Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Szkiełko w Tropikach - dziewczyna na placu budowy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Modliszka, to najpierw w bliższe związki wchodzi, a potem morduje z zadowolenia :rotfl: Chloe, myślę, że raczej powinna porównać sie do smoczycy i jakby co zionąć ogniem we wrednego pseudofachowca :yes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modliszka, to najpierw w bliższe związki wchodzi, a potem morduje z zadowolenia :rotfl: Chloe, myślę, że raczej powinna porównać sie do smoczycy i jakby co zionąć ogniem we wrednego pseudofachowca :yes:

 

No więc SMOCZYCA pożarła ekipę pana Ryśka i już go nie ma.

 

Jutro mam spotkanie z potencjalnym wykonawcą od gk.

 

Czuję ulgę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo tak tak tak Chloe :D

 

:D

 

Zapomniałam napisać - kominek nie skończony, bo kamieniarz kopnął się w pomiarach i brakuje 1 cm - ekipa jednak szybko wyłapała problem - już zamówili nowy i zamontują, jak tylko dojedzie. Firma godna polecenia - naprawdę byłam pod wrażeniem - na posadzce wyłożyli płachtę, żeby nie zaburudzić budowy:jawdrop: Walizeczki z narzędziami stały w rządku - miłe dla oka. Ponadto zadzwoniłam do kominiarza po odbiór i jak usłyszał, kto robi u nas kominek, powiedział, że nie będziemy mieć zmartwień:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chloe wiedziałam, że dasz rade :)

najważniejsze to być pewnym swoich decyzji !!! To Wasz dom i żadna ekipa nie będzie Wam partaczyć !!!

 

kominek cudo :) podobają mi się narożne :) w mojej "kozie" uwielbiam właśnie to, że ogień widać po bokach :) w ogóle uwielbiam ogień w kominku i dobre wino :)

 

nie załapałam się na drinki, ale w tyg i tak nici z tego ...... zresztą wróciłam wczoraj padnięta ........ ale melduję, że kiecka wymieniona :)

w wolnej chwili zapraszam do mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...