)

Nawet dzisiaj zamawiałam mu te gumowe trepy (nigdy nie pamiętam nazwy:bash:) i dałam do wyboru zielono-niebiesie oraz czerwone - bezapelacyjnie wygrały te drugie. Jeśli gust mu się nie zmieni, będziemy celować w neutralną bazę i czerwień - może z granatem jakimś zszarzałym?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietaj tylko, że kolorystyka może źle wpływac na dziecko.

Jeśli masz gościa z kurdystanu, to celuj raczej w kolory spokojne, wyciszające.

Czerwień działa jak płachta na byka i męczy oczy.

Ja bym swoim najchętniej walnęła wszystko w czerni, ale obawiam się, że rodzina kojarzyłaby to z domem pogrzebowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwony + granat + jasny szary lub prawie biały i masz marynarską kolorystykę - ślicznie

 

Mnie też się podoba:)

 

Pamietaj tylko, że kolorystyka może źle wpływac na dziecko.

Jeśli masz gościa z kurdystanu, to celuj raczej w kolory spokojne, wyciszające.

Czerwień działa jak płachta na byka i męczy oczy.

Ja bym swoim najchętniej walnęła wszystko w czerni, ale obawiam się, że rodzina kojarzyłaby to z domem pogrzebowym.

 

No właśnie obawiam się tej czerwieni ale co mam dziecku zabraniać, skoro jako nastolatka pomalowałam sobie 3 ściany na czerwono - i mnie to wyciszało;) Mały świrek jest ale bez ADHD - teraz ma pokój beżowo-lawendowy i bawi się głównie w drugim, gdzie co prawda ściany beżowe ale kolory aż biją po oczach. Oczywiście czerwieni wciąż przybywa;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Mnie się te domki nie-domki bardzo podobają ...

mi też :)

strasznie jestem zafiksowana na takie łóżka w regale!!

...

http://www.nietylkodzieciaki.pl/wp-content/uploads/2011/01/annabels-house_20.jpg

...

może nawet pamiętacie jak usilnie chciałam wcisnąć takie u dziewczyn ale się nie udało :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...