Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Szkiełko w Tropikach - dziewczyna na placu budowy


Recommended Posts

czyli pomogłam tyle, że winczester już niet? :) odpadł definitywnie?

jedziem z antracytem :D no to teraz kolor w środku to zależy tylko od wystroju... a to już sama musisz ustalić :)

 

Tego jeszcze nie wiem ale wiem, że nie chcę przesadzić z drewnem;)

 

odnosnie naswietli - nie zgodze sie z tym, ze to tylko pare groszy ......... nie wiem, moze to kwestia producenta, materialu czy wzoru/koloru, ale u mnie boczne naswietla to jakies 80 % ceny pojedynczych drzwi (dodatkowo oczywiscie)

jednak prawda jest, ze to swietna sprawa i osobiscie nie zaluje, ze je mam

 

U mnie to też spory koszt, drzwi od magazynku będą proste, stalowe - naświetle można sobie darować.

Natomiast przy drzwiach wejściowych naświetle na pewno będzie, z tym że jedno większe, bo w projekcie były dwa wąziutkie - cena będzie niższa i wydaje mi się, że będzie to ładniej wyglądało.

 

Z oknami nic nie zmieniam - jedynie kolor co chwilę przeskakuje po palecie barw;)

 

no u mnie to nie wyszlo 80% kosztu drzwi... za naswietle z kolorem RAL dawalismy 1000pln, producent CAL.

 

tyle ze ja pisalam i ciagle mam w glowie to gorne nie boczne i teraz edytuje bo zauwazylam ze ty piszesz o bocznym :lol2:

 

Też się zastanawiam nad Calem ale decyzja nie podjęta..

Edytowane przez _Chloe_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Antracyt jest kolorem neutralnym i pasuje do wszystkiego :yes:

 

Słonko wpadła na te same fotki łazieneczek co ja :lol2: Nie chciałam wklejać, bo zamierzam coś z tego zrobić, jak tylko grzyby odpuszczą ;)

Ale w tej sytuacji dołożę - 20 fotek będzie:

 

9.jpg 96|0000107e9|123e_orh550w550_high-gloss-shower-room--modern--25-beautiful-homes.jpg 6725127987_9a20aac4a8_b.jpg Amazing-Small-Bathroom-Design-Mirror-Cabinet-Shelf-Shower-Box-Red-Color-Wall-Tile-Wall-Tile-Floo.jpg apartment-bathroom-decorating-ideas-photos-500x375.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

img_9595.jpg Luxurious shower room design.jpg new-shower-room-web.jpg sliderobes_39438868.jpg small-open-shower-bathroom-design.jpg

 

Tyle na dziś.

 

Chloe zwróć uwagę, czy nie lepiej byłoby sedesik postawić przy prysznicu, a umywalkę przy drzwiach. Sedes zawsze trochę bardziej odstaje od ściany i będzie właził w światło drzwi, a umywalka nie. Zrobi się optycznie więcej miejsca.

 

Mam jeszcze pewien pomysł na ustawienie sprzętów, do którego ilustracji nie znalazłam w necie. Muszę narysować, może jutro wieczorem mi się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam szczęście - dzięki Pesteczko.

Serio dziewczyny - naprawdę mi pomagacie!

 

---

Jakiś czas temu wydawało mi się, że to tylko ja ( z racji pracy) jestem takim maniakiem inspiracji ale patrząc na posty z ostatnich kilku dni - widzę znacznie więcej CHOMIKÓW:D

Przyznajcie się dziewczyny - ile tysięcy zdjęć macie?:rotfl:

Edytowane przez _Chloe_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 32 tematach wnętrzarskich ? Tylko niecałe 7 tys. (15 GB) ;) Do tego ogrodnicze jakieś 1500, ale nie liczę różnych planów, książek, artykułów. I nie liczę inspiracji architektonicznych, które zbieram dla córy. :lol2::rotfl::lol2:

Żal mi było wyrzucać jak wymyślałam dla siebie :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 32 tematach wnętrzarskich ? Tylko niecałe 7 tys. (15 GB) ;) Do tego ogrodnicze jakieś 1500, ale nie liczę różnych planów, książek, artykułów. I nie liczę inspiracji architektonicznych, które zbieram dla córy. :lol2::rotfl::lol2:

Żal mi było wyrzucać jak wymyślałam dla siebie :p

:lol2::lol2:

Tak czułam, że pamięć kompa pęka w szwach;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, ja mam dyski jak stado słoni, najmniejszy 200 GB. Inaczej zabiłabym się własną łapką nie mogąc mieć dostępu do archiwum prac. Czasem bez tego jak bez ręki. Klienci się po 2 latach i więcej zgłaszają i coś chcą z wykorzystaniem starych materiałów. Muszę mieć, bo oni zazwyczaj swoje już zgubili :yes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słonko wpadła na te same fotki łazieneczek co ja :lol2:

no popatrz ;) jakies pokrewienstwo dusz czy co ;)

 

Przyznajcie się dziewczyny - ile tysięcy zdjęć macie?:rotfl:

eee ja nie mam tak duzo :) tych wnetrzarskich (bo prywatnych to pare tysiecy), ale wiele inspiracji mam na pendrakach (calkiem pojemnych), jednak teraz wiekszosc znajduje na biezaco ;) wszystko to kwestia wpisania hasla do wyszukiwarki i na rozne strony (bo nie ukrywam, ze za Pesteczka weszlam na houzz i przepadlam ;)

 

 

 

aaaa i mialam napisac, ze tez jestem za tym, by umywalka byla blizej wejscia, dalej wc i prysznic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, ja mam dyski jak stado słoni, najmniejszy 200 GB. Inaczej zabiłabym się własną łapką nie mogąc mieć dostępu do archiwum prac. Czasem bez tego jak bez ręki. Klienci się po 2 latach i więcej zgłaszają i coś chcą z wykorzystaniem starych materiałów. Muszę mieć, bo oni zazwyczaj swoje już zgubili :yes:

Czyli mamy archiwistkę:lol2:

 

Widzę,że u was temat łazienkowy, :lol2: dlatego poprzyglądam się co nieco tym cudnym inspiracją:D sama aktualnie poszukuję jakiś pomysłów do siebie:oops: o ile z moja mini dolną łazienką jakoś sobie poradze to z większą chyba muszę się wybrać do fachowca.. no chyba że coś tu podpatrze:D

Owcaania, zapraszam - może nawet dzisiaj będę miała wizkę górnej łazienki (jeśli będzie okropna, to nie wrzucę):p

 

... nie ukrywam, ze za Pesteczka weszlam na houzz i przepadlam ;)

 

 

 

aaaa i mialam napisac, ze tez jestem za tym, by umywalka byla blizej wejscia, dalej wc i prysznic :)

 

Houzz i Pinterest - tym się stale karmię;)

 

Słonko- koniecznie trzeba będzie zmienić kolejność - nie każdy, kto wchodzi do toalety, musi skorzystać z wc, może chcieć tylko umyć ręce.

Zależy mi, żeby kibelek nie wysuwał się na pierwszy plan, chociaż mam kilka inspiracji, gdzie nie wyobrażam sobie, żeby kibelek nie był w roli głównej:yes:

Edytowane przez _Chloe_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ jest do Galeria Zdjęć, będą zdjęcia;)

4.10 - dzień 25 (4 dzień murowania)

ściana frontowa - wejście

 

http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/69/ht9w.jpg

 

wjazd do garażu

 

http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/691/8kjy.jpg

...

 

pierwsza skończona ściana -magazynek

...

 

Dzisiaj ekpia szybciej skończyłą pracę, bo na weekend jadą do siebie. Możliwe, że nie będzie ich również w poniedziałek, nie mam prawa jednak się dąsać, bo póki co wszystko idzie szybko i sprawnie.

Edytowane przez _Chloe_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wejście :jawdrop:

całe przeszklone będzie??

 

O nie Karolina - na takie wejście to mnie nie stać;). Jeszcze buduje się kawałek ścianki w kotłowni - dziura wejściowa docelowo ma mieć ok 1,5 m i będzie miała 1 naświetle:)

EDIT. kolejność się źle wkleiła:bash: - wejście jest jako pierwsze, już poprawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Houzz - taaaa...ak to gigant i kopalnia. Oprócz tego polecam bardziej architektoniczne strony:

Home DSGN pokazuje wnętrza np.: http://www.homedsgn.com/2013/10/04/tint-by-ganna-studio/

albo blog Freshome http://freshome.com/2013/10/03/minimalist-moscow-apartment-with-a-bright-and-cozy-atmosphere/

 

Chloe pod tym linkiem jest bardzo ciekawie zaprojektowana kuchnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Houzz - taaaa...ak to gigant i kopalnia. Oprócz tego polecam bardziej architektoniczne strony:

Home DSGN pokazuje wnętrza np.: http://www.homedsgn.com/2013/10/04/tint-by-ganna-studio/

albo blog Freshome http://freshome.com/2013/10/03/minimalist-moscow-apartment-with-a-bright-and-cozy-atmosphere/

 

Chloe pod tym linkiem jest bardzo ciekawie zaprojektowana kuchnia

 

Wsiąkłam, chłonę:lol2:

 

-

Aaaa, wizualki głównej łazienki dzisiaj nie będzie, bo jej nie zaakceptowałam:p Za to być może znajdzie się w niej drewno:yes:

Czekam na poprawki ale może to potrwać, bo łazienkę odrzuciłam wcałości, znaczy dziewczyny będą rzeźbić od nowa. Zaakceptowany jest tylko układ funkcjonalny ale to było ustalone już jakiś czas temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...